Konzolista.cz

Godzilla si vyšlápne na PlayStation 3 a PlayStation 4 během července

novinkačtvrtek 19. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Godzilla si vyšlápne na PlayStation 3 a PlayStation 4 během července
Koncem minulého roku herní vydavatel Bandai Namco oznámil lokalizaci akční hry Godzilla pro konzole PlayStation 3 a PlayStation 4. Zatím jsme nevěděli, kdy se této hry, v níž budeme likvidovat spoustu příšer v kůži notoricky známého monstra, dočkáme. Až dnes Bandai Namco upřesnilo, že vyjde skrze digitální i krabicovou distribuci letos v během července, a to i v Evropě. Přesné datum budeme vědět v následujících týdnech.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Godzilla si vyšlápne na PlayStation 3 a PlayStation 4 během července
Godzilla si vyšlápne na PlayStation 3 a PlayStation 4 během července
Godzilla si vyšlápne na PlayStation 3 a PlayStation 4 během července
Godzilla si vyšlápne na PlayStation 3 a PlayStation 4 během července
Godzilla si vyšlápne na PlayStation 3 a PlayStation 4 během července

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Az to bude za 2 kilicka tak koupim abych si mohl zaradit [s6]

GaMbLeRcz
👍1

náhodou pokud by to bylo totální destrukce všeho tak proč ne? a zadarmo ps plus neber to na vyzkoušení

StefiCZ
StefiCZ #pls no

Ou maj gód, vy jste jantaři, po tolika letech přijde hra vycházející konečně z původní godzilly a všech spřízněných monster, konečně to vypadá na ten pravej masakr v ulicích velkoměst, na day one to asi nebude ale za 5ti kilo jasná volba :D

CeskyLev1886
👍2

BEST GAME EVER! [s6] [s6]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

To bude pěkná hovadina[s6] Snad ještě větší než ten Rambo[s6]

el-Mauzi
el-Mauzi #SONY PS 💙
👍1

ihned si předobjednám jak na PS3ku tak i na 4ku [s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍2

Tohle da PS4 zabrat[s6]

426kahemi
👍1

Martin koupí [s6]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

Robot pár japonců u nás to koupí a budou to vychvalovat do nebe.[s14]

Molnysh
Molnysh #ಠ_ಠ
👍1

Jako nerad hodnotím něco, co jsem nehrál / neviděl / nečetl, ale první dojmy jsou teda značně negativní. Tohle bych si asi nestáhl ani zadarmo na PS Plus.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍4

[s15][s15][s15]

RobotCZ
👍7

Kdyby se ve videohrách,stejně jako ve filmovým průmyslu, rozdávaly "Maliny roku" tak to na beton má dle mýho tohle. Fakt jako s prominutím větší kundovinu jsem neviděl...njn. By mě zajímalo,jestli si to v Čechách někdo za 16stováků koupí.

Související články

Nejčtenější články