Video: Naughty Dog slaví třicet let od založení

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
Komentáře (20)
adusa
Dik.
jiridvorak chcela som tu napisat nejaky nazor na NG, ale tak krasne si popisal v kratkosti historiu tohto studia, ze moj komentar uz by len bol nosenim dreva do dazdoveho pralesa. Vsetko najlepsie NAJ studio!
Má první konzole je PS4, když mi moje pc nestačilo, už na nove hry, tak jsem nechtěl utrácet velký peníze za herní pc. Tak jsem se rozhodl koupit si konzoli. Hned bylo jasně dané jakou, protože vždycky jsem záviděl hráčům sony studio ND.
Takže přeju hodně štěstí a přeju vám další legendární hru se kterou budete mít velký úspěch,a kterou bych si konečně mohl zahrát [s12] [s6][s6]
Super studio! Přeji jim vše nejlepší a fakt je, že s nima normálně vyrůstám :-)
Ve hře Crash Bandicoot na PSX1 jsem začínal a nyní trávím čas v TLOU na PS4 :-)
Ale nejlepší je jejich série Uncharted.. už se nemůžu dočkat 4 dílu [s16]
[s12]Borci největší!
Crash Bandicoot to je prostě srdcovka[s7] a Uncharted, TLOU nemám slov[s16]
Tohle skvělý studio nám postupem času přinese spoustu skvělých her[s14]
Velká gratulace a díky že pro nás děláte tak fantastický hry! ND [s7]
Přeji hodně štěstí nejlepšímu videohernímu studiu na světě.
Mjollnir ty válíš.[s6][s6][s6]
chci novyho crashe
Ja se take pripojuji k 30 narozeninam a preji do 50 hodne skvelych her.
To,ze Naughty Dog je jedno z nejlepsich studii vi snad vsichni,ale malo kdo vi,ze zacaly na Amize a pozdeji na PC.To,ze Sony koupilo v roce 1994 toto studio se razen projevilo.V listopadu vysla jejich prvni hra na Playstation a razem se stal hitem.Tehdy nezname studio se proslavilo.
Co vsak Naughty Dog nikdy neodpustim,je to ze jejich prvni hra Crash na Playstation Crash Bandicoot prodaly.Sice jeste prvni dil na PS2 byl dobry,ale pak sla kvalita dolu a takovy boom jak zazivala na Psone se uz neopakoval.Nerikam,ze jsou dalsi dily spatne,ale uz to neni ono.
Naughty Dog se zamerili na Jack and Daxter,kterou povazuji za jednu z nejlepsich plosinovek na PS2 a navic s Insonic (Rachet and Clank) nesouperily,ale ke hre jste dostaly nabidku bud na Jacka nebo Racheta.Tohle byl nesmirne dulezity krok,protoze obe serie patri k tomu nejlepsimu na PS2.
Playstation 3 zacaly naprosto famozne z Uncharted ktery jsem kupoval v listopadu 2007 pri lauchu konzole.Uncharted me provazel i nedavno pri koupi PS VITA (29.4.2014) a to same me ceka i u Playstation 4.To co vsak predvedly v loni s hrou The Last Up je naprovsty vrchol herniho zazitku na Playstation 3.Jednoznacne se zapsaly do historie a jejich Remastr na Playstation 4 je toho dukazem.
Pokud se podivame na ruzne genarace Playstation tak tym se neuveritelne rychle vyviji a rad to reknu je schopen udelat hru ktera nejen zaujme,ale o ktere se mluvi nekolik let.
Ja preji at Uncharted 4 vydaji co nejdrive a jejich novy projekt Zero nam na E3 2015 ukazaly v plne parade.
Vas verny divak a hrac
[s7][s7][s7][s12][s12][s12][s14][s16]
Gratulace! Už od dob Crashe a Jaka a Daxtera mé nejoblíbenější studio, se kterým jsem prakticky vyrůstal.
že přeju vče nej...a at si pohnou s novim TLOU....x)...díky
Držim palce a at se hodne dari [s7]
Mjollnir tvoje retardace právě dosáhla maximálního levelu [s7] ND best [s6]
[s12]
ND je pro mě srdeční záležitost jejích hry jsem si zamiloval už od dob ps1 pro mě je to jednoznačně nejlepší herní studio a určitě nezměním názor i kdyby tady bylo tisíce haters:)
Minule som si len tak pustil soundtrack z Uncharted 2. Urobil som chybu a pozrel som si zase trailer... no a teraz mam problem, lebo si to chcem strasne zahrat. Pritom ma cakaju kvanta inych hier, ktore som este nehral a Uncharted uz mam 2x prejdeny. Neuveritelne chytlave to je, ta charizma Draka je neodolatelna. Nech je to aj najvacsi tunel zo vsetkych tunelov, je to majstrovsky podane a nikomu vobec nikdy nevadilo, ze je to priamociara hra. Keby su vsetky tunely aspon take, potom by bolo na hernom svete dobre [s1]
Vdaka za paradne zazitky Naughty Dog.
Happy Birthday!!! link [s7]
Je nádherné, být na té straně, na které je [s7]NG[s7]
Všechno nejlepší.
Hepy brdej ! :)
Všechno nejlepší !!!! [s12]