Odhalen PS4 bundle s The Last of Us Remastered

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (24)
Neeeeee tu bílou sem nemel videt...[s6][s6][s6]
Harnet: On hlavně pořádnou hru nepozná, i kdyby ho kopala do hlavy.
MjollniR, že zrovna tebe zajima SONY [s8]
Pekny bundle, ale radsej si pockam na tu bielu verziu s destiny, mesiac to uz vydrzim a potom uvidim, ci ten humbuk okolo LoU bol opravneny... [s6]
MASAKRA jasna kupa 29.7[s6]430euro za najlepsej hernej storj na hry je Fajn a este LoU namakanej softwer co zahanbuje aj PC storje za 2000eur 8jadra 4ghz z 32gbram dddr3 a 2xnviida780[s14][s14]PC crap bez softweru a to este ND studio prekonalo Unreal 4 engin od Epicu z new Uncharted4.430 eur za bozsky storj a bozsku hru sa oplati len nech sa dozijem 29.7
kakinator....ok vsichni vime,ze umis skvele psat...tak si dej zpatecku a vrat se odkud jsi prisel..vole si rikej svymu plysaku ktereho mas jiste v posteli,rozumis !
MAJSTA: to podpálení sama sebe, to znám do nejmenšího detailu[s6]
kakinatore: aby si se náhodou neposral, že udělal chybu.
FreeGoro.: s kým s čím s bílou PS4!! Jů vole??
Závidím každému kdo je ještě TLOU panic! Mají se totiž na co těšit.
Jestli to koupím podruhé nevím, z těch nakažených mám totiž strašnou hrůzu. Jde mi mráz po zádech když si na ně vzpomenu.[s6]
Ty jo ja uz to dohral tolikrat ze uz me to ani nelaka...ale az si Ps4 poridim tak si to sezenu
No a je to tady. Už startuju svojí PS4...co dodat, prostě se těšim. Tuhle hru jsem na PS3 nehrál a opravdu děkuju za tuhle remasterovanou edici pro PS4.
Tak konečně budu moci jít do obchodu pro PS4 i já. TLOU a GTAV mi letos na PS4 postačí bohatě.
kupuju!
Vychazi 29.7 uz mam predobjednano na jrc.cz [s6][s7][s7][s7]
link
Ja cekam na bundle s The Order, to už pak opravdu neodolám.
Nádhera!!! Kdo ještě PS4 nemá, tak určitě nebude s tímhle Bundle litovat[s14] To je lákadlo pro ty, kdo o PS4 uvažují jak prase!!![s16]
toto asi kúpim...
Skoda,ze to nebude z bilou Ps4 :(
Tak myslím že letos vynechám dovolenou :-D
Hrál jsem už minulý rok. Těším se na dvojku.
TLou predobjednanej, už jen počkat na datum vydani a let´s go play [s6]
Myslíte tento bundle?:-)link
Vyborna hra na vyborne konzoli, verim v dalsi rust prodeju.
Krasa! Stojim v obchode Day One! Potom este GTAV na PS4 a mam na leto/jesen vystarane...