Konzolista.cz

Vyšla demoverze na akční RPG hru Nioh 3

novinkačtvrtek 29. ledna 2026Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vyšla demoverze na akční RPG hru Nioh 3
Pokud se těšíte na připravovanou akční RPG hru Nioh 3 od studia Team Ninja, můžete si od dnešního dne stáhnout hratelnou demoverzi, která je dostupná na PC i konzoli PlayStation 5. Demoverze nabízí obsáhlý editor, v němž si můžete vytvořit vlastního hrdinu, ale také úplný úvod hry. V rámci něho je možné se seznámit s dvěma styly hraní – samuraj i ninja, ale také s otevřeným světem, který bude možné prozkoumávat a hledat v něm nejen Kodamy, ale také se pouštět do volitelných bossů, úkolů a dalších aktivit. Postup z demoverze je možný si následně přenést do plné verze, takže nebudete muset začínat úplně od začátku.

Pokud demoverzi dokončíte, obdržíte do plné verze exkluzivní helmu Twin-Snake, kterou nebude možné jinak získat.

Můžeme potvrdit, že my už máme díky společnosti Koei Tecmo a studiu Team Ninja k dispozici plnou verzi hry Nioh 3, v níž jsme zatím nechali něco kolem 110 hodin. I proto si budete moci u nás 4. února přečíst obsáhlou recenzi, v níž vám řekneme, jak hra nakonec dopadla.

YouTube video: YouTube video player


Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Acemax67
Acemax67 #VYDIS

@Jack Radcliffe me grafika asi ani nevadila, resp. od Team Ninja nelze cekat vic, oni na tohle proste nemaji, nebo se jim do toho nechce, jejich hry vzdy pusobi takhle. Ten open world me osobne vlastne nevadi, ale jak rikas, ta hra tim uplne ztratila svuj xicht, je z toho proste jen assassin se souls prvky. Nevim teda jestli tam pak nejsou nejake vetsi uzavrene lokace, ale predchozim dilum se vytykal prave jednoduchy level design, ktery hram od FS nesaha po kotniky, takze misto aby se s tim pokusili neco udelat, tak se na to radeji vykaslali a udelali z toho ow:) Obsazovani zakladen tvl, trapny

OG_BB

@Jack Radcliffe Také demo dohráno, ale jak říkáš, grafika strašně zastaralá

Jack Radcliffe
👍3

Demo dohráno.

Grafika velkej průměr, spíše podprůměr.

Hraje se to fajn, za ninju mi hratelnost sedí.

Otevřené prostředí je posun, ale vytrácí se u ní za mě ten souls pocit co se týká hratelnosti a level designu.

Hru beru day one, celkem se i těším, ale na zadek si z toho člověk nesedne.

stillalive
👍1

Tak už taky zkouším, hned z kraje krásný editor, kde lze vytvářet krásné postavy a tváře. Grafika luxus, tak jsem zvědavý na gameplay. Pokud mě to chytne, tak to bude první letošní hra co pořídím.

Biolog
👍1

@Marty Soubojak stejnej jak predchozi dily,grafika o fous lepsi ,ale jen o fous plus nejake novinky v equipu

マルツェル
マルツェル #KNOWLEDGE

Demo 3 mě přesvědčilo ke koupi předchozích dílů. Asian Geralt je best. OW bez asian Geralta vynechám.

Marty

Jakej je tam posun v soubojáku a grafice? Vylepšováni equipu a tak?

Biolog
👍1
❤️1

Demo hraji uz 3 hodiny ,muzete prolezt 4 obrovsky oblasti ......po dohrani dema si kazdej udela svuj nazor hra je vyborna hodne podobna 2 dilu jen misto misi mate velkou mapu

OG_BB
❤️1

@Jakub Andreas No Limits 🧡

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Totální borec 💙
❤️2
😁1

Hra dekády ❤️

Kachlo
Kachlo #BOSS
❤️2

@Benedalsh zatím :D

RedSeaDiver70
RedSeaDiver70 #PS5! ✌😎
😁2
❤️1

Tvl hráči by měli chodit ve 30 do důchodu aby to všechno stíhali hrát! 🤣🤣🤣🤣😎👌

InfectedPixla
InfectedPixla #▲ ● ✖ ■
👍1

Demo je to slušný, první boss takový standart, další boss a celá ta oblast Crucible je super. Už jsem to dojel, ale ještě pokoukám, kde co je v první oblasti. Ten otevřený svět mi nepřijde vůbec na škodu, naopak.

Benedalsh
Benedalsh #Buď dobrý!
😁1

Tvl jestli to redakce hraje 110h tak ja to budu mít tak na min 200 😁🤦‍♂️.

InfectedPixla
InfectedPixla #▲ ● ✖ ■
👍2
❤️2

Už to tu jedu a bude to na dlouho. 😊

Benedalsh
Benedalsh #Buď dobrý!
👍2
❤️2
🤦1

10/10 detonace.

Související články

Nejčtenější články