P.T. si už znovu nestáhnete - UPDATE












novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (15)
Kultovní status této hříčky mi naprosto uniká.
xRay ... Myslíš tie hry,čo sú robené štýlom tzv. copy + paste ? [s4] Však prečo by nemohli predať tú istú hru aj 10x [s6], len stačí zmeniť dej,drobné úpravy a ďalší diel je na svete... pokiaľ sa to bude predávať,tak budú na tom zarábať milióny... trend dnešnej doby a tejto generácie hráčov... Novší diel zabije ten starší,pretože je to tá istá hra len namiesto číslovky 2, je tam číslo 3...[s6]
Ano, vydelal jim miliony... ale ne takovym tempem jak by si Konami predstavovalo... Obzvlast kdyz si berou jako priklad Activision, EA a Ubisoft, ktere strilej kazdy rok rychlokvsky, ktere vydelavaj stejne miliony jako Kojima, ale 10x rychleji.
Vydělal jim miliony? [s6]
muze mi nekdo rict co jim ten kojima udelal ? ze se deje toto
Konami smrdí ! ! !
Včera jsem si dal pár koleček po chodbě se sluchátkama a docela mi to stačilo :D. Byl jsem rád, že se mi stáhnul update na MK X a mohl jsem to s husý kůží vypnout :D. Něvěřil bych, že se dá udělat taková atmosféra na jedné chodbě s koupelnou :D
Já ho naštěstí mám. Prodám za milion
Mě z Library stáhnout jde, Kachlo...[s4]
Já si to asi před hodinou a půl ještě z Library stáhnul v pohodě.
Jestli bylo v minulosti za svůj přístup vyhlášeno EA, jako nejhorší vydavatel/studio, tak bych řekl že Konami je pro letošek jasný kandidát. Protože to, co předvádějí, už hraničí s trapností :D
Konami už ode mě zřejmě neuvidí ani kačku. Maximálně možná za MGS V a konec[s8]
Proč je v popisku i XO?
Ted se teprve rozjede obchod s konzolem s P.T. v zakladu :D Nastesti mam porad na HDD, ale je to do nebe volajici, co si Konami dovoluje, resp. co jim Sony dovoli :(
[s13][s13][s13]