Phil Spencer: Spekulace o nákupu Silent Hills není pravdivá












novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (18)
To je dnes doba. Nejaky blbec si vycuca z prstu hovadinu a protoze dnes zpravodajstvi funguje jak funguje, hned je toho plny internet. Ja ty lidi lituju, k cemu vsemu se musi vyjadrovat. Pak zase za dva roky nejaky idiot bude prskat v diskuzi, ze MS slibil Silent Hill a jeste nevysel. :D
To koupěj až v pondělí :D
Stinky - Jo vlastne [s6][s6]
Kostej-cz: A ty ho neznáš, nebo co prostě zelené údolí[s6]
Tvl nechapu proc CZPoseidon rozdava minusa ? Konami jasne rikaly ze Silent Hill hru chystaji - samozrejmne ne ten Silent Hill na kterem delal Kojima . Se mi zda ze tu nabehl a jen rozdal minusa traged [s15]
miky se na youtube zasní a všichni z toho hned udělají hotovou věc :D
Taky si myslím, MGS a Silent Hill mám zafixováné jako PlayStation značky [s4] [s14]
Vse tet bude zalezet na tom co bude Kojima delat dal - doufam ze brzo rekne nejake info ... Jediny on by nam udelal Silent Hill v plne palbe - to co predvedl v PT jsem nechapal jedna chodba do elka a narez ... Mozna to jeste vse dopadne dobre - nadeje umira posledni ...[s1] ( Tam at Sony vytahne sraitofly a da mu vsechno, studio , lidi a hlavne volnost v jeho tvorbe a je to vyresene [s1][s6] )
Harnet předpokládám stejně jako skupina lidí investující pod štítem MS vypracoval plán stojící na velikosti základny fanoušku minecraftu, započítal i věci typu provize od Lega a dalších firem využívající značku minecraft a i s jeho určitě vysokým business vzdělání a zkušenostmi s investováním usoudil, že je MS banda kokotu :D. Welcome to the Internet.
SOKY radej kosticky za 2 a pul miliardy, nez za ty same penize, minimalne 7-8 exclusivnych AAA her pro Xbox [s6] MS umi podnikat, to je fakt [s14] Vyvoj Destiny stal 500tisic dolaru komplet, vyvoj, propagace, reklama atd... Za 300 milionu dolaru by si MS zaplatil hodne velkou bombu, kdyby takhle protocil tech 2 a pul na hry, tak SONY by dostalo peknou ranu od MS a prodejnost by sla nahoru. No, ale kdyz mekdo rad kosticky, budis [s6]
SH seria ma sice na internete velmi vokalnu minoritu nerdov, ale priznajme si, ze nikdy neslo o masovo uspesnu znacku ako CoD, ktora by sa hocikomu, kto sa do toho pusti, hru odkupi a dokonci, zaplatila. Takze... [s13] link
Po miliardách utopených v Minecraftu je jasné, že do toho MS nepůjde a navíc z toho nejde cítit hromada peněz. Ale určitá skupina hráčů už začala předčasně slavit a otírat prachovkou konzoli..
Silent Hill bude , ale bez Kojimy - no jsem zvedavi co v Konami upecou [s14]
Trochu mě to mrzí, MS má spustu peněz a výdělek nad hrou by určitě nebyl mizivý. Každopádně tahle hra vyvolává u spousty hráčů ve světě takovéto lavinové diskuze, a tudíž se domnívám, že hra by si dokončení a následné vydání určitě zasloužila. Uvidíme po E3. V nejhorším se spokojíme jen s dalším Alienem mno [s8]
No snad tomu nikdo ani na vterinu neveril.nebo????
Prekvapivo
Silent Hills nebude, uz by to chcelo zmierit sa s realitou. :D
Aspon je soudnej :-) Nechtel potvrzenim zpusobit urcite skupine hracu infarkt :D
( Dalsi den plny rypani startuje prave ted :D )