Remake Demon's Souls ohodnocen ratingovou organizací, vydání se pravděpodobně blíží
novinka•čtvrtek 20. srpna 2020•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Objevily se záběry ze zrušené kooperativní akce studia Deviation Games
novinka
Zveřejněn hype trailer na The Game Awards 2025
novinka
Hideo Kojima zatím neví, jestli jeho připravovaná hororová hra OD bude fungovat
novinka
Katsuhiro Harada se rozhodl odejít z Bandai Namco
novinka
Rozšíření The Forsaken Hollows pro Elden Ring Nightreign dokázalo oslovit už 2 miliony hráčů
novinka
Brzy zřejmě odstartují předobjednávky na akční hru Saros
novinka
Netflix oznámil nákup společnosti Warner Bros., akvizice vyjde na téměř 83 miliard dolarů
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Na TGA 2025 se ukáže Phantom Blade Zero, dozvíme se datum vydání
recenze
Project Motor Racing
Komentáře (33)
jupiiii
Demons Souls jsem hral az po DaS1 a DaS2 a vetsinu bossu jsem dal na prvni pokus. Takze pokud jste trochu rozehrani, tak to neni takove peklo. Ale co te hre nejde uprit, tak je atmosfera. Si pamatuju, jak jsem byl nemocnej, sedel v kresle, hodiny ukazovali 12 hodin, cas kolem obeda a ja byl posr++ej az za usima. A ten soundtrack u toho. Bozi vec :)
Nebudeme si nic nalhávat ale tohle je systemseller v dnešní době ,mě osobně by tohle bohatě stačilo.
Vyjít tohle jen na Xbox, tak ho kupuju. Tolik k exkluzivitám.
Tvl jestli bude bundle s PS5 tak jsem asi ztracen......
Snad bude bundle s PS5, to bych si nechal líbit.
Tvl jestli tohle bude launch titul, tak mě asi šmékne Neskutečná natěšenost.
Kdyby radši pro ně from udělal bloodborne 2 ne že by demon souls byli špatný ale zase další remake to je furt remaster nebo remake něco nového.
Demon´s Souls mám doteď v ps3 na disku (byla v plusku), ale nikdy jsem ji nespustil, natož dohrál. Ano stydím se, ale na mou obranu to bylo v době, když jsem ještě nebyl tak vyrovnaný jako teď a mému ovladači tehdy reálně hrozila fyzická inzultace No a později, když se má dušení rovnováha stabilizovala (někdy po přechodu na ps4), už se mi zase nechtělo hrát hry z ps3 (jak z důvodu grafiky, tak nepohodlnosti ds3). Naštěstí sony mé dilema vyřešilo za mně, takže se na připravovaný remake moc těším a pokud dorazí už na launch, tak není co řešit
Demon's Souls je pro mě nejlepší soulsovka.
Je z ní cítit Miazakiho talent v surové podobě. Ač jsou další díly propracovanější, tak tahle prvotina má neskuečnou atmosféru. Prostě klenot.
@Fenix: sracka jsi ty
Sra_ka, kvuli tomu bych ps 5 nekoupil :)
Já tenhle typ her úplně zbožňuji ale nemám proste ty nervy na to abych je hrál a dohral 🙈 Jinak co se tyče souls her je to naprostá parada a to ze Sony zaplatila exkluzivitu pro tento klenot je proste šach!!
@MCJoel: Next gen
Kdyby bylo na Launch tohle tak beru day one. Cyberpunk k tomu a do ledna mam vystaráno.
Moc prosím, dejte to na launch, ať je co hrát. :-) Moje srdeční záležitost a hra kvůli které jsem si tehdy pořídil PS3. Bluepoint věřím, jsou to mistři remasterů
Ale vzdyt sony krom pavouka nic jineho nema
UMBASA!
Na tohle se tesim tahle hra mne minula takze se tesim moc.
chooo chooo
Démon souls určitě není nejvíc hardcore spíš v té době na to nikdo nebyl zvyklý
Demon's Souls
Tahle hra mě bohužel na PS3 minula, v další generaci to budu muset napravit a udělat si další krásný zářez z dohrané Soulovky.
@nemik 96: Zas tak hrozný to nebylo, ale tady to bude asi trochu předělaný, tak se uvidí
Sice jsem momentálně v Mortal Shellu mlety jak žito a co tak čtu Demon's Souls je asi největší Hardcore na obtížnost, tak i přes to do toho půjdu Poprvé jsem hru obešel obloukem protože mi lepilo a byl jsem pokakaný, tentokrát už tu chybu neudělám.
Patřil jsem na ps3 díky pluska jinak by jsem to asi minul a zapařím znovu v novém hustém kabátě
Tahle hra mi proda konzoli
Bohužel mě hra minula,takže se strašně těším,až si na PS5 zahraju,snad přežije ovladač.
Ja bohužel tento klenot minul ale na PS5 napravím to vám slibuji ✌️