novinka2K Gamesnswps4xone
Digital Foundry se podívalo na Switch verzi hry L.A. Noire
Martin Šmíd
Před několika dny vyšla pro současné konzole povedená detektivní adventura L.A. Noire, na níž jsme vám přinesli recenzi. Z ní jste se mohli dočíst, že na rozdíl od Grand Theft Auto V připravilo studio Rockstar Games jen rychlý port, takže nějakých velkých grafických vylepšení jsme se nedočkali, a ani velkých změn v hratelnosti. Hra L.A. Noire vyšla i pro konzoli Nintendo Switch, a právě na tuto verzi se nyní zaměřilo Digital Foundry. Je určitě pěkné, že v dockovém režimu hra běží v rozlišení 1080p, v handheldovém poté v 720p. Framerate se snaží držet na 30 snímcích, ale dochází sem tam k propadům, jako tomu bylo u dřívějšího vydání pro PS3 a Xbox 360. To verze pro PS4 a Xbox One si pochopitelně udržují stabilní framerate. Na test se podívejte níže.
ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
28 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Rockstar Games
- Vydavatel
- 2K Games
- Vydání
- 19. listopadu 2017
Reklama


Komentáře (10)
Stepobela ta technologie motion capture je navržená pro 30fps, v 60 by tam byly problémy se synchronizací, a pokud by se to natáčelo v tenkrát v 60fps tak by to bylo na 4 bluray disky
Na to jaká to je krabička to není vůbec špatný
Sheva: to je divné, že 30 fps hra běží 30 fps, že?
Tak tohle ještě nemám ale z toho rozboru vypadá Switch verze moc dobre.
Myslim si ze pokud budou prodeje dobry tak nas ceka GTA V switch edice
Ja si myslim že porty starých her nejsou na škodu. Vyplní určitou díru než se vytvoří nove hry v případě "nového" Switche. A zadruhe ti kteří nehrali tak maji šanci si hru vychutnat. Budu jeden z nich.
- oproti PS3 na switchi jsou lepší textury ale horší dohled- občas padá rozlišení z 1920x1080p na 1440x1080p v doku a v handheldu z 1280x720p na 960x720p
Je potreba brat v potaz ze ta hra byla primarne pro ps3 a ta ma uplne jinaci hw jak soucasne konzole i tak na switch slusna prace. Myslim si ze tyhle porty nedavaji moc prace tim padem bychom jich mohli videt mnohem vice.
Raziel: prave proto je to trapne 🙂
Trapne je ze u velke konkurence je stejny pocet FPS jak u male prenosne masinky 🙂
Napsat komentář
Pro přidání komentáře se přihlas.