Ubisoft má připravovat novou hru Prince of Persia, pro kterou se měl inspirovat sérií Ori
novinka•úterý 22. března 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (15)
@Smeta: tak ono kdyz vykrades koncept opevovane hry a jen nahradis hlavni hrdinku tak neni moc co zkazit. Bohuzel jejich vlastni napady stoji za hovno.
@charvisan: to si nemyslím, že by po 2D princi nikdo neštěkl .. popravdě je to legendární hra - takže se i docela těším ... to by mohlo být zajímavé
Dopitapetr: souhlas, aspon ten remake at uz vydaji. Jinak ano, princ zacinal jako plosinovka ale nebyt 3D verze asi by po nem nikdo dal nestekl. Mam to same napriklad u Maria,2D neni pro me ale 3D umiram :)
@Houdini: Zajímavé. MS nechce spolupracovat s Moon, ale Activision chce koupit. 😂
Snáď sa nebudú inšpirovať štúdiom link 🤔 Ale Evil within je pre mňa top. Ak sa raz vrátia ku koreňom ich série len zatlieskam a kupujem. 😁
Náhodou by to tomu mohlo celkem slušet kdyby to bylo na styl ori
ja si tehdy koupil IFR a az me zarazilo jak bezvadna hra to byla :) neskutecne me bavila a druhej dil,bych bral vsema deseti.Za me jedna z nejlepsich her od Ubisoftu za posledni roky.
Pokračování Immortals:FE bych bral, ta hra mne bavila. Prvně jsem koupil hru v předprodeji včetně DLC a kupodivu jsem se i trefil do hratelnosti a světa, který mne pohltil.
@dopitapetr: hele a co jiného to ze začátku bylo?🤔😁
Panebože ochraňuj nas
@dopitapetr: právě že i ta plošinovka může být plnohodnotný díl
Od Ubisoftu už nečekám vůbec nic tohle je už mrtvý bod
Na nového Prince čekám několik let a oni místo plnohodnotného dílu dělají nějakou pitomou plošinovku
Fenyxe 2 bych bral. Byla to slušná pecka.
že by návrat do původní podoby? to by mohlo být zajímavé, ale ....