Seriál The Last Of Us bude mít premiéru až příští rok
novinka•středa 16. února 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (10)
craig pro nas udelal hlavne 007 :-D
@Smeta: Mě spíš přijde jako "blbej trend" vydávat rozbitý drecky, ale někomu to nevadí. Mě docela jó a radši si počkám na hotovou věc než se smířit s nějakým polotovarem.
furt jenom odkladani a odkladani...ty jejich datumy uplne ztracej smysl a popravde mi uz i vadej.Jelikoz sou uplne zbytecny kdyz 9 z 10 her se vzdycky stejne x krat odlozi.A ted uz i filmy a serialy...tohle je blbej trend.
Takové oznámení skoro ještě na začátku roku zamrzí no co se dá dělat. Ale těším se na to..
Tvl no už jsem se těšil až to pojedu na novém HBO Max letos a ono prd 🤦♂️
@MCJoel: Já bych raději úplně něco nového nebo pořádnou PS5 verzi Part 2
Nechápu, proč remake na 9 let starou hru. Stále vypadá dobře (ano, roky už jsou na jedničce znát, ale stále se jedná o klenot). Myslel jsem, že remaky se dělají tak po dvaceti letech a ne ta brzo. Nakonec to dopadne tak, že se místo všech těch remasterů rozjede vlak plný remaků deset let starých her. Remake Horizon zero dawn, Remake god of war... Ale pokud už tedy chtějí udělat ten remake na Tlou1, ať nic neosekávají. Spíše ať přidají nějaký příběhy navíc. Protože pak nebudu vědět, kterej z těch dvou her bude kanonický. Stejně tak se bojim remaku na RE4. Pokud to dopadne jako remake RE3, tak potěš koště.A propo k tomu seriálu - když už točí seriál na tlou, měli si vzít jen ten svět a představit vlastní příběh. Příběh Joela a Ellie už známe. Jo aha, to je asi jen pro neznalce her. Těch asi moc ale nebude
Jaj škoda škoda... Těšil jsem se... Ale pokud je to daň za to, že to bude pecka, tak jsem ochoten ji přijmout 😁
skoda tesil jsem se ze na to letos koukneme tak aspon uvidime co ukaze Halo
Jsem zvědavej jestli oznámí i ten remake nebo to byla jen kachna