Wargaming oslavuje stoletého výročí tanků ve hře World of Tanks

novinka  2
Martin Šmíd, 6. 6. 2016 15:43
Letošní rok je ve znamení stoletého výročí tanků, přičemž oslavy se dotknou i oblíbené hry World of Tanks na konzolích. „Wargaming se těší na oslavy, které budou provázet stoleté výročí existence tanků. V následujících měsících se populární hra World of Tanks stane svědkem několika zajímavých událostí, které připomenou nasazení prvního tanku Mark I do bojů v 1. světové válce. Skutečně první velký event a vylepšení, které vyšlo v těchto dnech, dostalo název Matka vlast volá (The Motherland Calls) a je k dispozici na Xbox 360, Xbox One a PlayStation 4. Díky novému updatu tak hráči získají navíc velmi vzácný kousek Premium Tier WIII Medium postaveným na prototypu T-54. V průběhu tohoto eventu se tankisté mohou zúčastnit boje o vlast v nově odemčených misích a získat tak celou řadu cen, které postupně budou kulminovat až v raritní tank The Motherland Premium. Jakmile jej hráč získá, odemkne se mu druhá část eventu nazvaná Motherland Unleashed, která nabídne další řadu cen jako zlato, dvojnásobně větší zkušenost a speciální medaile,“ stojí v oznámení vývojářů. Více informací naleznete níže v novince.

„Vývojářský tým Wargamingu je velmi rád, že stoleté výročí existence tanků můžeme oslavit právě akcí Matka vlast volá,“ říká TJ Wagner, kreativní ředitel a výkonný producent z Baltimoru. „Chtěli jsme fanouškům nabídnout zábavný a poutavý způsob, jak získat jeden z nejzajímavějších tanků, které máme ve hře a k tomu ještě celou řadui dalších skvělých odměn,“ dodává.


A to stále není všechno. Wargaming současně přichází s dvěma novými PvE bitkami, které byly vytvořeny na základě historických bitev Prochorovka a Kavkaz. Symetrické pouštní Město duchů a zrádné mapy Mountain Pass jsou pak dalšími místy, kde se budou odehrávat líté tankové bitvy. Současně s tím do konzolových verzí vstupují i vskutku parádní tanky IS-2 těžký tank a ISU-122S tank ničitel – oba jsou k dispozici na PlayStation Store a Xbox Live Marketplace.

Zdroj: null

World of Tanks

ps4x360xoneps5xsx
Wargaming, Wargaming
Datum vydání hry:
12. 4. 2011
Žánr:
Střílečka, Simulátor, Strategie, Arkáda
KARTA HRY
8/10

Komentáře