Proč byl odložen Project CARS pro Wii U?

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (9)
Ja to skôr kúpim na WiiU už len skrz ten gamepad,na PS4 je predsa GT takže není o čom...
Tohle si na WiiU nikdo nekoupi...
Musejí dopilovat HC obtížnost , pro majitele WiiU to bylo moc jednoduché ..
To je zřejmé, že jelikož není na Wii U konkurence, tak se studio soustředí na PS4 a X0. Po vydaní se vrhnou na právě tuto konzoli.
Více informací o Project CARS najdete na link
Na WiiU je iné programátorské prostredie, kvôli odlišnému výkonu sa tam nedá spraviť jednoduchý copy + paste ako medzi PS4 a XOne, WiiU nie je tak v kurze a vývojári vidia väčšie zisky na zvyšných 2 platformách. To je reálny dôvod. Každopádne bol nejaký prieskum o tom, kto by chcel Project CARS kam a vyhralo to WiiU - ako jediné nemá reálny simulátor áut, čiže nemá tam konkurenciu. Mario Kart je úplne iná hra, pre iné publikum.
asi tak no.. WiiU má mariokart, jiné závodní hry nintendo fans nepotřebují :D
Proč to vůbec na WiiU vydávat :D beztak to koupí 5 lidí a zbytek tu hru jen pomluví, protože tam nehraje další kreslenej nesmysl od N.
Jinymi slovy, Wii U verze nikdy nevyjde :-) podobne jako u Colonial Marines, Wii U verze je uzasna, 18x jsme ji videli, ma motion tracker na gamepadu a bla bla aaaaaaaand it's gone...
„Viděli jsme Wii U verzi. Má dynamickou denní dobu, počasí a vypadá skvěle,“ dodávají vývojáři. Tak tohle nechápu. Do tý doby tu hru vývojáři neviděli? :D