Konzolista.cz

World of Tanks vyjde pro Xbox One

novinkastředa 18. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: World of Tanks vyjde pro Xbox One
Free-to-play hru World of Tanks si nejprve oblíbili hráči na PC, ale později slavila úspěch i na konzoli Xbox 360. „Když World of Tanks poprvé vyšlo pro Xbox 360, bezplatné hry byly na konzolích něco téměř nevídaného. Ale po roce milníků, aktualizací, rozrůstání komunity a nelítostných bitev, se World of Tanks probojovalo do středu pozornosti a do obýváků mnoha Xboxových tankových velitelů po celém světě. S více než 5 miliony stažení z téměř 150 zemí se z World of Tanks na Xboxu 360 stal celosvětový úspěch. Nic takového by ale nebylo možné, nebýt naší hráčské základny vášnivých tankistů,“ stojí v oznámení vývojářů. Ti dnes navíc oznámili, že se World of Tanks dostane letos i na konzoli Xbox One. Zajímavostí je, že budou moci hrát Xbox One a Xbox 360 hráči společně na stejných bojištích, navíc pokud jste hru hráli na Xboxu 360, budete si moci postup přenést na Xbox One. Jediné co potřebujete, je mít stejný Xbox LIVE účet. Více se máme dozvědět v následujících týdnech.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
venoid_CZ

Mitsu. No teď dva dny po sobě nám to s bráchou nespadlo ani jednou. Ale hráli jsme obyč sim bitvy. Jestli to nepadá jen v eventech. Co mě, ale teď vystrašilo byl častý pokles frejmrejtu.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

WT už vůbec nepadá, stalo se mi to kdysi asi jen dvakrát.. Zase bludy.

Loser

hral sem obe,a za me Wot je urcite lepsi! Tohle bych bral na PS4[s14]

Fry
Fry #( . ) ( . )

doufám , že se sejdem v nějaký bitvě [s6]

ASGARD17
ASGARD17 #asgard17

Super zpráva, na PC jsem vyzkoušel a je to dost návyková hra.......nasetrim na Panthera

the_edge
the_edge #dave3345
👍1

hral jsem world of tank i warthunder,ale warthunder je proste lepsi,ale zase zavidim ty desitky map,ve warthunderu je jich zatim jen nejakych 6(pro tanky)

Související články

Nejčtenější články