World of Tanks: Xbox 360 Edition dostane diskovou verzi

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
Komentáře (18)
Mitsu Beztak je zbytecne ji kupovat. Damage to dava stejnou jen pruraznost to ma o trochu vetsi, ale opravdu jen o trochu a kdyz s ni budes strilet, tak na konci zjistis, ze jsi na zapase nevydelal, ale spis muzes byt v minusu[s14]
Ja tu hru hraju na X360 od zacatku co ji vydali a jen zasnu, jaci chytrolini tady pisou nektere komentare. Ale to je vlastne tady standard[s1]. Tim nemyslim samozrejme tebe.
Jinak k te krabicove verzi. To ze vysel v krabicce Minecraft chapu. Aby si ho zahrali i ti, co nemaji konzoli pripojenou k netu. U WOT mam obavu, ze se krabicovka mine ucinkem.
dado20 ".... uniká mi pointa aha jasné prachy prachy..."
A co je na tom spatneho?
Mitsu CZ Lepsi munici si koupis i za stribrnaky, prepnes myslim tlacitkem Y. Vybaveni je nektere za zlataky a o trochu horsi za stribrnaky. Rozdil je minimalni, takze opravdu neni potreba platit realnymi penezi. Perky pro posadku ziskavas hranim, nic si nekupujes. Pro novy tank, kdyz chces mit posadku ihned vycvicenou na 100%, platis. Ale staci mit za stribrnaky 80% a parkrat si zahrajes a mas to taky na 100%.
Kdo tu tvrdi, ze je to pay to win, tak tu hru nehral. Otazka je, co pro takove jedince znamena ve WOT vitezstvi. To jsem jeste nepochopil, mozna mi to nekdo vysvetli. Treba patrcz nebo Matesino.
LECO-a potom si se probral a BAF realita vid klaune[s16]
Vo WoT urcite nie je jedno kde trafis, urcite nie, evidentne si to nehral ...[s6]
Ok, nejdem tu robit flame WoT vs WT. Ci je dolezite mat HP viditelne ako WoT alebo mat to iste ale neviditelne ako u WT a podobne dalsie detaily.
Nech si kazdy hraje co chce.
Ja som hral jedno aj druhe. WoT nehram lebo uz nemam PC a ani X360, inac by som ho hral dalej. WT nehram aj ked mam PS4 lebo je to pre mna nazaujimave.
U WoT som sa bavil a nevedel sa od toho odtrhnut, u WT tento pocit nemam, ani zdaleka.
LECO-hlavně že na X je plno aaaaa her vid ty komiku[s14]
No vidíte a moji bráchové to hrajou neustále a baví je to :)
Já f2p krom Project Spark nehraju. Holt každého baví něco.
Leco: asi tak.
link cila pro tebe ;)
cila hral sem taky oboje a Wot je pay to win hra naproto nelogicka od kdy mají tanky normální hp? tam je jedno kde strelis a to je docela blbost
Hratelnost,interface,menu hry je ovela lepsia ako u WT. Mam PS4 a mam WT. Hral som vsak dlho WoT na PC a co zatial predvadza WT na PS4 je o nicom a nehram to. Cakam kym s tym nieco neurobia.
Ak niekto povazuje WoT za blbost,tak to iste musi platit aj u WT...pretoze vobec nie je na lepsej urovni a podla mojho nazoru ani na rovnakej...
Mitsu WT neni to smé WT je reálnější a grafika a propracovanost vozidel je úplně jinde
Tahle hra by mě bavila, kdyby to nebylo kurva tak PAY-TO-WIN [s3][s3][s3][s3]
Nevim dle meho to hraji hlavne hraci na pc pac to jede i na tom nejhorsim srotu a rikaji si jake by to bylo ridit tank atd hlavne nemusi nic platit proste fotrici rodin , modelari atd pro nas opravdove hrace nic zajimaveho tim nikoho nechci urazet jen je je to takove prvoplanovane tato cela f2p hra
Koukani na chleba? Jdu to zkusit :D
WoT hra která je po vizuální stránce odporná jak nwm, hratelnost tupá pay to win hra nerEálné chování tanků i poškození o proti již zmíněného WT lituji X1 hráče že WT je jen na PS4 a PC
? načo krabicová verzia k f2p.... uniká mi pointa aha jasné prachy prachy...
Fuj zlatý War Thunder na PS4