Video na The Last of Us Remastered o zvuku

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Steam machine
Komentáře (11)
Musim dat vam vsem za pravdu, rev ptaku a brecici dite me donutilo sundat headset kde mam virtual 7.1 abych se presvedcil odkud se to line [s6]
Už na PS3 to mělo stopu v LPCM 7.1. PS4 mám u výstupu zvuku nastavenou na [Sound and Screen] > [Audio Output Settings] > [Audio Format (Priority)] > [Linear PCM], propojeno přes HDMI do receiveru, a 7.1 teče jak má. V MP normálně poznám, že kolega který běží za mnou, večeřel fazole.[s14]
mik5cz: Jede to v DTS 5.1
zprvu jsem vahal jestli koupit tuto hru (odrazoval mně šileny hype okolo hry ...) nakonec sem ji pořidil a penez nelituji hral sem sice jenom 3 hodky ale i tak musim uznat je to fajn
Kucí, jaktože vám to jede v 7.1? I vtom videu to cápek šteluje na 7.1 mě to jede jen v DTS 5.1, přitom zaplej bitstream přes hdmi, filmy v poho 7.1, prosim o radu jak nastavit, děkuji!
Aha, pcm to jede, škoda že to nejde přes digitál...
ten zvuk je tak nadupanej že jsem ho slyšel i u panaT v chatu když jsme měli spolu zaplej:-)
No, snad se budu do 14 dnu taky rozplývat nad tou nádherou. Teším se [s14]
to HonZyczech: kde prosimte najdu ten dokument? Diky :)
Počuť aj hmyz...
Jj, už na PS3 to byl velký nadstandard. To co ale teď leze z 7.1 repráků u PS4, strčí do kapsy zvukově i nejlepší BD filmy které mám doma. Včera jsem hrál MP, a zvuk je opravdu hutná a brutální šleha. [s7]
(též jsem do ozvučení už nim 50k vrazil.)
je pravda že i v tom zvuku hra hodně pokročila.. tedy asi ne každý to pozná ale já jako audiofil s kinem za 70 000 rozhodě ano.Proti PS3 verzi hodně znatelně.