Resident Evil: Operation Raccoon City - Launch trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
Komentáře (14)
když to bude jako coop Resi5, tak dobrý, ale jestli to bude jako RE Outbreaky, tak nic moc.
tu su recenze... je to kvalita :) link
taky kupuju na 100'% kuli co -op s kamosem co jsme hrali res 5 tak tohle ve 4 lidech bude prdel:-))) [s6]
Cony tak se uvidíme pak ve hře a zombikum natrhneme prdel pak budou litovat že se vůbec zmutovaly [s6]
já to určitě kupuju
No nebude to jak resident evil každý má jiný vkus ale já do toho jdu videa nejsou špatný a ve 4 to bude nářez.
na zkraceni casu do prichodu sestky to bude urcite dobry
1:25 God of War 3 [s6]
Ta hudba v traileru nic moc, ale vypadá to docela dobře.
já to koupím jen kvůli co-opu a kvůli tomu že prostě nechci vynechat ani jeden díl[s14] vím že to nebude dobrý.... no a co [s6]
je to jenom spin off co ani nevyviji Capcom...dnes jsem po dojmech kamosu z US, kteri to uz dohrali, zrusil objednavku
mě se to osobně moc nelíbí , protože to neni starej dobrej re temný ulice sem tam leknutí . Tohle je na mě moc akce otevřený ulice a horda neřádů [s14] u tohodle se zkrátka a dobře ani nemusí přemýšlet. Jen chodíte a střílíte. To hlavní kouzlo se prostě vytratilo škoda [s8] [s8][s8][s8] můj názor
Naopak oficiální recenze sice nejsou, ale jinak je od hráčů na internetu slyšet chvála ze všech stran...
tohle nedopadne moc dobre na metacritic neni jeste zadna recenze, se asi boji ze by ty recenze mohli negativne ovlivnit prodeje.