DLC Devastation pro Call of Duty: Ghosts vyjde na PlayStationu v květnu
novinka•čtvrtek 10. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama






novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (6)
lukasgina já tenhle díl nehraji ale možná si stáhl špatné DLC.Na obalu hry i na hře samotné je kód a se stejným kódem musíš stáhnout DLC.Např.BLES1234.Jestli to není ono tak nevím.
Dokonce ani Festive Pack mi nešlo nainstalovat..
Nestahuji ani náhodou,i kdybych chtěl.Naposledy jsem stáhnul Onslaught Content Pack za 390kc a nešlo mi to nainstalovat,390kc v du.....
Celkem by me zajinmaly prodeje Ghosts...nemyslim ty "opet jsme trhli rekord" a blablabla...jelikoz muj friend list,kdysi hrajici z 80% CoD je ted presne naopak a co tak ctu tady tak si nemyslim ze by to bylo ojedinele.Dodavam,CoD mam rad,doma mam Waw,Black ops 1 a 2...ale Mw3 sem mel doma asi ctrnact dni a stacilo
Tak osobně můj názor je, že DLC je jen pro lidi co hru hrají pravidelně a ne jen pro občasné hráče. Takže když vím, že u hry vydržím minimálně 500 hodin, jako v tomhle případě, nepřijde mi ta cena nějak extra vysoká.
Jinak na Devastation se těším, vypadá dobře [s16]
Bože ta cena zase to je už vážně hnus! [s15] Já mám CoD sérii rád ,ale toto se mi vůbec nelíbí! Plat mám slušný, ale své vydřené peníze utratím radši za něco jiného... Je to prostě moc dál se k tomu nebudu vyjadřovat! [s4]