DLC The Taken King pro Destiny má vyjít v polovině září
novinka•úterý 9. června 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
Komentáře (11)
Nevím no, kdyby vše co je tam teď bylo od začátku, tak by člověk nevěděl co hrát dřív...
Takze 15. zari bude Destiny konecne kompletni. Tak jak mela vypadat pred rokem. Na me to dela dojem, ze ty DLC, to neni nejaky obsah navic, ale ze to je obsah hry, ktery tam mel byt a proste ho nestihly udelat vcas.
"a blabla vsech co Destiny nesnasi!" Jupíí, miluju hádanky. Kdo to rozluští první?
Tesim se...Destiny me bavi fest i pres nejaky mouchy a blabla vsech co Destiny nesnasi!
Určitě koupím :) mám za to že tenhle datadisk je přejmenovaný comet který měl obsahovat další dvě dlc. Jestli to tak bude není o čem přemýšlet :)
Jednou se mozna dockame drazsich dlc nez samotna hra a s minimem obsahu,ostatne Destiny uz ted ukazuje cestu.
40$ tak to je ulet[s6]pokud by to byla pravda.
Horsi rejzovacka za nic jak u COD :D
zadna nova planeta? 1 raid ? 40dolaru? tu hru mam moc rad /mam doma collectorku i limitku / ,ale co je moc to je moc.
No pokial viem tak v season pass boli len dva dlc tak sa dalo čakať že tie ďalšie už nebudú jeho súčasťou [s14] no ak toto dlc prinesie toľko zábavy a obsahu ako mi dala pôvodná hra tak nemám problém ho kúpiť aj za takú cenu pomer cena a obsah je pre mňa super pretože viac hodín nemám v žiadnej inej hre [s14] len ten raid nech je lepší ako ten Crota [s14]
Jak necekane, ze tri nove podtridy budou mit element co dane class chybi...
Takze zase nic co by me ke hre melo prilakat zpatky... skoda...
PS: Navic to uz bude dlc ktery nebude v season pass ... so sad...