Konzolista.cz

Vývojář: The Last of Us: Remastered vypadá, jako by byl vytvořen pro PS4

novinkaúterý 24. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vývojář: The Last of Us: Remastered vypadá, jako by byl vytvořen pro PS4
The Last of Us: Remastered pro konzoli PlayStation 4 přinese vylepšenou grafiku a navíc poběží v 60fps. Vývojáři se navíc nechali v poslední době slyšet, že na hře pracují i o víkendech a dokonce ve studiu spí, aby hra vypadala co nejlépe. V posledních dnech si mohlo hru vyzkoušet několik vývojářů z Naughty Dogu, kteří se jinak věnují novému Uncharted, a ti neskrývají nadšení. Třeba Benson Russell napsal, že The Last of Us: Remastered vypadá, jako by byl od začátku vytvořen pro PlayStation 4, a jde o jednu z nejhezčích her, jakou na této konzoli viděl. Vývojáři navíc velkou péči věnují i multiplayeru, který by měl nabídnout nyní daleko lepší zážitek, i díky tomu, že běží nyní rovněž v 60fps.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (48)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Předobjednáno a těším se jak blázen[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

ekRaCZ: tak soryho omluva, ale opravdu ten tvůj dotaz tak vyzněl[s6]

VilikusCZ
VilikusCZ #WH40000
👍2

Jasná koupě [s14][s14][s14]

Deshien

Urcite take poridim ale az bude k sehnani kolem 500... navic jsem tlou dohral nedavno

Starky
Starky #NaughtyGod
👍3

Hlavne hrejte hned na hard, tahle hra se musi hrat na co nejtezsi obtiznost, tam je ukryta ta prava atmosfera, kdy vam bude ten typicky zvuk Clickera vzdy dost neprijemny. :-)

ekRaCZ
👍1

Plejstik3, AdamekDave, děkuji Vám za odpovědi :)

Pan T
Pan T #Drifter
👍9

Už starší verze byla takový poloviční next-gen. Ve slunečních paprscích byly vidět poletující prachové částice atd. Takže těmhle zprávám se snadno věří.

Mimochodem hodně nadstandartní byl i zvuk (LPCM 7.1). Navíc zvuky jako třeba výstřel nezněl jako špuntovka, ale prostě jako poctivá mrda z kvéru.[s14]

Snad tentokrát nechají MP část bez cenzury, jak píše m.c.

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN
👍6
👎1

Porovnávání filmečků není moc na místě, protože vývojáři řekli že chtějí aby grafika gameplaye byla stejná jako v cut-scénách. Tudíž cut-scény nebudou na PS4 o moc lepší ale výrazná změna by měla být v té gameplay části, sám jsem zvědavý jak velký nebo nevelký rozdíl tam bude, přece jenom TLOU byl co se týče grafiky něco neskutečného (vlastně ve všech ohledech byl neskutečný) :)

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Ješte mesic tvl, snad to pošlou z JRC o den dva drive [s6] ja to ješte nehral, tak se moc tešim a CZ titulky mazec, snad SONY prida i do jinych exclusivnich her CZ [s6]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍5

EkRaCZ..

Pokud si dobre vzpomínám, tak v apokalyptický videohre THE LAST OF US jsou z lidí "zombie" díky cizopasný hoube, která napadá mozek a casem se hlavou "proroste" ven. Jak už tady padlo, tak NAUGHTY DOG se nechali inspirovat "houbou", která v prírode skutecne existuje, ale naštestí napadá jen urcitý hmyz. A nápad na prenos mutací na cloveka na sebe nenechal dlouho cekat [s14]

Je nekolik stádií zmutování a od tý se odvíjí schopnosti/neschopnosti znetvorených neprátel. V první fázi je "zombie" agresivní, schopná videní a ploužící se bezcílne po okolí. Lze se jim obstojne bránit i rucne, s porádným klackem v ruce je to jednodušší...

V další fázi (zrejme nekolik mesícu po napadení) houbovitý tumor proroste hlavou obeti a ta ztrácí zrak. Ptáš se jak ví, kde jsi? Na to je snadná odpoved'. Zrak nemá, má však výtecný sluch, takže se orientuje podle hluku. Casto je nehybne ukrytá v prítmí, "odocívá" a beda, když se neplížíš a beháš po okolí jako splašená veverka Terka, dupajíc pritom jako slon. Hodne nebezpecný a rychlý protivník, kterýho není radno pouštet si blízko k telu....tuhle zrudu si k telu pustíš jenom jednou a bude to to poslední co udeláš...

No a víc už prozrazovat nebudu, at' nikomu nekazím zážitky z týhle poutavý videohry - každý si na "to" musí prijít sám [s14]

IMNY..

