Konzolista.cz

Predátor se objeví v DLC Devastation pro Call of Duty: Ghosts

novinkapátek 28. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Predátor se objeví v DLC Devastation pro Call of Duty: Ghosts
Už za několik dní si hráči akční hry Call of Duty: Ghosts na konzolích Xbox One a Xbox 360 budou moci stáhnout nové multiplayerové rozšíření Devastation, které přinese čtyři nové mapy Ruins, Behemoth, Collision a Unearthed, a pak také nový mimozemský scénář Mayday. Dnes vývojáři odhalili, že v DLC se objeví i jeden trochu nečekaný host, který bude značně zákeřný a nad hráči bude mít i převahu. Tím hostem je Predátor, jak vypadá, se můžete podívat níže v novince. DLC Devastation pro Call of Duty: Ghosts bude dostupné na konzolích Xbox One a Xbox 360 od 3. dubna, na ostatní platformy se dostane o měsíc později.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jaroslav24player

Těším se na nové DLC ale že by Predátor byl SUPER to se říct nedá

cermi85cz

Ty blaaaho...to je ale novinka

Vojta_cz
👍1

CoD nemusim, ale pro Predatora mam slabost :) Zajimavej napad .

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

Další originální DLC, na nové mapy se těším, hlavně na předělávku Dome a na příběhové pokračování emzáků! :)

ft5678877uy5
👍2

Jo vlasy ma jiny a taky jsem si vsimnul ze ma na rameni kerku a sortky nike.

risix
👍1

Maca91: Hlavně ty mapy nemůžeš hrát v libovolném módu , ale jenom v tom speciálním . Tohle fakt nepochopím , vyhodil jsem takhle 400 stovky a za hovno . Nechápu že jim tohle prošlo . Idioti

Maca91
Maca91 #Maca91 C Z

CoD mam rad hlavne kvuli skvelemu ovladani. Nekupoval jsem ani prvni Dlc protoze 390 kc za 4 mapy je proste moc.

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍2

Predátor vypadá dost drsně, nemá nějak jinak vlasy?