Konzolista.cz

Launch trailer na hru Godzilla + první recenze

novinkapátek 17. července 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Launch trailer na hru Godzilla + první recenze
V těchto dnech bez většího humbuku vychází pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 3 akční hra Godzilla, která se točí kolem obrovského monstra a dalších neméně velkých potvor. Aby vývojáři na hru nalákali, vydali dnes launch trailer, na který se podívejte níže v novince. Je ovšem otázkou, jestli hře pomůže, protože ta v zahraničních recenzích dostává pěkný nářez za špatnou hratelnost, krkolomné ovládání a nezajímavý design: IGN – 4.5/10, Hardcore Gamer – 4/10, Destructoid – 4/10 a Game Informer – 3/10.
YouTube video: YouTube video player
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Launch trailer na hru Godzilla + první recenze
Launch trailer na hru Godzilla + první recenze
Launch trailer na hru Godzilla + první recenze
Launch trailer na hru Godzilla + první recenze
Launch trailer na hru Godzilla + první recenze

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
pisskot

V Japonsku tohle na rekordni prodejnost nevidim, vzhledem k tomu, ze tu mel skvelou prodejnost Zaklinac a stale v prodejnosti konzoli a her bezkonkurencne valcuje Japonsko Nintendo svym Monster Hunterem a Youkai Watch, ten kdo ma doma PSko ma jine priority nez tohle, tohle bude spis sberatelska a extra zalezitost, ocekavam ze se toho proda dost, ale v top zebricku to moc neocekavam. Neni to hra pro kazdeho...

pisskot

konecne godzilla podle japonskych predloh, puvodni stare filmy v hernim provedeni. tahle hra je nutnosti pro fanousky godzilla filmu, ovsem naprosto chapu ze stejne jako filmy tak i hru EU a USA asi za koule nechytne...

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

o těchle...ehm...věcech byl se snad ani na herních portálech nemělo psát...

⛩ Nellerix_YT ⛩

Ho..o jako ho..o jde o ho..o stejne smrdi stejne .

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍1
👎1

coco nesnáším cod, ale raději bych ho hrál celej den v mp, než dohrát tohle hovno :D

kepkin
kepkin #PLZEŇ
👍1
👎1

Ani zadarmo

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Tady jde videt kolik stoji penez udelat grafiku na urovni :) Shit,ktery bude prodavat Ps4 mnohem vic...nez Gearsy,Halo svou xboxone konzoli v Japonsku.Na vyblbnuti to skutecne nemusi byt spatne za par korun

Cid
Cid #Korjú
👍1

Při shlédnutí videa jsem se fakt od srdce zasmál! V dnešní době bych to pochopil jako vtip. Smutné je,že to asi myslí vážně a to neřeším grafiku,která je mimochodem žalostná. Toto veledílo je asi jen pro fajnšmekry a moje mozková kapacita nedokáže tento počin dostatečně ocenit.

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

Recenze v pořádku,škoda že to nepřiznají i u jiných her že stojí za hovno. Asi je tam trošku finanční tlak.

strejda 🙋‍♂️
👍2

Další adept po Koze na hru do PS+ :D

Arrozo
Arrozo #PS5
👍2

Prodeje v Japonsku budou trhat rekordy bych řekl:)

Chesse
Chesse #UbiFan
👍1
👎1

Počkám až to bude v PS+ :D To je jasné

426kahemi

Martin koupí :D

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍2

Pockam az to bude za par kacek a pak poridim,na vyblbnuti dobry

Molnysh
Molnysh #ಠ_ಠ
👍5

Když to bude stát 99 Kč, tak si to koupím abych se zasmál, jinak to vypadá fakt jako sr*čka :-D

Darth_Štófi
Darth_Štófi #Palmárák
👍6

Adept na shit roku

Související články

Nejčtenější články