Bloodborne - dojmy z hraní

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
Komentáře (14)
sem rad, ze bb dela jinej team nez ten, ktery delal ds2 - ted jsem docvakl Ivory Kinga a skoro sem nastvanej...
Hanyss22
co ty si za pikacu?
Taky jsem si to dnes zkusil v mánesu,popravdě grafika docela pěkná,co mě trochu sklamalo,nemožnost blokovat a asi nebude možný měnit oblečení,ale to nevím,uvidíme jak to bude v plný verzi v demu ta možnost nebyla..Jinak je to docela težký,to jsem rád...
na Demons Souls to ale nemá....
Nedal
eeeee je čím dál tím víc náročný. "Jak je realizovaná smrt?" :D:D
Kachlo, dal jsi toho bosse nebo ne?:)
Celý problém okolo 30-60 fps sa točí hlavne okolo PC,ľudia zabúdajú na jednu veľmi dôležitú vec,je BIG rozdiel 30-60 fps na TV a 30-60 fps na PC monitore,tzn.čo je na monitore a PC pri 30 fps málo a pôsobí trhane tak tá istá scéna na TV a konzole pri tých istých fps pôsobí plynulo.
Hanyss22 - Hral si niekedy vôbec Demon´s Souls alebo Dark Souls?
Za me obrovske zklamani... povedena grafika? To jako fakt? Takhle detinskou grafiku sem nevidel od dob Diabla 1... Hned naprosti tomu Order 1886 uplna bomba tady neni o cem... Panacek jak z hadru porad ty stejny pohyby zadna dynamika nic... obycejne koseni bez jakykoliv kombicek nic, nepratele uplne mega-ultra hloupi, staci seknout a uskocit - pockat az dokonci uder a zase seknout... no 5 minut a stacilo... za me peace of shit... [s2]
Tu možnost jsem neměl hru vyzkoušet, ale věřím jak píše Kachlo, že bude Bloodborne obrovskou bombou! Hra vypadá velice dobře[s16]
Ať je to klidně černobílý, hlavně stabilních 125 fps.
Jenom 30 fps je u akcni hry proste spatne a zvlaste u dobre akcni hry to mrzi. Radsi at snizi to naprosto zbytecne vysoke rozliseni, ale at je ta hra plynula a s bleskovou odezvou. Vzdyt si ji porizujeme hlavne na hrani, ne? Takove hloupe ustupky tupym konzumnim masam se mi nelibi, stejne na ne tahle hra necili. Jeste by me zajimalo, zda je prostredi hry dynamicke a postavy si v nem ziji svym zivofem a nebo je staticke a vsichni stoji jak sloupy na svem miste, dokud se hrac nepriblizi. Je tam mozne nahodne stretnuti? Jak je realzovana smrt?
Někde jde jen o čistý zisk... Sony ale nepustí nekvalitu [s7] [s6]
Ty vole mě už ani nebaví, furt psát jaký to budou perly, za chvilku to začne a bude to jedna laskonka za druhou, někde sem slyšel slovo konkurence, akorát se musím podívat do slovníku, co to znamená[s6]
Tohle už nepotrebuje hate, prodeje zaručene ve velkem [s6] Dneska jsem to hral a neni co dodat, snad už jen koupit, až to bude [s14]
To bude mazec[s7]