Jak píše kolega MjollniR, tak hned na zacátku traileru je jeden "spoiler", ale to holt u videí na príbehový hry bývá. Bud' na ten trailer koukni a možná se o nekolik zajímavých okamžiku pripravíš (i když si ty scény z traileru normální clovek vybaví až ve chvíli, kdy k tomu ve hre dojde, takže se o prekvapení vlastne ani nepripraví) nebo se na upoutávky ze hry nedívej a máš klid...

Jinak malý doporucení na záver - nikam ve hre nespechej a skvele si jí užij [s14]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3

Skvela prace od ND - Ps4 exklu. jak se patri , ale hlavni sousto bude Uncharted 4 - graficky skvost - ktery posune zazitek ze hry o kus do predu - Konkurence muze jen zavidet [s6][s16]

Spoock
Spoock #geek
👍2

2 imny: Trailer ti nic neřekne, když neznáš zápletku a její spojitost, každopádně je pravdou, že by střihač traileru mohl pár věcí vynechat, ale když koukám na trailery některých filmů, tak tam je to někdy dost podobné.

Já pořád doufám, že SONY nebudou dělat drahotu a udělají "časem" crossbuy.

sova655
sova655 #gabrda_9
👍2

ekRaCZ tak mají sluch,ne? :) když jsi blízko a děláš hluk.. tak jdou tím směrem.

VulcanR
VulcanR #Trogári

Predobjednane, som na ten zazrak zvedavy. [s14]

AdamekDave
👍2

nejde o zombie to čo ich napadlo je neaky druh parazitujucej huby ktorá reálne jestvuje len napáda len hmyz Ophiocordyceps unilateralis (čo technicky ale robí z hmyzu keď sa to tak vezme :)

ekRaCZ
👍1

Stinky, právě proto se ptám, co to je za zrůdy, ptám se ze zvědavosti. Jenže zde už každý za vším vidí hate.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍7

ekRaCZ: Nezlob se, ale když si to nehrál, tak nemel.

ekRaCZ

dado2, koukám, že jsem ti šlápl asi do písečku. Tak hlavně, že slepá zombie ví kudy utíká její kořist...

CRU5T
👍5

Mě hlavně dostává jak někteří soudí grafiku na základě youtube videa. Krásně jsem to pochopil u inFamous a Ryse kdy mi na videu přišly jako takový lehký nadprůměr, až když jsem to viděl na vlastní oči tak jsem pochopil, jak moc jsou videa na youtube hnusný proti originálu.

To stejný videa s porovnáním xbox vs ps4, je jasný že na videu z youtube rozdíly vidět nebudou... ty se poznaj, až když si to pustíte na bedně ;)

dado20
👍11

Pretoze su slepi ty faile... skus si to prosim ta najskor zahrat predtym nez tu zacnes failovat...

ekRaCZ

Hru jsem ještě nehrál a pokud budu, tak určitě na nextgenu, ale, to co se vás pokouší zabít, to jsou zombie? Jen, že nereagují na světlo a to mi přijde jako FAIL oproti ZombiU.

imny

ten trailer pod clankem nespoileruje hru silne???rad bych si to na ps4 co nejvice uzil

dado20
👍7

...:) splietol.... remaster a remake su dve odlišné veci a to čo spravili s TLOU ( remaster ) je presne remaster;)

každopádne chcem vidiet hru v pohybe aky bude rozdiel, faktom je, že v tých porovnávacích videách som videl dva totožné zábery jeden sceny...

Neviem kto tu spomínal remaster GTA ale tam je rozdiel viditelny na prvý pohľad, každopádne v GTA si myslím, bol omnoho vadši priestor na zmenu

Spilif
👍4

Tuhle hru jsem si na PS3 bohužel nechal ujít, chtěl jsem to napravit a koupit dodatečně, ale z první informací že to vyjde na PS4 jsem měl hned jasno a je předobjednáno. A teším se jak dítě na prso[s12][s7]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍14

Zavidte mi :D [s7] ! Budu to hrat poprve a ve full kvalite na kralovne Ps4 [s7]

Tech 5 mega je super,plus urcite to da dalsich 5 za dlouhe obdobi co tu bude Ps4...to vyrazi dech :) To bude mega uspech..navic hodne pcckaru kupuje Ps4 prave kvuli teto hre ...stejne jako kdysi kvuli Uncharted,Ps3! To je uspech proste !

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍3

Nepochybne to bude nadherna grafika ale novou hru to z toho bohuzel neudela skoda ze k tomu nevymysleli reset pameti

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

soky: já se těším na tu pasáž před koncem v té hospodě, nebo co to bylo, tam jsem umíral jak na běžícím pásu[s6]

Banan
👍3

The Last of Us měl i na PS3 next-gen aspekty, chybělo tomu už jen ostřejší grafika a lepší vyhlazování, 60 fps je trochu zbytečnej luxus.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍14

Tuhle pasáž mám nejradši.. připomíná mi zelené údolí a putování s Horynou. link Nádherná hra..

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍11

... Srovnavat 10 let starou hru s TLOU, to vidim na IQ simpanze [s6]

Související články

Nejčtenější články