Sony oznámila soutěžní streamy The Last of Us Replay

novinka  21
Martin Šmíd, 5. 6. 2020 17:53
Už jen dva týdny zbývají do vydání netrpělivě očekávané akční hry The Last of Us Part II, která u nás vyjde s českými titulky exkluzivně pro PlayStation 4. K této příležitosti dnes česká pobočka Sony Interactive Entertainment oznámila, že v období od 8. do 12. června 2020 proběhnou soutěžní streamy na kanálech PlayStation Česko a Slovensko, ve kterých si čtyři čeští a jeden slovenský streamer prožijí znovu příběh prvního dílu. „Během každého z pěti přenosů budou mít zároveň diváci možnost prokázat své znalosti The Last of Us a vyhrát oficiální merchandise pokračování tohoto titulu v podobě kšiltovky, mikiny, trička, a především digitálního voucheru na The Last of Us Part II,“ stojí v popisku. Více se dozvíte níže v novince, kde přikládáme informace z tiskové zprávy.

Další informace z tiskové zprávy 

V úvodu každého přenosu zazní soutěžní otázka, na kterou bude odpovězeno právě samotným hraním během každého streamu. Diváci budou moci své soutěžní odpovědi posílat na emailovou adresu uvedenou v popisku streamu. První správná odpověď získává digitální voucher na hru The Last of Us Part II, další tři pak herní merch, a to během každého streamu. Celkově tak PlayStation rozdá 5 voucherů na očekávané pokračování příběhu Joela a Ellie a 15 variant oficiálního herního merche.

Sérii streamů odstartuje v pondělí 8. června Nikolai Lazarev alias Mazarin1k, v úterý na něj naváže ArcadeBulls, ve středu se pak ve streamu objeví jediný slovenský zástupce Duklock. Čtvrteční předposlední díl obstará Herdyn a sérii živých přenosů následně uzavře 12. června Agraelus.

Všichni hráči, kteří se chtějí naladit na vydání pokračování úspěšného prvního dílu, mají stále možnost získat The Last of Us Remastered z kolekce PlayStation HITS za zvýhodněnou cenu. V rámci aktuálně probíhající akce Days of Play v PlayStation®Store je tento titul k dostání již za 249 Kč, a to až do 17. června 2020.

Zdroj: Tisková zpráva

The Last of Us: Remastered

ps4
SCEE, Naughty Dog
Datum vydání hry:
29. 7. 2014
KARTA HRY
10/10

Komentáře