Konzolista.cz

Godzilla se chystá zničit PlayStation 3

novinkačtvrtek 26. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Godzilla se chystá zničit PlayStation 3
Herní vydavatel Namco Bandai v posledním čísle magazínu Famitsu odhalil připravovanou hru Godzilla pro konzoli PlayStation 3, která samozřejmě bude věnovaná slavnému monstru, které se nedávno vrátilo i v celkem slušném filmu do kin. Hráč by se měl chopit přímo samotné potvory a ničit s ní ve virtuálním Tokiu vše, co mu přijde pod ruce. Moc dalších informací o hře nemáme, na kartě se můžete podívat alespoň na několik celkem slušných obrázků - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=godzilla-5519&game5519-show=2 . Vydání je naplánováno na konec roku v Japonsku, jestli se hra dostane i k nám, zatím nevíme. Brzy bychom se měli dozvědět více.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Godzilla se chystá zničit PlayStation 3
Godzilla se chystá zničit PlayStation 3
Godzilla se chystá zničit PlayStation 3
Godzilla se chystá zničit PlayStation 3
Godzilla se chystá zničit PlayStation 3

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

Jestli hra bude jako ty filmy, tak se jí to možná podaří...

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍1

I hry podle dobrých filmů většinou stojí za krysí zadek, i když jsou světlé vyjímky.. A hry podle špatných filmů budou asi krom konzolí ničit i mozkové buňky

eversman57
eversman57 ## Popravčí
👎4
👍1

jako.... film byl katastrofa a to jak ten novej co vyšel, tak i ten minulej...

Mirka_cz
Mirka_cz #Hassan

xD no je to naky hranaty, to bude zas kravina

miREC666
miREC666 #PC2, PS6

slušné obrázky? veď to vyzerá ako ps2 verzia :D

Namco go home, you are drunk!

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍5

No když se to nepovedlo zničit Microsoftu tak snad Godzilla?! [s6][s6]

norbish
👍6

Ehm - co na těch obrázcích vypadá slušně? Jasný shit a rychlokvaška dle filmu jen aby cinkaly penízky.

kazuma.w
👍3
👎1

Film byla pecka

SonicJ
👍2
👎2

Ten poslední film s Godzilou je dobrej tak akorát na spaní snad bude hra lepší.

Nitram1980CZ
Nitram1980CZ #PS5/XsX

No raději na PS4 dost se bojím o kvalitu na PS3

Pan T
Pan T #Drifter
👍7

Jj, titulek má šťávu! [s6]

(+1 pro Kachla)

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍10

To je nadpis jak z BLESKU ty voe :D

Související články

Nejčtenější články