Konzolista.cz

Proč není Metal Gear Online vyvíjen v Japonsku?

novinkasobota 8. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Proč není Metal Gear Online vyvíjen v Japonsku?
Pokud sledujete vývoj hry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, tak určitě víte, že multiplayerovou část Metal Gear Online pro ni připravuje studio Kojima Productions v Los Angeles, které bylo založeno teprve nedávno. O tom, proč nevzniká rovněž přímo v Japonsku, jako hlavní příběhová část, se nyní rozpovídal Hideo Kojima. Podle jeho slov se rozhodli svěřit multiplayerovou část studiu v Los Angeles z důvodu, že předchozí Metal Gear Online nebyl u hráčů v Evropě a Severní Americe oblíben tak, jak by si představovali. Proto se snaží o daleko západnější podání této části, aby prostě hráčům v Evropě a Severní Americe více sedla. Jestli jde o dobré rozhodnutí, se teprve ukáže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

No ono je to i tim ze MGO neni pro amatery ....Tim padem u toho vydrzi hraci co opravdu umi hrat ...Taky si myslim ze ani vyvoj v USA tomu moc nepomuze - O kvalitu MGO se nebojim Kojima na to dohlizi , presne vi ze MGO je nedilnou soucasti MGS a nikdy to nespadne do MP typu Tomb Raider a nebo Uncharted - tyhle MP jsou jen smesne arkade zalezitosti .... Ten kdo hral MGO aktivne vi jaka je tam silna komunita hracu co opravdu umi hrat na profesionalni urovni . Ja rubal MGO 3,5 roku a podarilo se mi s mojim clanem ( ja leader ) to dotahnout na 2 misto v turnaji - mohli jsme byt prvni , ale ve finale jsme dostaly cheatery a bylo ponas , tenkrat se kazde finale nahravalo na youtube ...

SolidSnakeTPI
👍1

Nevím co bylo špatně, ale za mě jsem se náramně bavil, dokoupil jsem dokonce pak i všechny DLC co byla později, dokonce nejdřív jsem je pořídil z GB abych mohl hrát, jako nasmál jsem se u toho a byla to opravdu zábava, takže nechápu proč by se to nepovedlo, ale prodeje jsou prodeje a pokud chtěl Hideo několik miliónů MGO, tak to si myslím, že to nebude ani když to bude z USA. Prostě hraje to určitá skupina lidí, nic víc, nic méně.

silenec
silenec #Big Boss
👍1

mgo bylo super prave proto ze bylo z japonska

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Takže z Metal Gear Online bude Call of online [s13][s13][s13] Snad příběh hratelnost singlu dosáhne urovně předchudců.

JHfr3ak

Já bych se bez toho klidně obešel...

bf333
bf333 #Ravens

Hlavne at z toho neni "zapadni" mp ve stylu Tomb Raider apod.

awaren
👎5
👍1

To je jednoduchy... Japka bohuzel proste neumi delat multiplayer.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

MGO je pro me modla ....zas u toho budu sedet dokut pojedou servry .... uz by mohly taky neco ukazat s MGO aspon 2min trailer .... MGS a MGO to je pro me nejvic [s6][s7]

Související články

Nejčtenější články