Konzolista.cz

Video na The Last of Us Remastered o zvuku

novinkapátek 1. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Video na The Last of Us Remastered o zvuku
Akční hra The Last of Us Remastered pro PlayStation 4 nemá jen vylepšenou grafiku a všechen dodatečný obsah, ale i spoustu nastavení, co se týče zvuku, který je rovněž pro tuto hru velmi důležitý. Můžete si nastavit v menu třeba zvuk z repráčku na DualShocku 4 nebo optimalizovat zvuk pro sluchátka případně domácí kino, což ukazuje i nově vydané video, které naleznete níže. Přikládáme i dnešní televizní reklamu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
pishin
pishin #Pikhoved!

Musim dat vam vsem za pravdu, rev ptaku a brecici dite me donutilo sundat headset kde mam virtual 7.1 abych se presvedcil odkud se to line [s6]

Pan T
Pan T #Drifter
👍1

Už na PS3 to mělo stopu v LPCM 7.1. PS4 mám u výstupu zvuku nastavenou na [Sound and Screen] > [Audio Output Settings] > [Audio Format (Priority)] > [Linear PCM], propojeno přes HDMI do receiveru, a 7.1 teče jak má. V MP normálně poznám, že kolega který běží za mnou, večeřel fazole.[s14]

weskerumbrella

mik5cz: Jede to v DTS 5.1

Krox
Krox #noping out

zprvu jsem vahal jestli koupit tuto hru (odrazoval mně šileny hype okolo hry ...) nakonec sem ji pořidil a penez nelituji hral sem sice jenom 3 hodky ale i tak musim uznat je to fajn

mik5cz
mik5cz #11.1 sound

Kucí, jaktože vám to jede v 7.1? I vtom videu to cápek šteluje na 7.1 mě to jede jen v DTS 5.1, přitom zaplej bitstream přes hdmi, filmy v poho 7.1, prosim o radu jak nastavit, děkuji!

Aha, pcm to jede, škoda že to nejde přes digitál...

GaMbLeRcz
👍1

ten zvuk je tak nadupanej že jsem ho slyšel i u panaT v chatu když jsme měli spolu zaplej:-)

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

No, snad se budu do 14 dnu taky rozplývat nad tou nádherou. Teším se [s14]

Hanyss22

to HonZyczech: kde prosimte najdu ten dokument? Diky :)

mmmacko37

Počuť aj hmyz...

Pan T
Pan T #Drifter
👍8

Jj, už na PS3 to byl velký nadstandard. To co ale teď leze z 7.1 repráků u PS4, strčí do kapsy zvukově i nejlepší BD filmy které mám doma. Včera jsem hrál MP, a zvuk je opravdu hutná a brutální šleha. [s7]

(též jsem do ozvučení už nim 50k vrazil.)

weskerumbrella
👍2

je pravda že i v tom zvuku hra hodně pokročila.. tedy asi ne každý to pozná ale já jako audiofil s kinem za 70 000 rozhodě ano.Proti PS3 verzi hodně znatelně.

Související články

Nejčtenější články