Vývojář: The Last of Us: Remastered vypadá, jako by byl vytvořen pro PS4

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (48)
Předobjednáno a těším se jak blázen[s6]
ekRaCZ: tak soryho omluva, ale opravdu ten tvůj dotaz tak vyzněl[s6]
Jasná koupě [s14][s14][s14]
Urcite take poridim ale az bude k sehnani kolem 500... navic jsem tlou dohral nedavno
Hlavne hrejte hned na hard, tahle hra se musi hrat na co nejtezsi obtiznost, tam je ukryta ta prava atmosfera, kdy vam bude ten typicky zvuk Clickera vzdy dost neprijemny. :-)
Plejstik3, AdamekDave, děkuji Vám za odpovědi :)
Už starší verze byla takový poloviční next-gen. Ve slunečních paprscích byly vidět poletující prachové částice atd. Takže těmhle zprávám se snadno věří.
Mimochodem hodně nadstandartní byl i zvuk (LPCM 7.1). Navíc zvuky jako třeba výstřel nezněl jako špuntovka, ale prostě jako poctivá mrda z kvéru.[s14]
Snad tentokrát nechají MP část bez cenzury, jak píše m.c.
Porovnávání filmečků není moc na místě, protože vývojáři řekli že chtějí aby grafika gameplaye byla stejná jako v cut-scénách. Tudíž cut-scény nebudou na PS4 o moc lepší ale výrazná změna by měla být v té gameplay části, sám jsem zvědavý jak velký nebo nevelký rozdíl tam bude, přece jenom TLOU byl co se týče grafiky něco neskutečného (vlastně ve všech ohledech byl neskutečný) :)
Ješte mesic tvl, snad to pošlou z JRC o den dva drive [s6] ja to ješte nehral, tak se moc tešim a CZ titulky mazec, snad SONY prida i do jinych exclusivnich her CZ [s6]
EkRaCZ..
Pokud si dobre vzpomínám, tak v apokalyptický videohre THE LAST OF US jsou z lidí "zombie" díky cizopasný hoube, která napadá mozek a casem se hlavou "proroste" ven. Jak už tady padlo, tak NAUGHTY DOG se nechali inspirovat "houbou", která v prírode skutecne existuje, ale naštestí napadá jen urcitý hmyz. A nápad na prenos mutací na cloveka na sebe nenechal dlouho cekat [s14]
Je nekolik stádií zmutování a od tý se odvíjí schopnosti/neschopnosti znetvorených neprátel. V první fázi je "zombie" agresivní, schopná videní a ploužící se bezcílne po okolí. Lze se jim obstojne bránit i rucne, s porádným klackem v ruce je to jednodušší...
V další fázi (zrejme nekolik mesícu po napadení) houbovitý tumor proroste hlavou obeti a ta ztrácí zrak. Ptáš se jak ví, kde jsi? Na to je snadná odpoved'. Zrak nemá, má však výtecný sluch, takže se orientuje podle hluku. Casto je nehybne ukrytá v prítmí, "odocívá" a beda, když se neplížíš a beháš po okolí jako splašená veverka Terka, dupajíc pritom jako slon. Hodne nebezpecný a rychlý protivník, kterýho není radno pouštet si blízko k telu....tuhle zrudu si k telu pustíš jenom jednou a bude to to poslední co udeláš...
No a víc už prozrazovat nebudu, at' nikomu nekazím zážitky z týhle poutavý videohry - každý si na "to" musí prijít sám [s14]
IMNY..
Jak píše kolega MjollniR, tak hned na zacátku traileru je jeden "spoiler", ale to holt u videí na príbehový hry bývá. Bud' na ten trailer koukni a možná se o nekolik zajímavých okamžiku pripravíš (i když si ty scény z traileru normální clovek vybaví až ve chvíli, kdy k tomu ve hre dojde, takže se o prekvapení vlastne ani nepripraví) nebo se na upoutávky ze hry nedívej a máš klid...
