První Trials of Osiris v Destiny slavil u hráčů úspěch, budou se rozdávat bany, příští týden se vrátí Iron Banner
novinka•pátek 29. května 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (8)
takže kucí tady na vesnici si chtěj jen zahrát a hned je z toho ban :D
lagující hráče nebylo možně zastřelit ale oni tě dali skoro na ránu. několikrát jsem se stim setkal, jestli na to měli spec. aplikaci tak bych jim hned smazal účet..
Ano, bude to možné v tom iron banneru, ostatně ten EL ti může padnout i v nightfallu
CChesse: Ona je na to jedna aplikace, takže možná podle toho to budou banovat.
možné to je, už i v Dark below mohli lidi získat vyšší levely i když neměli DLC.... takže bych se nedivil kdyby to šlo i tady, jediné co nebudou mít je arena atd :D
Ja mám otázku na telo, ked niekto nemá HOW DLC a bude hrat iron bannera a získa Etheric Lighty, tak to sa ako dostane na LvL 34? Chápem to dobre?
by mě zajímalo, jak poznaj kdo podváděl úmyslně pomocí lagů... Mě třeba Crucible lagoval vždy, protože O2 net na vesnici a žádný extra výhody jsem z toho neměl :D
Do 19:00 :D dostal jsem ho od Nintenda, abych dohrál ten Splatoon.
Kachlo, ty máš ban na jak dlouho[s6]