Capcom začal zjišťovat, jaký další remake série Resident Evil by měl připravit
novinka•neděle 4. června 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (38)
Žádný remake už, nový horor by byl lepší.
Chci Outbreak File 2 nebo rovnou regulerní File 3, tahle odbočka mi přijde strašně přehlížená a je to jediná MP/coop odbočka, co skvěle fungovala. Ten díl tak trochu měl smůlu, že tehdy ještě nebylo hraní na konzolích online tak rozšířené/snadné a že nebyl voice chat, ta komunikace tam byla dost krkolomná spíše nulová :D
@veks: nechápu co jim tak dlouho trvá
Co třeba Clock Tower ?
Na čtyřku jsem se moc těšil, ale musím říct, že původní hra je o dost lepší. Takže ať předělají maximálně šestku, aby se dala normálně hrát.
Code: Veronica, alebo Dino Crisis.
0,1,veronica
Re 5 jednoznačne najlepší diel
The code is Veronica!
link
Resident Evil 5
Veronica
Resident Evil – Code: Veronica
Já myslel, že teď je úplně jasné, že na řadě je Dino Crisis. :)
Re 1 nebo code veronicq
No za mě by mohli pro změnu udělat remake Devil May Cry první a třetí díl. Pokud to bude zase RE tak určitě první díl, a pátý díl. Za Dino Crisis bych byl taky moc rád.
Resident Evil 5 , Code Veronika a pak snad konečně Dino Crisis,Onimusha
Jednoznačně RE 1 a Code Veronica. Jestli dřív udělaj 5 nebo 6 tak budu velice zklaman... Hlavně 5ka byla tragicka...
Veronica a Dino Crisis 🙏
Code Veronica už tu měl být dávno 😁 kruci jak já bych si ho zahrál ve stylu předělané dvojky.
Chci suktečnou trojku tedy RE: Code Veronica. Dotazník vyplněn, nicméně ty otázky jsou fakt otravné, proč prostě nechtějí vědět přímo jaký díl bychom si přáli a člověk tam musí vyplňovat kraviny týkající se RE.NET.
Ted by měla být na radě Verča
RE1 ve VR by byla paráda
Resident Evil 1 with first person and VR support please :-) Chcem tam ísť pozrieť 😋
Taky dávám bezvýznamný hlas pro Dino Crisis😍 A pokud tedy jen Resi, tak klidně 0 a 1. Tu jsem hrál sice xkrát, včetně verze na DS, ale v top kabátku a pohyblivou kamerou bych klidně další průchod zvládnul. Hlavně ne prosím 5 a 6. U pětky byl cajk jen začátek ve vesnici a šestka byla total chujovina, kterou jsem ani nebyl schopný dohrát.
Tak 5ka byla lehce nastíněna na konci REM4KU, takže jsem myslel že už je rozhodnuto :D ale jinak je mi to celkem jedno, per do mě co chceš Capcome ♥
neni nad remak remaku z remastra.
Resident evil code: Veronica sem s tým to by bola pecka
Capcom válí ve velkým stylu, za mě momentálně určitě top mezi vydavateli, jde jim to skvěle. Od RE7 jsem si užil každej díl, nejvíc ale asi právě ten RE7, RE2 remake a RE5 remake. Snad jim to takhle půjde i dál a asi je mi jedno, co bude další hra, už teď věřím, že to bude opět pecka 😊
První díl a nebo Brontosaura.😉
Žádný další Resi prosím! Popravdě na mě padla únava už po čtverce, zatím jsem ji ani podruhé nedohrál. Nové IP nebo remaky DMC a Dino Crisis.