Konzolista.cz

Proč byl odložen Project CARS pro Wii U?

novinkaneděle 7. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Proč byl odložen Project CARS pro Wii U?
Letos v listopadu vyjde na konzole PlayStation 4 a Xbox One závodní hra Project CARS, která je oznámena i pro Nintendo Wii U. Majitelé této konzole si ale budou muset počkat až do příštího roku. Nyní vývojáři ze Slightly Mad Studios vysvětlili, že nejde o žádné spiknutí nebo něco takového, s čímž za nimi přišli fanoušci. V současnosti se ale zaměřují na ostatní verze, a co se týče Wii U, došlo k odložení z důvodu, aby následná hra byla na této konzoli co nejlepší. Vývojáři chtějí, aby byla hra na všech platformách obsahově a kvalitou stejná, což bohužel nyní nebylo možné. „Viděli jsme Wii U verzi. Má dynamickou denní dobu, počasí a vypadá skvěle,“ dodávají vývojáři.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Beastial Dante

Ja to skôr kúpim na WiiU už len skrz ten gamepad,na PS4 je predsa GT takže není o čom...

Arrozo
Arrozo #PS5

Tohle si na WiiU nikdo nekoupi...

risix
👍9

Musejí dopilovat HC obtížnost , pro majitele WiiU to bylo moc jednoduché ..

Zemnekoule2

To je zřejmé, že jelikož není na Wii U konkurence, tak se studio soustředí na PS4 a X0. Po vydaní se vrhnou na právě tuto konzoli.

Více informací o Project CARS najdete na link

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍3

Na WiiU je iné programátorské prostredie, kvôli odlišnému výkonu sa tam nedá spraviť jednoduchý copy + paste ako medzi PS4 a XOne, WiiU nie je tak v kurze a vývojári vidia väčšie zisky na zvyšných 2 platformách. To je reálny dôvod. Každopádne bol nejaký prieskum o tom, kto by chcel Project CARS kam a vyhralo to WiiU - ako jediné nemá reálny simulátor áut, čiže nemá tam konkurenciu. Mario Kart je úplne iná hra, pre iné publikum.

inmax
👍2
👎1

asi tak no.. WiiU má mariokart, jiné závodní hry nintendo fans nepotřebují :D

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍14
👎2

Proč to vůbec na WiiU vydávat :D beztak to koupí 5 lidí a zbytek tu hru jen pomluví, protože tam nehraje další kreslenej nesmysl od N.

dr_chaos 👑
dr_chaos 👑 ##jeSuisMC
👍8

Jinymi slovy, Wii U verze nikdy nevyjde :-) podobne jako u Colonial Marines, Wii U verze je uzasna, 18x jsme ji videli, ma motion tracker na gamepadu a bla bla aaaaaaaand it's gone...

Spratekk_CZ
👍4

„Viděli jsme Wii U verzi. Má dynamickou denní dobu, počasí a vypadá skvěle,“ dodávají vývojáři. Tak tohle nechápu. Do tý doby tu hru vývojáři neviděli? :D

Související články

Nejčtenější články