Jinak malý doporucení na záver - nikam ve hre nespechej a skvele si jí užij [s14]
Skvela prace od ND - Ps4 exklu. jak se patri , ale hlavni sousto bude Uncharted 4 - graficky skvost - ktery posune zazitek ze hry o kus do predu - Konkurence muze jen zavidet [s6][s16]
2 imny: Trailer ti nic neřekne, když neznáš zápletku a její spojitost, každopádně je pravdou, že by střihač traileru mohl pár věcí vynechat, ale když koukám na trailery některých filmů, tak tam je to někdy dost podobné.
Já pořád doufám, že SONY nebudou dělat drahotu a udělají "časem" crossbuy.
ekRaCZ tak mají sluch,ne? :) když jsi blízko a děláš hluk.. tak jdou tím směrem.
Predobjednane, som na ten zazrak zvedavy. [s14]
nejde o zombie to čo ich napadlo je neaky druh parazitujucej huby ktorá reálne jestvuje len napáda len hmyz Ophiocordyceps unilateralis (čo technicky ale robí z hmyzu keď sa to tak vezme :)
Stinky, právě proto se ptám, co to je za zrůdy, ptám se ze zvědavosti. Jenže zde už každý za vším vidí hate.
ekRaCZ: Nezlob se, ale když si to nehrál, tak nemel.
dado2, koukám, že jsem ti šlápl asi do písečku. Tak hlavně, že slepá zombie ví kudy utíká její kořist...
Mě hlavně dostává jak někteří soudí grafiku na základě youtube videa. Krásně jsem to pochopil u inFamous a Ryse kdy mi na videu přišly jako takový lehký nadprůměr, až když jsem to viděl na vlastní oči tak jsem pochopil, jak moc jsou videa na youtube hnusný proti originálu.
To stejný videa s porovnáním xbox vs ps4, je jasný že na videu z youtube rozdíly vidět nebudou... ty se poznaj, až když si to pustíte na bedně ;)
Pretoze su slepi ty faile... skus si to prosim ta najskor zahrat predtym nez tu zacnes failovat...
Hru jsem ještě nehrál a pokud budu, tak určitě na nextgenu, ale, to co se vás pokouší zabít, to jsou zombie? Jen, že nereagují na světlo a to mi přijde jako FAIL oproti ZombiU.
ten trailer pod clankem nespoileruje hru silne???rad bych si to na ps4 co nejvice uzil
...:) splietol.... remaster a remake su dve odlišné veci a to čo spravili s TLOU ( remaster ) je presne remaster;)
každopádne chcem vidiet hru v pohybe aky bude rozdiel, faktom je, že v tých porovnávacích videách som videl dva totožné zábery jeden sceny...
Neviem kto tu spomínal remaster GTA ale tam je rozdiel viditelny na prvý pohľad, každopádne v GTA si myslím, bol omnoho vadši priestor na zmenu
Tuhle hru jsem si na PS3 bohužel nechal ujít, chtěl jsem to napravit a koupit dodatečně, ale z první informací že to vyjde na PS4 jsem měl hned jasno a je předobjednáno. A teším se jak dítě na prso[s12][s7]
Zavidte mi :D [s7] ! Budu to hrat poprve a ve full kvalite na kralovne Ps4 [s7]
Tech 5 mega je super,plus urcite to da dalsich 5 za dlouhe obdobi co tu bude Ps4...to vyrazi dech :) To bude mega uspech..navic hodne pcckaru kupuje Ps4 prave kvuli teto hre ...stejne jako kdysi kvuli Uncharted,Ps3! To je uspech proste !
Nepochybne to bude nadherna grafika ale novou hru to z toho bohuzel neudela skoda ze k tomu nevymysleli reset pameti
soky: já se těším na tu pasáž před koncem v té hospodě, nebo co to bylo, tam jsem umíral jak na běžícím pásu[s6]
The Last of Us měl i na PS3 next-gen aspekty, chybělo tomu už jen ostřejší grafika a lepší vyhlazování, 60 fps je trochu zbytečnej luxus.
Tuhle pasáž mám nejradši.. připomíná mi zelené údolí a putování s Horynou. link Nádherná hra..
... Srovnavat 10 let starou hru s TLOU, to vidim na IQ simpanze [s6]