The Last of Us: Remastered v češtině
novinka•pátek 18. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (18)
žádné překvapení
Super :)
Parááda [s12]
jinak na PS3 je original za 3 kila
Doufam ze to bude plnohodnotna cestina i v menu , dopisech atd. Jak na PS3 ,protoze AC4BF je na PS3 komplet cz a na PS4 vse Aj a jen titulky u pribehu v cz coz je skoda [s8]
Paráda, poslední otazník zodpovězen a nyní už jen netrpělivě čekat na vydání.
Perfektní[s6] Čeština se určitě hodí[s16]
Hru mám na PS3 a je to naozaj vynikajúca hra. U mňa hra roka 2013. Hra vyzerala výborne po grafickej stránke a tak som sám zvedavý, ako to bude vyzerať na PS4. 1080p + vylepšené textúri, fuu, bude to vyzerať naozaj perfektne. V hre bola taktiež perfektne zvládnutá aj AL, animácie a samozrejme aj spolupráca Joeal s Elie. Dĺžka hry bola tiež perfektná. Dúfam, že sa niekedy dočkám aj The Last Of Us 2, pretože Naughty Dog skutočne ukazujú, že v tom čo robia sú ozaj majstri. [s14]
Tak ta informace / potvrzení, ze THE LAST OF US bude i v PS4 verzi s CZ lokalizací me takhle pri pátku náramne potesilo. Takze prodám PS3 verzi a porídím si novou, vypilovanou a hlavne kompletní (ten prídavek s mladickou Ellií jsem nehrál) edici na PS4 [s14]
Tesím se na tuhle vytecnou videohru. Jinak si nemuzu pomoct, ale neco mi ríká, ze nedlouho po vydání TLOU: REMASTERED vypustí SONY a NAUGHTY DOG první info o THE LAST OF US 2... [s12]
Stoprocentní spokojenost :-) Na minulé generaci mě to minulo tak přinejmenším svou chybu napravím :-)
Joooooo tak to si uziju na 100% to bude velky restart a zase v Mp tam to bude litat :)
Spilif: rozhodně pak 4 verzi ;-)
Tak já myslím že s tou hrou nebudu mít problém jen je toho moc co ještě zahrnout do zbírky a Tlou nakonec koupím teď i potom já už vidím že to tak dopadne :-D[s7]
Pecka!!!
PS4 mám od 13. prosince z půlnočního prodeje v Praze já prostě musel[s7] a TLOU vážně chci jen prostě řeším jestli teď na PS3 někde z bazárku a nebo fakt tohle komplet hned jak vyjde :-)
No super, jasná koupě, moc mě to potěšilo![s7]
No FuckFanboys to je přesně ono já prostě nevím byly tituly který sem teď nakoupil a není nouze o věci co hrat navíc mě zaměstnává Vita:-D já prostě nevím :-D
Mevi: přesně jak píšeš. Já jsem stále na vážkách a nevím jestli koupit nyní na PS3 a nebo už počkat a koupit na PS4 čert vem tohle rozhodování :-D
Myslím, že u Sony her není nikdy jistý vůbec nic :-) Natož u CZ lokalizace všeobecně. Proto jsem za novinku rád a určitě cenu má.