Většina vývojářů v Naughty Dog pracuje na novém Uncharted

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (21)
Doufam ze se pochlapi a opusti konecne koncept masoveho vraha, ktery zabije kazdeho koho potka. Tenhle beckovy koncept je hodny primitivu, Indiana Jones take nepovrazdil vsechny na potkani.
Ala Tomb Raider...proc ne...
Určitě i oni ví, že Uncharted potřebuje menší změnu, nic radikálního bych ovšem neměnil, otevřený svět je to poslední co tato hra potřebujee, ale doufám že mě s něčím překvapí. Trojka nebyla špatná, ale od druhého dílu se to nikam neposunulo.
Sup sup moje ps4mechanikpochva uz dychti po zasunuti media s timhle obsahem.
Kurva ja se tesim...a doufam ze po dokonceni dostanem zpravu ze se slo pracovat na Tlou 2...ach
Tak to bude zas narez jako kazdy dil a jeste na PS4 kdyby to mnela byt jedina hra kvuli ktere bych si mnel koupit PS4 tak bych ji koupil protoze tato serie je dokonala uz se tesim az ukazou neco ze hry to bude opravdova Next-gen hra jsem zvedavi na pribeh a tresnicka na dortu zase urcite bude skvely navikovi na 1000h MP ktery je opravdu bozi ted uz jen cekat a doufam ze koncem roku ho budem uz parit az se my utavi PS4 :)
Moje nejočekávanější hra a to, že na tom makaj všichni beru spíš jako pozitivum.
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements.
link
To je dobře. TLOU 2 klidně nějaký ten rok počká. Teď je tu jednička a od Uncharted 4 si slibuji zase dobrodružtví stylu Indiana Jones plné vtipných hlášek a situací. Už se na tu filmově pojatou jízdu těším. To zas bude na internetu keců a kritiky na skripty, ale na to já každýmu z vysoka víte co :)
Osobne bych od nich chtel U4, TLOU2 i novou znacku. :-) Snad dojde postupne na vsechna ma prani.
Neříkám, že Uncharted4 nekoupim, ale nesedí mi to k jejich politice. Každou generaci měli jinou herní série, tak proč to mají takhle? Spíš než na U4 bych se těšil na úplně novou herní sérii přímo určenou pro PS4. To samý s TLOU. Pokračování bych taky vydal jen na PS3......chtěl bych úplně novou neokoukanou věc, páč tohle studio má talent, tak proč ho nevyužít na maximum a zbytečně s ním plýtvat
Na U3 se mi líbili dvě věci - české titulky a absence monster na konci. Graficky i hudebně parádní, logikou to skřípe: proč mám dvě hodiny řešit neskutečně technicky komplikované mechanismy na otevření dveří, když se za zeď dostanu s trochou dynamitu? [s6]
Gorerated: U4 je ve vyvoji od prosince 2011. Nejpozdeji na jare 2015 (kdy Sony zatim nic exkluzivniho nema) je tady ;-)
U mňa bol U3 najslabší diel, podla mňa U2 priniesol revolúciu...som zvedavý na pokračovanie, ale chcel by som sa tak isto vrátiť aj do sveta TLOU...takže.. :D
Po pravde Uncharted už bolo dosť a ešte ma aj mrzí že ľudia čo robili na The Last of Us presunuli na toto. Ja bych radšej The Last of Us 2.
Uncharted 4 zabije do zeme jakoukoliv konkurenci :-D PS4 power!
Uncharted je v současnosti moje úplně nejoblíbenější série a vypada to ze dalsi dil bude zase MEGA vzhledem k tomu jací lidi na tom delaji.
Pro mě U3 byl nejslabší díl série jinak komplet serie je good. Tak sem z dalším dílem jen ať je lepší než U3 :-D
už se fakt moc těším... TLoU je úžasné, ale Učko mi sedí o trochu více...
To bych jim radil :D