Konzolista.cz

Battle Royale hra H1Z1 míří na PlayStation 4

novinkaúterý 24. dubna 2018Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Battle Royale hra H1Z1 míří na PlayStation 4
Vývojáři ze studia Daybreak Games dnes oznámili PlayStation 4 port své Battle Royale hry H1Z1. Ta bude dostupná formou free-to-play, přičemž od 22. května bude možné si vyzkoušet otevřenou betu. PlayStation 4 verze bude prakticky stejná, jako vydání na PC, ale vývojáři do ní připravují i nové zbraně, přepracovaný interface a další novinky. Hra má běžet na základní PS4 ve 30fps, majitelé PlayStationu 4 Pro se pak mohou těšit na 60fps režim. Níže se podívejte na oznamující trailer.

YouTube video: YouTube video player
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Battle Royale hra H1Z1 míří na PlayStation 4
Battle Royale hra H1Z1 míří na PlayStation 4
Battle Royale hra H1Z1 míří na PlayStation 4
Battle Royale hra H1Z1 míří na PlayStation 4
Battle Royale hra H1Z1 míří na PlayStation 4

Komentáře (53)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RadoVanDram Sekan

Grafika ako za márie terézie. a ešte k tomu online sračka

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
JEDImfp
👍1

soky computer entertaiment

Hráč123
Hráč123 #GameCave
Hráč123
Hráč123 #GameCave

No moment moment ja uz si daval na stranu ty 3000 z prasátka :) tak co bude :)

JEDImfp
👍1

vcera jsem s Brucem hral a bylo to v pohode.vokurka pry nahral na live video jak nam tam prosvistel uaz na moste jako delova koule,to bylo bozi.v jedny hre jsem mel jen jeden zasobnik a bruce lezel,sundal jsem toho co ho slozil a cekal na jeho partaka 22 naboju zustatek.hned pribehl aby ho zvedl a vyndal jsem ho 7 naboju zustatek,dalsiho uz jsem nedal,jako naboje jsem dlouho nepocital,to bylo taky dobry.panove neslo by se k sobe chovat stejne jak ve hrach tak tady? protoze to jde .jinak v noci byl test ty novy poustni mapy pro xbox a pry je to spice,ze to drzi fps.ja jsem nevydrzel do noci ale Bruce hral,treba da report PUBG je proste dobry i pres spatny stav ale ta druha mapa by mohla slapat normalne.pecka bude spis ta treti pripravovana mapa,je mensi a bude to sviznejsi

StepoBella
StepoBella #Guardian

Bruci to ti ten Xbox dlouho nevydržel 🤣. Ale četl jsem neboj... jen moc nechápu když se považuješ za profi hráče, proč jsi si koupil na hraní on-line hry Xbox? Nebylo by lepší jako profi hráč PC?

Hráč123
Hráč123 #GameCave
JEDImfp

Polux: puvodne ano ale sony to studio pustilo.klasicky klon dayz se zasekl a spis se uprednostnil king of the hill.ted je to tak ze king of the hill se jmenuje H1Z1 battle royale a ten puvodni klon dayz se jmenuje JUST SURVIVE na kterym se dal pracuje.jsou z toho dve hry

edit: link

Hráč123
Hráč123 #GameCave

Bruce: zvelicuje se tu...ale tim smerem ze to bezi v poradku :) ale tak nakonec tvoje peníze :)

Polux
Polux #Modří už vědí.

Asi blbej dotaz, ale tohle je h1z1 aka klon pubg, ale co se stalo s h1z1 aka klon dayz, svého času promováno Sony na e3? To se zrušilo, nebo se to transformovalo do tohoto, nebo oboje existuje paralelně (s jiným/stejným názvem)? Díky

Hráč123
Hráč123 #GameCave

Však se o tom v jakej hroznem stavu je hra vi mesicu uz a ty stejne takhle naletis :)...drz se fortnajtu..

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Tak tohle jako bych necetl Bruce :)

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1
Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Tvl jeden den pařby na Xboxu a už je na bazárku :D It´s a monster!

Hráč123
Hráč123 #GameCave

A uz je to teda ke stazeni nebo az toho 22?....

