Konzolista.cz

DLC Devastation pro Call of Duty: Ghosts vyjde na PlayStationu v květnu

novinkačtvrtek 10. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: DLC Devastation pro Call of Duty: Ghosts vyjde na PlayStationu v květnu
Před několika dny vyšlo na konzolích Xbox One a Xbox 360 DLC Devastation pro úspěšnou akční hru Call of Duty: Ghosts. Jeho součástí je čtveřice nových map Ruins, Behemoth, Collision, a Unearthed (předělaná mapa Dome z Call of Duty: Modern Warfare 3) i nový mimozemský scénář Episode 2: Mayday, v němž se objeví obří Kraken. Dnes Activision oznámil, že hráči na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 3 se tohoto rozšíření dočkají 8. května, bude dostupné za 405,-Kč, případně jako součást season passu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

lukasgina já tenhle díl nehraji ale možná si stáhl špatné DLC.Na obalu hry i na hře samotné je kód a se stejným kódem musíš stáhnout DLC.Např.BLES1234.Jestli to není ono tak nevím.

lukasgina

Dokonce ani Festive Pack mi nešlo nainstalovat..

lukasgina

Nestahuji ani náhodou,i kdybych chtěl.Naposledy jsem stáhnul Onslaught Content Pack za 390kc a nešlo mi to nainstalovat,390kc v du.....

cermi85cz

Celkem by me zajinmaly prodeje Ghosts...nemyslim ty "opet jsme trhli rekord" a blablabla...jelikoz muj friend list,kdysi hrajici z 80% CoD je ted presne naopak a co tak ctu tady tak si nemyslim ze by to bylo ojedinele.Dodavam,CoD mam rad,doma mam Waw,Black ops 1 a 2...ale Mw3 sem mel doma asi ctrnact dni a stacilo

beeturbo
beeturbo #RETRO

Tak osobně můj názor je, že DLC je jen pro lidi co hru hrají pravidelně a ne jen pro občasné hráče. Takže když vím, že u hry vydržím minimálně 500 hodin, jako v tomhle případě, nepřijde mi ta cena nějak extra vysoká.

Jinak na Devastation se těším, vypadá dobře [s16]

Maca91
Maca91 #Maca91 C Z
👍1

Bože ta cena zase to je už vážně hnus! [s15] Já mám CoD sérii rád ,ale toto se mi vůbec nelíbí! Plat mám slušný, ale své vydřené peníze utratím radši za něco jiného... Je to prostě moc dál se k tomu nebudu vyjadřovat! [s4]