Předobjednejte si The Last of Us: Remastered za 1149,-Kč

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (87)
Lidi co lezou do novinek PS a jsou odpurci tehle znacky a pisou sem sve nesmyslne a zcesne blaboly,ktere nikoho nezajimaji reknu to,ze hru jsem na PS3 nehral a na PS4 poridim i kdyby stala 1500kc.
FuckFanboys: aha YouTube tak to beru :) kde sou ty záběry z hratelné části který TimeSplitter zmiňuje?
TimeSplitter: Kifflom chlape, dosly sme k osviceni, zruste objednavky [s6] ty uz TLOU Remasterd vlastnis ze rikas PS4 verze je fraska? Nebo si detailne usoudil podle videi?
Teda rozdíl mezi PS3 a PS4 verzí abys zkoumal pod lupou. Tak cut scény možná vypadají líp, ale hratelná část je úplně stejná, zas jenom další klasickej, lacinej SONY HD port... Hru jsem hrál na PS3 a kdybych byl vlastníkem PS4, tak jim za to znovu platit nebudu, zbytečnost. (A neberte to jako kritiku na TLOU, hra je dobrá, ale port na PS4 je fraška)
No na PS 4 je stále chudobný výber kvalitných titulov tak by ste v Sony ľudia zatiaľ mali byť radi. Ja kúpim PS 4 až to bude mať zmysel a bude dostatok hier a dovtedy aj cena PS 4 padne, veď nebudem kupovať konzolu keď to ešte predsa nemá zmysel [s6]
gorerated:[s6][s6][s6]
waw tu sa zasa grcalo vo velkom este tu chýba eeee a je to komplet:D
Konecne si to zahraji a to ve full stylu.... prepadnu dodavku TLoU remastered do CR ..at si to muzou zahrat i ti,kteri na to nechtej dat prachy :D link
Az poridim PS4-nekdy v lednu,unoru-tak urcite poridim znovu....kulervouci jedinecna zalezitost,u který mam pocit,ze ikdyby stala 2000 tak bych ji stejne koupil[s7]
Bf333: ty si nedas pokoj co? Děje se to i tam. Try harder. Ona celá tahle diskuze a všechny diskuze ke 100ce jsou k smíchu. Rok stará hra a řeší se tady kraviny, prostě kdo chce bere, kdo ne, tak ne. Hotovo.
A to chtěl Kachlo původně jen inzerovat Xzone... :D
Beru znovu [s7]
Ja dekuju adminum,ze u PS novinek nechavaji debatam volny prubeh.Snad se to uchyti i jinde a placky z PZU to bude bavit stejne jako zde[s6]
Stinky :D
Nehrál sem začínám nad tím přemýšlet každopádně diskuze zas o ho...
Tak tohle je poctenicko [s6][s6] Deshien zas bojuje za WiiU proti vsemu na svete [s6][s6] pak tu mame premrstenou cenu - do toho se taha PC verze ( ta tady vsechny zajma nejvic lol ) Co delate ? Kdo nehral koupi - kdo hral a zamiloval si - koupi zas ... Nejlepsi hlaska , ktera tu padla byla : vysilani pro materske skolky [s6][s6][s6] palec na horu - Jinak velmi povedena diskuze - jde jasne vydet jak tu zdravi rozum vitezi nad debilitou [s6][s6] Vsechny vas chvalim , az na jedince kteri jsou neco jako tridni sasek - ale bez vas by to byla nuda [s6][s6][s16]
Kazi tak asi tam někde bude mezi náma rozdíl.Já si Unch3 opravdu užil.A možná bych ji posunul i před Tlou.Mária jsem zkoušel i na Wiičku,ale už to nějak nešlo.Asi je to věkem.
miky20: ale tady je dusno furt, bez ohledu na roční období[s6]
Bananek: konečně nejsou ty hyce :D
Dnes 17. června
Oblačno, denní teploty se budou pohybovat mezi 19 a 21 °C. Ze severovýchodu bude foukat slabý vítr. Bio předpověď uvádí mírnou zátěž - stupeň 1.
Moje prachy uviděj,protože lepší hra než je Tlou na novou generaci konzolí bude až s příchodem Unch4.Ale tahle pecka bude taky exkluzivka na playstation.Smutné co?[s3][s3][s3]
Kazi sory 16bitů.Už je to fakt dávno tak pochop.[s11]
,,Moje prachy neuviděj, počkám si na slevu,,tvl ja uz nemuzu tady[s6][s6][s6]
Prodávat víc než rok starou hru je zkrátka zlodějina. Moje prachy neuviděj, počkám si na slevu. Tohle svinstvo se nesmí podporovat! :(
bf: plejky si radi seru do vlastneho hniezda, pozri si kto prvy pouzil slovo nintendo :D
jiricek link link link
Kazi za kvalitní hru klidně zaplatím 1000 i více.A je mi jedno jestli je to remake.
...a to tady nebyl ješte ten hentai bazmek [s8]
KazisvetCze jake zas srovnani s BIO mlekem za 2kila, tobe pride 1099kč za remaster TLOU + veškerej dodatečnej obsah moc?
Hele lidi, když nemate penize a vydelavate 13tisic, tak nechapu, proč porizujete konzole, když nemate penize na hry, komuniste už jsou davno za nama, budičeeeeek!!! [s15][s15][s15][s15][s15]
Nadávat na Čecha, že je hlupák, je hnusný dogma. Stejnej hlupák je třeba Němec, Slovák nebo Francouz. Lidi jsou všude stejně tupý, akorát se o tom moc nemluví. To by byl špatnej příklad.
Kazisvět: link když to přepočítáš na koruny, tak je to u nás levnější.
bosshunter zvládal jsme to po 18bitové nintendo.(to mě neunikl žádný díl,všechny dohrány do konce)Pak jsem přešel na Ps1 a s Máriem byl konec.Proč hrát donekonena to samé když je tolik lepších her.[s1]
:D tady je bordel.