Konzolista.cz

Trailer na DLC Devastation pro Call of Duty: Ghosts

novinkapondělí 31. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Trailer na DLC Devastation pro Call of Duty: Ghosts
Už tento týden se majitelé akční hry Call of Duty: Ghosts na konzolích Xbox One a Xbox 360 dočkají nového DLCčka Devastation. Podle popisu toho přinese docela dost. Součástí samozřejmě bude čtveřice nových map Ruins, Behemoth, Collision, a Unearthed (předělaná mapa Dome z Call of Duty: Modern Warfare 3) i nový mimozemský scénář Episode 2: Mayday, v němž se objeví obří Kraken. Dnes vývojáři vydali na toto rozšíření pěkný gameplay trailer, který vám obsah představí, a dokonce v závěru je ukázán i jeden host, o němž jsme vás před několika dny informovali. Trailer naleznete níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GaMbLeRcz

tohle už není call of duty

cermi85cz

Fuckfanboys?Kolik ti prosim te je let?

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍1

Ps3fanboy-No na ps4 právě toho zatim moc nevychází

cermi85cz

Vsak jo,ja hral Bo2 celkem dost a tohle me dost sralo.Jinak hra oproti Ghostum byla aspon zabavna.Nerozumim tomu ze do Ghosts konecne udelaji vetsi mapy a nechaj to 6 na 6...to ps4 nezvladne vic hracu?

Predator
👍4

Co to jako má být? Mého miláška dají do Call of Duty kam se absolutně vůbec, ale vážně vůbec nehodí![s3] Nic proti COD nemám, ale takovouto slátaninu sem dlouho neviděl.

Broecz
Broecz #PS5, XSX,PC
👍1

Jako vzhledově ty mapy vypadají pěkně, ale to je asi tak vše. CoD je na mě moc velkej chaos kde vyhrává hráč s přesnější muškou. Mám radši hry kde se dá nepřítel přechytračit, nejenom "přestřílet".

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎1

Super DLC do DLC [s9][s9]

mik5cz: 1900kč za tohle? No tedy dobrá a hlavně nezapomen koupit všechny DLC. Je tolik dobrých her a lidi daj 1900 kč za takovej odpad.

risix

Cermi : Ghost právě stojí za hovno(mimo jiné) i díky tomu že jsou velké mapy a málo hráčů , BO2 byl proti Ghostovi skvělí , kdo chce velký mapy a (podle mě) nudu ač skočí po B4 .

CarlosVII
CarlosVII #Playboy
👍4

Takhle zku***t Predátora hovada! hlavně ta maska vypadá jak od Vietnamců z tržnice.

cermi85cz
👎1

Jsem rad ze i takovej zastance Gmok4 konecne uznava ze to stoji za pikacu...me osobne toci uplne nejvic mapy svoji velikosti.Dyt jsou pomalu velky jak koupelna.Proc se clovek musi narodit a hned to koupit?V Bo2 zbesila freneticka akce bez cekani na respawn kde jste se narodili a typek se narodil hned za vama...a to se mi stalo i nekolikrat za sebou...jak ja byl z CoD5 unesenej.To byli hry.Tdm 30-3...SaD s klukama cely noci...celkem bych to zopaknul ale v CoD co bude mit koule a ne uschly svestky

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍2
👎2

mik5cz zadara!? Apríl je až zítra.[s6]

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍1

call of duty ghosts mě stálo na ps4 skoro 1900.- a teď bych měl každou chvilku DLC Cca po 400.- to se posrali, taky by tam mohli hodit něco zadara za tudle cenu[s8]

beeturbo
beeturbo #RETRO
👍4

Je fakt že ze začátku jsem tomuhle dílu na chuť moc nepřišel, ale postupem času jsem se do toho docela zažral a teď se mi to i líbí [s6] Takže na další DLC se i těším [s16]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍7
👎1

Tenhle díl je hodně špatný a jsou tak zoufalý že už neví co tam přidat.Doufejme že další díl bude lepší po tomto paskvilu.

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ
👍8
👎1

serie CoD totalne zkurvila zanr FPS a ted tam jeste budou cpat myho oblibenyho predatora... FUCK.

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025
👍5

Co takhle přidat ještě E.T., Cylony....

Mihau
👍3

Splácejte to dohromady... Activision