Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2

„Upřímně, je to srdcervoucí. Nikdy bych si nemyslela, že zažiju den, kdy budu číst článek od Bungie o tom, že Destiny 2 v podstatě končí. Mluvím za sebe, ale vím, že by se mnou souhlasilo mnoho dalších lidí. Nikdo neoslavuje, že se tohle stalo Destiny, jejím hráčům a celému jejímu příběhu. Vím, že nás lidé často označují za přímé konkurenty a podobně. Ale myslím si, že hra je zdravější, když má konkurenci, a vývojáři Destiny odvedli úžasnou práci při rozvíjení tohoto příběhu bez ohledu na situaci, ve které se nacházeli,“ řekla s tím, že bylo pěkné vidět, jak hráči začali vývojářům i hře vyjadřovat po oznámení podporu, ale ta dle jejího názoru měla přicházet průběžně.
Tvoje reakce na článek
Galerie
























Komentáře (0)