Konami čeká restrukturalizace, zavírá tři své vývojové divize

Tvoje reakce na článek
Galerie



































recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
fórum
Think before you sleep
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
Komentáře (19)
Kéž by se Sony dohodla s Konami na práva k MGS a Silent Hill.Potom by stačilo nechat Bluepoint aby dělali co umí nejlíp a vytvořili remake obou značek a úspěch je zaručený.Zrovna MGS by se prodával jak roušky v době pandemie 😃
@mnaca no jasný no stačila by i ta jednička no
Po odchodu Kojimy tak si neumim představit další MGS zkratka neumím .. jedinou cestu vidím udělat Remaky jako dělá i Capcom ... a staré díly jako MGS 1, 2 nebo 3 by si to hrozně zasloužili ... 4 díl bych si přál remaster protože to mi přijde že je zapomenutý klenot
@hula hu: Taková hra nedávno vyšla, jmenuje se Visage. Zrovna tebe by mohla zaujmout, dost se inspirovala P.T.
I když hraju na Xku tak z celého srdce bych si přál aby Sony odkoupila značku Metal Gear a dali Kojimovi neomezený budget. Ze všech her na světě je pro mě Metal Gear Sága snad úplně nejvíc. Kvůli remaku jedničky jsem i ochotný prodat xbox a koupit PS.
Tak zavírat určitě nebudou, Konami vydělává majlant na pachinku :)
Od nich už hooooodne dlouho nic nevyšlo nebo jsem to aspoň nepostřehl.Jak jsem měl konami rád tak je mi jedno jestli to celý zkrachuje páč od nich už stejně nic nevyjde
Ale kvalitni novy Silent Hill.....
Je to smutné a přesto tam je tak velký potenciál. Stačilo by vydat nový Silent Hill a byly by z toho venku.
To je satisfakce za kojimu. A doufám že si to tam všichni dobře uvědomili 🤗
Však po odchodu Kojimi absolutně nic neudělali...
To ani náhodou, zatvárať. PES by bola veľká škoda nevydávať.To si ani neviem predstaviť že by som musel hrať tu generickú zlátaninu menom FIFA.
Tak pro Konami jsou hry jen mala a nepodstatna cast jejich byznysu, takze to maj v pazi. Osobne o MGS bez Kojimy ani nestojim, takze pro me by tam byl zajimavej max ten Silent Hill, ale ani na ten tam nemaj vyvojare.
Prodají všechny značky Sony a budou zase v balíku. A nebo Microsoftu Ale to by spoustu hráčů nedala, když většina značek je hlavně spojená s Playstation.
Celkem smutné kino :-)
To se asi už nového MGS nebo SH nedočkáme
Já už si posledních pár let představuji Konami nějak takhle - link :D nevěřím, že se to tam za těch posledních pár let nějak výrazně změnilo. Snad jejich restrukturalizace bude ku prospěchu i když silně pochybuju.
No já se nedivím. Od té kauzy s Kojimou to jde s nima z kopce.
Mě přijde, že po odchodu Kojimy se v tom pěkně plácají.. V minulosti celé Konami táhly série Silent Hill, Metal Gear Solid a Castlevania.. Kdepak jsou dnes? Škoda.