Proč není Metal Gear Online vyvíjen v Japonsku?
novinka•sobota 8. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (8)
No ono je to i tim ze MGO neni pro amatery ....Tim padem u toho vydrzi hraci co opravdu umi hrat ...Taky si myslim ze ani vyvoj v USA tomu moc nepomuze - O kvalitu MGO se nebojim Kojima na to dohlizi , presne vi ze MGO je nedilnou soucasti MGS a nikdy to nespadne do MP typu Tomb Raider a nebo Uncharted - tyhle MP jsou jen smesne arkade zalezitosti .... Ten kdo hral MGO aktivne vi jaka je tam silna komunita hracu co opravdu umi hrat na profesionalni urovni . Ja rubal MGO 3,5 roku a podarilo se mi s mojim clanem ( ja leader ) to dotahnout na 2 misto v turnaji - mohli jsme byt prvni , ale ve finale jsme dostaly cheatery a bylo ponas , tenkrat se kazde finale nahravalo na youtube ...
Nevím co bylo špatně, ale za mě jsem se náramně bavil, dokoupil jsem dokonce pak i všechny DLC co byla později, dokonce nejdřív jsem je pořídil z GB abych mohl hrát, jako nasmál jsem se u toho a byla to opravdu zábava, takže nechápu proč by se to nepovedlo, ale prodeje jsou prodeje a pokud chtěl Hideo několik miliónů MGO, tak to si myslím, že to nebude ani když to bude z USA. Prostě hraje to určitá skupina lidí, nic víc, nic méně.
mgo bylo super prave proto ze bylo z japonska
Takže z Metal Gear Online bude Call of online [s13][s13][s13] Snad příběh hratelnost singlu dosáhne urovně předchudců.
Já bych se bez toho klidně obešel...
Hlavne at z toho neni "zapadni" mp ve stylu Tomb Raider apod.
To je jednoduchy... Japka bohuzel proste neumi delat multiplayer.
MGO je pro me modla ....zas u toho budu sedet dokut pojedou servry .... uz by mohly taky neco ukazat s MGO aspon 2min trailer .... MGS a MGO to je pro me nejvic [s6][s7]