Oficiálně: The Last of Us míří na PlayStation 4

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (27)
mjoll tak proč si ji za rok, za dva nedat znovu,že?
Tak pozor! O ždímání náhodou musí MjollniR vědět až moc, jako žáček nintendo mateřinky. Naštěstí se nejedná o hd předělávku retra jak cyp ani o 20tý nebo sám ani nevím kolikátý díl toho saméhe furt dokola.
Vydat to na ps4 je logická volba, jednu z nejlepších her vůbec si určitě rádi užijí i hráči, kteří začali s hraním až s ps4.
ted babo rad na ps3 ji mma ale uz mma ps4 a chybi mi ale zase hrat tu samou hru se mi moc nechce..Ale kdyz k tomu sou vsechna ta DLC mp a SP tak asi? nevim ach jo...
Bomba!!Hrál sem párkrát u kámoše,takže určo pořídím...
SUPER!! [s7]
link
Edit: neměcký blok se zmíňuje o 6Ofps link
Mjoll tak někdo rád asiatky, někdo hry... A zase proč si jednou nezahrát hru, která bavila?
Martinrush: souhlasim, ze gta5 mel rovnez obrovsky hype, kvalitu samotne hry nemohu posoudit, nehral jsem ji.
Mjoll copak tě last of us nebavil? nemáš z toho náhodou platinu?:D
tuhle hru mám fakt rád, ale nedokážu pochopit tu krátkou prodlevu releasu, je fakt brzo dělat remaster trojkový hry, který vyšla minulej rok
No snad to vyjde do sprna bo v srpen mám celý volný, takže... [s12]
Hra už v češtině je, takže nevidím důvod, proč by tam nebyly cz titulky, zítra se na to optám Sony.
Super [s7] ale jestli tam nebodu aspon CZ titulky tak se naseru [s6]
Doufam ze tu hratelnost prekopaji poradne a bude to konecne poradna hra, ktera bude stavet na kvalitnich hernich zakladech a ne na hype.
Bezvadná zpráva. Na pomalu odcházející PLAYSTATION 3 jsou 2 hry, ktery bych byl ochotny porídit si jeste jednou, tentokrát ve vizuálne vymazlenych PS4 verzích a práve THE LAST OF US je jednou z nich. Snad bude hra s CZ lokalizací a nebude trvat dlouho a k nasim usím se donesou i novy informace o pokracování tohohle úzasnyho dobrodruzství [s14]
To bude premiera, ja vedel proc ps3 nekupovat
Nadhra se vraci v nadprovedeni.
Pan T: Sice už jednu mám, ale taky bych si nějakou hezkou sběratelku nechal líbit. Moc by mě potěšil soundtrack tentokrát v plné kvalitě na audio CD včetně soundtracku k Left Behind, který je takřka stejně dlouhý, jako na celou původní hru :)
No pokud ten remaster budou dělat sami ND, tak by se tam nějaké využítí DS4 mohli objevit :)
Jsem zvědav jestli bude i nějaká sběratelská edice, a jak využijí touchpad, light bar, a reproduktorek. [s14]
Parada, schvalne som sa tomu na ps3 vyhybal, este to GTA by som poprosil.[s7][s6]
Remastered. :D :D :D
Boxart nádherný! Dnes večer to budu muset zapít nějakým tím paňákem jako projev vděčnosti za "konečně" oficiální oznámení :) The Last of Us je hodl srdcovka. Kvůli takovým hrám se vyplatí utratit deset táců za konzoli a dva táci za hru. V případě TLOU opravdu cenu neřeším. Mam ohromnou radost, uf [s7]
Jooooooooooo parada beru vsema deseti akorat by mohli dat tu verzi bez cenzury!!!!!!!!!!!!!
beru hned [s6]
CZ lokalizace asi nehrozí [s5]
No oni to zatím neoznámili skrze tiskovku, Amazon jim to leaknul celé a Yoshida na twitteru napsal, že je to true :D
Už chci vidět nějaký gameplay :)
Čekal jsem slavnostnější oznámení. Box art se mi líbí pouze z části, bez nápisů a modrého přebalu OK.