Guillermo Del Toro: Zrušení Silent Hills bylo nečekané












novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (14)
Škoda, pořád mám demo a málem jsem se u něho podělal.
Ti v tom Konami jsou fakt komedianti [s15]
Jsem to řikal už dávno ,že KONAMI nic neumi.Viz. PES2015
..ani ja ho nebudu kupovat a když už, tak ne za plnou cenu, za čas za par kaček [s14] at jde konami do prdele [s14]
Kojima si zalozi svoje studio a prevezme to...s jinym jmenem samozrejme
A Konami jde pekne po hlave do prdele
Hemi to je skoda ... Kojimova vize, podporim uz jen kvuli tomuhle vizionari ktery slibuje luxusni zazitek...precijen je to jeho ditko
Oznamuji - zájezd - do Konami. Boxery, pálky a zbraně všeho druhu s sebou. Hele já ani ten MGS kupovat nebudu. [s4]
Na mobily už tři Silent Hilly vyšly. A v rámci tehdejších možností byly i docela zábavné.
Heymi, já nekoupím ani MGSV, už jen z principu :D
MGSV je poslední hra od Konami, pro mě. Ať si táhnou dělat Run, Pyramidhead Run! na mobily [s15][s15][s15][s15][s15]
Ruplo jim v bedne a to poradne.Nasledky jaderne havarie Fukushima.Konami big herni vydavatel a jde na de*ilni mobilni p*****y ...fuj.
v Konami nekomu slusne cvaklo v kebuli[s4]
vubec uz vo tom nemluvte akorát me to vic a vic sere
Jo, takovej mobilní Silent Hill, to by bylo vážně důstojné pokračování série, zvláště po vydařeném P.T. :D Tleskám Konami :D