Battle Royale hra H1Z1 míří na PlayStation 4

Tvoje reakce na článek
Galerie


















novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (53)
Grafika ako za márie terézie. a ešte k tomu online sračka
soky computer entertaiment
No moment moment ja uz si daval na stranu ty 3000 z prasátka :) tak co bude :)
vcera jsem s Brucem hral a bylo to v pohode.vokurka pry nahral na live video jak nam tam prosvistel uaz na moste jako delova koule,to bylo bozi.v jedny hre jsem mel jen jeden zasobnik a bruce lezel,sundal jsem toho co ho slozil a cekal na jeho partaka 22 naboju zustatek.hned pribehl aby ho zvedl a vyndal jsem ho 7 naboju zustatek,dalsiho uz jsem nedal,jako naboje jsem dlouho nepocital,to bylo taky dobry.panove neslo by se k sobe chovat stejne jak ve hrach tak tady? protoze to jde .jinak v noci byl test ty novy poustni mapy pro xbox a pry je to spice,ze to drzi fps.ja jsem nevydrzel do noci ale Bruce hral,treba da report PUBG je proste dobry i pres spatny stav ale ta druha mapa by mohla slapat normalne.pecka bude spis ta treti pripravovana mapa,je mensi a bude to sviznejsi
Bruci to ti ten Xbox dlouho nevydržel 🤣. Ale četl jsem neboj... jen moc nechápu když se považuješ za profi hráče, proč jsi si koupil na hraní on-line hry Xbox? Nebylo by lepší jako profi hráč PC?
Polux: puvodne ano ale sony to studio pustilo.klasicky klon dayz se zasekl a spis se uprednostnil king of the hill.ted je to tak ze king of the hill se jmenuje H1Z1 battle royale a ten puvodni klon dayz se jmenuje JUST SURVIVE na kterym se dal pracuje.jsou z toho dve hry
edit: link
Bruce: zvelicuje se tu...ale tim smerem ze to bezi v poradku :) ale tak nakonec tvoje peníze :)
Asi blbej dotaz, ale tohle je h1z1 aka klon pubg, ale co se stalo s h1z1 aka klon dayz, svého času promováno Sony na e3? To se zrušilo, nebo se to transformovalo do tohoto, nebo oboje existuje paralelně (s jiným/stejným názvem)? Díky
Však se o tom v jakej hroznem stavu je hra vi mesicu uz a ty stejne takhle naletis :)...drz se fortnajtu..
Tak tohle jako bych necetl Bruce :)
Tvl jeden den pařby na Xboxu a už je na bazárku :D It´s a monster!
A uz je to teda ke stazeni nebo az toho 22?....
klasicka mys klavesnice nefunguje,klavesnice me sla jen na psani zprav a v prohlizeci
Bruce skywalker: ja som našiel len takéto niečo pre ps4 aj xbxo onelink
Gunner: Řekl bych že všechny ty co mají USB kabel, ale nemohu říct na 100%. Potom se prodávají i k tomu určené "krabičky" kam píchneš myšku a klávesnici a pak si přímo přiřadíš úkon na libovolnou klávesu... to je 100% 😉
Velkovezir: tá podpora M+K na xbox funguje na všetky tipy klávesníc alebo sú kompatibilné len určité značky?
Dejw602 : Jediné co v téhle debatě není závratné je tvoje podprůměrná inteligence, jseš tak moc lowmind že si neuvědomuješ tupost těch tvých výparů. Milióny hráčů P'G jen na xku, ty jsou všichni podprůměrný podle tebe? :))) Kdo ti proboha zase rozvázal kazajku??.
jaj na tohle se tesim :) ja se prave docela divil v jakemje to stavu na xbox one x ..kamarad ho ma a a hrali jsme u nej to PUBG a musm rict ze to fakt dobre optimalizovany neni,coz me zrovna u tehle hry prijde dost na hovno ale zase musim rict ze graficky vypala dost dobre at teda na ten pohyb no ,to fakt nepochopim proc v roce 2018 postava misto behu nebo chuze brusli :(pevne doufam ze H1Z1 bude na ps4 vic vyladena ...uvidime
dneska to testneme
ani na Xku to neni ruzovy s fps,grafika je celkem slusna a jsou dohrany textury ale porad je to early access.Sko bych si dnes uz neporizoval ani obyc ps4ku,pouze ty lepsi varianty,preci jen je rok 2018
BruceSkyWalker a máš Xko nebo Sko? Ber na vědomí že je to stále Beta. Soky pravděpodobně někde v lese provádí okultní rituály a doufá že jeho kopitoidní bůžci zvrátí směr Tvého rozhodnutí... po návratu do svého příbytku zasedne, pustí YT a hltá se slzičkou v oku gameplaye z PUBG.
brusleni ale jo.tak ta druha mapa bude jen na test link zatim
edit: tak neni to zas tak spatny link , link , link
BruceSkyWalker: vypni si na nulu v PUBG aim acceleration,to mireni se hodne zlepsi,nebude to tak plavat.me spis vadi pohyb postavy ze je takovy rozevlaty a kolikrat jsem se netrefil na schody nebo do dveri.mesic jsem to nehral tak nevim v jakym je to stavu ted.zapnu to az vyjde ta nova mapa,udajne lepsi optimalizace.nemela by vyjit tenhle tyden?
Jsem zvědav, jak dlouho Bruce u nové konzole vydrží.. Prvotní nadšení opadlo dřív než začalo u PUBG a do měsíce tady bude inzerát prodám Xbox v bezvadném stavu, párkrát hraný a otřený od slz..
BruceSkyWalker : Kámo nebo zkus kombo Myš +Klávesnice, Xbox společně s PUBG tuhle možnost podporuje. Autoaim, Aim assist a Bullet Magnetism jsou věci zcela odlišné,,, jen pro pořádek :-)P. S Nebo je to tím že na Xboxu nejsou lamy? 😉
Četl jsem to hodně na začátku když hra vyšla, že i hodně dobří hráči s tím mají problém, protože to nemá aim assist, ale jak je to teď nevím. Každopádně já jsem chtěl Xbox taky koupit kvůli pubg, ale koukám, že si to nejdřív radši u někoho vyzkouším