Konami: Chceme hráčům přinést další Silent Hill hry












novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (17)
První co sem viděl tenhle nápis, sem se začal smát. Nejdřív si dost možná nejlepší železo ze série SH zruší a pak napíší tohle :D ?...Kde je nějaká logika :D ?
Konami je Kojima. Nie je Kojima, nebude ani Konami.
Luxus alá posledni Resident Evily? [s6][s6][s6]
tak to podělali takovouhle hru zrušit at jdou někam párci[s13][s13]
myslím že Konami si pomalu, ale jistě podřezává větev
kojima si udělá vlastní hru to je jisté.Silent hill a virtuální realita a infarkt je jistej[s14]
Škoda že bylo Vatra Games zavřeno. Já bych jim nový Silent Hill klidně svěřil. Downpour nebyl vůbec tak špatný za jaký se má a u nového dílu mohli využít nabité zkušenosti a udělat nový díl ještě lepší.
Spojení Kojimy a Silent Hillu znělo už od začátku moc dobře na to aby to byla pravda.
Vulcan: nevystraší. Je to jenom další tuctová lekačka. Hlavně, není to žádná standartní hra.
Edit: Abych tady nebyl za blázna, že mě něco nevzalo, tak to "zrušení" mě dost sere. Kojima je bůh a Konami jenom banda Japonskejch sraček.
vlkanR-tak pokud je pro tebe horor luigis mansion tak to snad ani nezkousej.
ja jsem hral snad vsechny horory co byli k mani uz od svych 10 let koukam na hororove filmy takze me neco jen tak nevydesi,ale hre PT se to povedlo jako zadne jine pred tim.
Heh vulcan, naděláš si do trenýrek. Určitě vyzkoušej :)
Oplati sa mi vyskusat P.T. ked som otrlym veteranom Luigis Mansion? Moze ma to vobec vystrasit? [s8]
Kaslu na ne poslapali Kojimovu praci - skrtem loga , stahnuti PT ... Bylo to masakralni prekvapeni na konci PT - jak se obevyli tytulky s Kojimou a pak SILENT HILL - vse je to v prdeli !!! Tet budou tlacit dalsi MGS hry a Silent Hill jeden za druhym - trapaci [s15]
Normana Reeduse je škoda jako tváří SH a co se týká Guillerma del Tora, tak o tom ani nemluvně...Takže jak píše Heymi, tak to taky vidím na standartní SH [s8]
Takže očekávám akční mlátičku v mlze někde u hřbitova ve stylu RE 6 a pak nářek vývojářů a slibování návratu ke kořenům série..
:-( Co na to říct
škoda,na to sem se hodně těšil[s1]
Škoda namlsali nás na Kojimův SH, místo toho dostaneme standartní SH. [s3]