Rime

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
fórum
Think before you sleep
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (19)
Hlavne at to ma slusnou hratelnost a neni to neco jako Journey.
Tesim se vypada to naprosto kouzelne.
Mel jsem tu cest na PS3 hrat : Brothers,Unfinished Swan,Rain- lepsi nez AAA patlaniny.Uniklo mi Journey - vynahradim si to na PS4.
Tahle hra se doufam zaradi do tehle VIP skupiny :)
to bude super odreagovačka [s14]
Jedna z těch her, která mě přesvědčila, že s hraním her ještě nekončím.
Ty nejsilnější důvody?:
RIME
SILENT HILLS
METAL GEAR SOLID: PHANTOM PAINE
THE LAST OF US: REMASTERED
Tyhle spíše umělecká díla,než hry, mám moc rád. Kupuju na 100% [s6]
Kazisvet......bavim se,pry topka :D[s15] [s6] par dobrych her ma ale topka....
Jsem objektivni clovek..... X360 dobre znam ale vlastni zkusenosti vim,ze skvelych exklusivek je mnohem vic na Ps3 [s7]
ten kanec by měl být nebezpečný? v každym traileru nastraží uši a veme čáru! :o) mně teda moc nebezpečný nepřišel... možná na survival obtížnost? ;o) jinak se samo těším, krásná pastelová grafika na ostrově s vlastním životem a nějakým tím i přemýšlením nutným k postupu. Rád si zahraju až příští rok ps4 zřejmě pořídím, protože příští rok vypadá, že těch důvodů pro koupi bude konečně dostatek.
Keby toto ohlasi N, je to tu plne komentarov, ako je to len dalsia srackova kreslena plosinovka - "kopirka" instalatera. Ach ten dvojity meter. :D :D :D
Inak to ale vyzera paradne, dufam v krabicovku. [s7]
TOP 09?No jista podobnost tam je[s6]
Kazisvět: tvému trusu o x360 jako topce se ale nic nevyrovná[s6]
Nechcete se raději bavit o hře? Buďme rádi, že ji někdo zaplatil a může vzniknout.
Co si myslíte o těch stínech. Mohou to být duchové původních obyvatel?
Vývojáři nabídli hru MS, ten ji nechtěl, protože se mu nehodila. Šli za Sony, ta ji vzala. Jednoduchý. Vávra takhle chodil od vydavatele k vydavateli a nakonec šel na Kickstarter.
V ms si sedi opravdu na vedeni..vubec nechapou o cem ty konzole jsou :D Rime [s7][s7][s7]
MS je treba dekovat i za Heavy Rain. Jsou to idioti. [s6]
Tohle vypadá parádně. Už aby to bylo. Také doufám v krabici.
Ostrov[s7] hádanky[s7] rackové[s7] sochy[s7] chrámy[s7] klíče[s7] civilizace [s7] liška[s7] stíny[s7] moře[s7] skály[s7] tyrkis[s7]
Bože, tolik krásných slov v jednom článku.[s7][s7][s7]
A já přeju Microsoftu co nejvíc odmítání a Sony co nejvíc přijímání [s12][s7]
a já jen dodám...děkujeme Sony[s14][s7]
Dekujeme MS :) [s7]