JEDImfp

klasicka mys klavesnice nefunguje,klavesnice me sla jen na psani zprav a v prohlizeci

Gunner
Gunner #Ps4/oneS

Bruce skywalker: ja som našiel len takéto niečo pre ps4 aj xbxo onelink

Velkovezír
Velkovezír #T.R.U.E
👍1

Gunner: Řekl bych že všechny ty co mají USB kabel, ale nemohu říct na 100%. Potom se prodávají i k tomu určené "krabičky" kam píchneš myšku a klávesnici a pak si přímo přiřadíš úkon na libovolnou klávesu... to je 100% 😉

Gunner
Gunner #Ps4/oneS

Velkovezir: tá podpora M+K na xbox funguje na všetky tipy klávesníc alebo sú kompatibilné len určité značky?

Velkovezír
Velkovezír #T.R.U.E

Dejw602 : Jediné co v téhle debatě není závratné je tvoje podprůměrná inteligence, jseš tak moc lowmind že si neuvědomuješ tupost těch tvých výparů. Milióny hráčů P'G jen na xku, ty jsou všichni podprůměrný podle tebe? :))) Kdo ti proboha zase rozvázal kazajku??.

Mcbeca666
Mcbeca666 #PS/xbox/pc

jaj na tohle se tesim :) ja se prave docela divil v jakemje to stavu na xbox one x ..kamarad ho ma a a hrali jsme u nej to PUBG a musm rict ze to fakt dobre optimalizovany neni,coz me zrovna u tehle hry prijde dost na hovno ale zase musim rict ze graficky vypala dost dobre at teda na ten pohyb no ,to fakt nepochopim proc v roce 2018 postava misto behu nebo chuze brusli :(pevne doufam ze H1Z1 bude na ps4 vic vyladena ...uvidime

JEDImfp

dneska to testneme

JEDImfp
👍1

ani na Xku to neni ruzovy s fps,grafika je celkem slusna a jsou dohrany textury ale porad je to early access.Sko bych si dnes uz neporizoval ani obyc ps4ku,pouze ty lepsi varianty,preci jen je rok 2018

Velkovezír
Velkovezír #T.R.U.E
👍1

BruceSkyWalker a máš Xko nebo Sko? Ber na vědomí že je to stále Beta. Soky pravděpodobně někde v lese provádí okultní rituály a doufá že jeho kopitoidní bůžci zvrátí směr Tvého rozhodnutí... po návratu do svého příbytku zasedne, pustí YT a hltá se slzičkou v oku gameplaye z PUBG.

JEDImfp

brusleni ale jo.tak ta druha mapa bude jen na test link zatim

edit: tak neni to zas tak spatny link , link , link

JEDImfp

BruceSkyWalker: vypni si na nulu v PUBG aim acceleration,to mireni se hodne zlepsi,nebude to tak plavat.me spis vadi pohyb postavy ze je takovy rozevlaty a kolikrat jsem se netrefil na schody nebo do dveri.mesic jsem to nehral tak nevim v jakym je to stavu ted.zapnu to az vyjde ta nova mapa,udajne lepsi optimalizace.nemela by vyjit tenhle tyden?

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Jsem zvědav, jak dlouho Bruce u nové konzole vydrží.. Prvotní nadšení opadlo dřív než začalo u PUBG a do měsíce tady bude inzerát prodám Xbox v bezvadném stavu, párkrát hraný a otřený od slz..

Velkovezír
Velkovezír #T.R.U.E

BruceSkyWalker : Kámo nebo zkus kombo Myš +Klávesnice, Xbox společně s PUBG tuhle možnost podporuje. Autoaim, Aim assist a Bullet Magnetism jsou věci zcela odlišné,,, jen pro pořádek :-)P. S Nebo je to tím že na Xboxu nejsou lamy? 😉

Krupkic
Krupkic #XsX

Četl jsem to hodně na začátku když hra vyšla, že i hodně dobří hráči s tím mají problém, protože to nemá aim assist, ale jak je to teď nevím. Každopádně já jsem chtěl Xbox taky koupit kvůli pubg, ale koukám, že si to nejdřív radši u někoho vyzkouším