Záběry z PS4 verze H1Z1 - Battle Royale

Tvoje reakce na článek
Galerie


















novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (16)
Za mě dobrý..už to jede v pohodě..na match nečekám skoro vůbec a baví mě to víc,než Frontnite..tam mi vadí ta kreslená grafika a to rádoby craftění..což samozřejmě neříkam,že je to špatná hra
Co je to battle royale? Deathmatch? Co je pripadne jiny od deathmatche? Tim ze se tam leti na padaku?
Připojení občas trvá, ale dá se to. Jinak hra super, dokonce jsem včera dvakrát přežil Doporučuji
tak sem to prubnul uplna spatarna to neni celkom som sa zabavil, Free to play pohoda
Start byl až od 6.h. Je vidět, že vývojáře čeká ještě hodně práce, ale musím říct, že hra opravdu baví, i přes to, že vypadá jako 5 let stará.. :-)
Jj, ani jednou se mi nepodařilo připojit
hodinu se snažím připojit... máte taky takovej problém?
Díky bohu že už se blíží Detroit!!
Další Battle Royale, ale pořádná "Survival" hra pro konzole nikde..
Vypadá to zábavně, PUBG zatím není, tak rád vyzkouším
Pokud to na ps4 zvladne 60 fps jen v pripade ze mas dohled 10 metru tak at si to nechaj. Trochu jsem si vzpomnel u teto hry na prvni silent hill kde byl dohled na ps1 asi 5 metru tak je videt pokrok :-)
No nevím ale zkusím je to přece jen f2p za zkoušku nic nedám
Ja bych mnohem radeji normalni H1Z1 nez ten blbej battle royal co je snad vsude...
Ne dík radši GoW
Raziel: Chapu tvuj koment spravne? Kdyz ma hra spatnou grafiku, tak automaticky nestoji za nic...?
Tenhle osud asi ceka i day Z.. Leta sudlali herni mechanizmy a porad je to polotovar.