Konzolista.cz

Video: Naughty Dog slaví třicet let od založení

novinkapátek 12. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Video: Naughty Dog slaví třicet let od založení
Studio Naughty Dog letos v září slaví třicet let od svého založení. Do srdcí hráčů se zapsalo výbornými hrami ze sérií jako Crash Bandicoot, Jak and Daxter, Uncharted a The Last of Us, které patří k tomu nejlepšímu, co je možné si na konzolích PlayStation zahrát. Vývojáři natočili k tomuto pěknému výročí speciální video, v němž se rozpovídají o minulosti a nejrůznějších příbězích, které se za ty roky odehrály ve studiu. Dnes tu máme na tento film menší teaser, na který se můžete podívat níže v novince. Celé video bude uvolněno někdy příští měsíc, jakmile se objeví, dáme vám vědět a přineseme vám ho.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (20)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jiridvorak515

adusa

Dik.

adusa
👍1

jiridvorak chcela som tu napisat nejaky nazor na NG, ale tak krasne si popisal v kratkosti historiu tohto studia, ze moj komentar uz by len bol nosenim dreva do dazdoveho pralesa. Vsetko najlepsie NAJ studio!

zelenac
👍1

Má první konzole je PS4, když mi moje pc nestačilo, už na nove hry, tak jsem nechtěl utrácet velký peníze za herní pc. Tak jsem se rozhodl koupit si konzoli. Hned bylo jasně dané jakou, protože vždycky jsem záviděl hráčům sony studio ND.

Takže přeju hodně štěstí a přeju vám další legendární hru se kterou budete mít velký úspěch,a kterou bych si konečně mohl zahrát [s12] [s6][s6]

Trámek
Trámek #PS5
👍2

Super studio! Přeji jim vše nejlepší a fakt je, že s nima normálně vyrůstám :-)

Ve hře Crash Bandicoot na PSX1 jsem začínal a nyní trávím čas v TLOU na PS4 :-)

Ale nejlepší je jejich série Uncharted.. už se nemůžu dočkat 4 dílu [s16]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

[s12]Borci největší!

Crash Bandicoot to je prostě srdcovka[s7] a Uncharted, TLOU nemám slov[s16]

Tohle skvělý studio nám postupem času přinese spoustu skvělých her[s14]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Velká gratulace a díky že pro nás děláte tak fantastický hry! ND [s7]

davik76
davik76 #PS5
👍4

Přeji hodně štěstí nejlepšímu videohernímu studiu na světě.

Mjollnir ty válíš.[s6][s6][s6]

orpheus81
👍2

chci novyho crashe

jiridvorak515
👍4

Ja se take pripojuji k 30 narozeninam a preji do 50 hodne skvelych her.

To,ze Naughty Dog je jedno z nejlepsich studii vi snad vsichni,ale malo kdo vi,ze zacaly na Amize a pozdeji na PC.To,ze Sony koupilo v roce 1994 toto studio se razen projevilo.V listopadu vysla jejich prvni hra na Playstation a razem se stal hitem.Tehdy nezname studio se proslavilo.

Co vsak Naughty Dog nikdy neodpustim,je to ze jejich prvni hra Crash na Playstation Crash Bandicoot prodaly.Sice jeste prvni dil na PS2 byl dobry,ale pak sla kvalita dolu a takovy boom jak zazivala na Psone se uz neopakoval.Nerikam,ze jsou dalsi dily spatne,ale uz to neni ono.

Naughty Dog se zamerili na Jack and Daxter,kterou povazuji za jednu z nejlepsich plosinovek na PS2 a navic s Insonic (Rachet and Clank) nesouperily,ale ke hre jste dostaly nabidku bud na Jacka nebo Racheta.Tohle byl nesmirne dulezity krok,protoze obe serie patri k tomu nejlepsimu na PS2.

Playstation 3 zacaly naprosto famozne z Uncharted ktery jsem kupoval v listopadu 2007 pri lauchu konzole.Uncharted me provazel i nedavno pri koupi PS VITA (29.4.2014) a to same me ceka i u Playstation 4.To co vsak predvedly v loni s hrou The Last Up je naprovsty vrchol herniho zazitku na Playstation 3.Jednoznacne se zapsaly do historie a jejich Remastr na Playstation 4 je toho dukazem.

Pokud se podivame na ruzne genarace Playstation tak tym se neuveritelne rychle vyviji a rad to reknu je schopen udelat hru ktera nejen zaujme,ale o ktere se mluvi nekolik let.

Ja preji at Uncharted 4 vydaji co nejdrive a jejich novy projekt Zero nam na E3 2015 ukazaly v plne parade.

Vas verny divak a hrac

[s7][s7][s7][s12][s12][s12][s14][s16]

Roseux
👍2

Gratulace! Už od dob Crashe a Jaka a Daxtera mé nejoblíbenější studio, se kterým jsem prakticky vyrůstal.

Deadmann755
👍2

že přeju vče nej...a at si pohnou s novim TLOU....x)...díky

Harnet
Harnet #SONY
👍7

Držim palce a at se hodne dari [s7]

PLAYSTATION.123
PLAYSTATION.123 #mr_spajdy
👍12
👎2

Mjollnir tvoje retardace právě dosáhla maximálního levelu [s7] ND best [s6]

mevi
👍5

[s12]

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog
👍8

ND je pro mě srdeční záležitost jejích hry jsem si zamiloval už od dob ps1 pro mě je to jednoznačně nejlepší herní studio a určitě nezměním názor i kdyby tady bylo tisíce haters:)

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍11

Minule som si len tak pustil soundtrack z Uncharted 2. Urobil som chybu a pozrel som si zase trailer... no a teraz mam problem, lebo si to chcem strasne zahrat. Pritom ma cakaju kvanta inych hier, ktore som este nehral a Uncharted uz mam 2x prejdeny. Neuveritelne chytlave to je, ta charizma Draka je neodolatelna. Nech je to aj najvacsi tunel zo vsetkych tunelov, je to majstrovsky podane a nikomu vobec nikdy nevadilo, ze je to priamociara hra. Keby su vsetky tunely aspon take, potom by bolo na hernom svete dobre [s1]

Vdaka za paradne zazitky Naughty Dog.

nMarioCZ
nMarioCZ #NSW+XSX=❤️
👍6

Happy Birthday!!! link [s7]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍7

Je nádherné, být na té straně, na které je [s7]NG[s7]

Všechno nejlepší.

426kahemi
👍7

Hepy brdej ! :)

Ezee
Ezee #Alcaross
👍8

Všechno nejlepší !!!! [s12]

Související články

Nejčtenější články