Launch trailer na hru Godzilla + první recenze

Tvoje reakce na článek
Galerie


















novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (16)
V Japonsku tohle na rekordni prodejnost nevidim, vzhledem k tomu, ze tu mel skvelou prodejnost Zaklinac a stale v prodejnosti konzoli a her bezkonkurencne valcuje Japonsko Nintendo svym Monster Hunterem a Youkai Watch, ten kdo ma doma PSko ma jine priority nez tohle, tohle bude spis sberatelska a extra zalezitost, ocekavam ze se toho proda dost, ale v top zebricku to moc neocekavam. Neni to hra pro kazdeho...
konecne godzilla podle japonskych predloh, puvodni stare filmy v hernim provedeni. tahle hra je nutnosti pro fanousky godzilla filmu, ovsem naprosto chapu ze stejne jako filmy tak i hru EU a USA asi za koule nechytne...
o těchle...ehm...věcech byl se snad ani na herních portálech nemělo psát...
Ho..o jako ho..o jde o ho..o stejne smrdi stejne .
coco nesnáším cod, ale raději bych ho hrál celej den v mp, než dohrát tohle hovno :D
Ani zadarmo
Tady jde videt kolik stoji penez udelat grafiku na urovni :) Shit,ktery bude prodavat Ps4 mnohem vic...nez Gearsy,Halo svou xboxone konzoli v Japonsku.Na vyblbnuti to skutecne nemusi byt spatne za par korun
Při shlédnutí videa jsem se fakt od srdce zasmál! V dnešní době bych to pochopil jako vtip. Smutné je,že to asi myslí vážně a to neřeším grafiku,která je mimochodem žalostná. Toto veledílo je asi jen pro fajnšmekry a moje mozková kapacita nedokáže tento počin dostatečně ocenit.
Recenze v pořádku,škoda že to nepřiznají i u jiných her že stojí za hovno. Asi je tam trošku finanční tlak.
Další adept po Koze na hru do PS+ :D
Prodeje v Japonsku budou trhat rekordy bych řekl:)
Počkám až to bude v PS+ :D To je jasné
Martin koupí :D
Pockam az to bude za par kacek a pak poridim,na vyblbnuti dobry
Když to bude stát 99 Kč, tak si to koupím abych se zasmál, jinak to vypadá fakt jako sr*čka :-D
Adept na shit roku