Konzolista.cz

Oficiálně: The Last of Us míří na PlayStation 4

novinkastředa 9. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oficiálně: The Last of Us míří na PlayStation 4
Tak dlouho se spekulovalo o PlayStation 4 verzi akčního megahitu The Last of Us od studia Naughty Dog, až si ji Sony sama leaknula na svém obchodě PlayStation Store, jak jsme vás informovali dnes dopoledne. Před několika okamžiky Sony oficiálně oznámila PlayStation 4 verzi, ta nabídne nejen vylepšenou grafiku, těžící z možností nové konzole (nativní rozlišení 1080p je samozřejmostí, framerate zatím neupřesněn, ale postavy budou ve vyšším rozlišení, stejně tak bude předěláno osvětlení a stíny), ale také všechny DLC balíčky (Multiplayerová Reclaimed Territories pack a Abandoned Territories multiplayer map pack), včetně příběhového rozšíření Left Behind. V popisu se navíc zmiňuje i trochu upravená hratelnost, ale podrobnosti zatím nemáme. Více informací Sony hodlá oznámit v následujících hodinách, zatím se můžete níže v novince podívat na box art. Líbí? UPDATE: The Last of Us Remastered vyjde během léta, přesné datum bude teprve oznámeno v brzké době.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (27)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kanive
Kanive #IDontKnowU

mjoll tak proč si ji za rok, za dva nedat znovu,že?

Kukitor
Kukitor #Grind Core
👍2

Tak pozor! O ždímání náhodou musí MjollniR vědět až moc, jako žáček nintendo mateřinky. Naštěstí se nejedná o hd předělávku retra jak cyp ani o 20tý nebo sám ani nevím kolikátý díl toho saméhe furt dokola.

Vydat to na ps4 je logická volba, jednu z nejlepších her vůbec si určitě rádi užijí i hráči, kteří začali s hraním až s ps4.

lukasholak
lukasholak #CHELSEA

ted babo rad na ps3 ji mma ale uz mma ps4 a chybi mi ale zase hrat tu samou hru se mi moc nechce..Ale kdyz k tomu sou vsechna ta DLC mp a SP tak asi? nevim ach jo...

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

Bomba!!Hrál sem párkrát u kámoše,takže určo pořídím...

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

SUPER!! [s7]

el-pedro
👍1

link

Edit: neměcký blok se zmíňuje o 6Ofps link

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍2

Mjoll tak někdo rád asiatky, někdo hry... A zase proč si jednou nezahrát hru, která bavila?

eeeee
eeeee #můj názor
👎1

Martinrush: souhlasim, ze gta5 mel rovnez obrovsky hype, kvalitu samotne hry nemohu posoudit, nehral jsem ji.

Kanive
Kanive #IDontKnowU

Mjoll copak tě last of us nebavil? nemáš z toho náhodou platinu?:D

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍1

tuhle hru mám fakt rád, ale nedokážu pochopit tu krátkou prodlevu releasu, je fakt brzo dělat remaster trojkový hry, který vyšla minulej rok

rákos

No snad to vyjde do sprna bo v srpen mám celý volný, takže... [s12]

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍4

Hra už v češtině je, takže nevidím důvod, proč by tam nebyly cz titulky, zítra se na to optám Sony.

Pospa92
Pospa92 #PS4
👍2

Super [s7] ale jestli tam nebodu aspon CZ titulky tak se naseru [s6]

eeeee
eeeee #můj názor
👎1

Doufam ze tu hratelnost prekopaji poradne a bude to konecne poradna hra, ktera bude stavet na kvalitnich hernich zakladech a ne na hype.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍4

Bezvadná zpráva. Na pomalu odcházející PLAYSTATION 3 jsou 2 hry, ktery bych byl ochotny porídit si jeste jednou, tentokrát ve vizuálne vymazlenych PS4 verzích a práve THE LAST OF US je jednou z nich. Snad bude hra s CZ lokalizací a nebude trvat dlouho a k nasim usím se donesou i novy informace o pokracování tohohle úzasnyho dobrodruzství [s14]

Fenix

To bude premiera, ja vedel proc ps3 nekupovat

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Nadhra se vraci v nadprovedeni.

stillalive
👍1

Pan T: Sice už jednu mám, ale taky bych si nějakou hezkou sběratelku nechal líbit. Moc by mě potěšil soundtrack tentokrát v plné kvalitě na audio CD včetně soundtracku k Left Behind, který je takřka stejně dlouhý, jako na celou původní hru :)

No pokud ten remaster budou dělat sami ND, tak by se tam nějaké využítí DS4 mohli objevit :)

Pan T
Pan T #Drifter
👍10

Jsem zvědav jestli bude i nějaká sběratelská edice, a jak využijí touchpad, light bar, a reproduktorek. [s14]

VulcanR
VulcanR #Trogári
👍1

Parada, schvalne som sa tomu na ps3 vyhybal, este to GTA by som poprosil.[s7][s6]

Remastered. :D :D :D

stillalive
👍4

Boxart nádherný! Dnes večer to budu muset zapít nějakým tím paňákem jako projev vděčnosti za "konečně" oficiální oznámení :) The Last of Us je hodl srdcovka. Kvůli takovým hrám se vyplatí utratit deset táců za konzoli a dva táci za hru. V případě TLOU opravdu cenu neřeším. Mam ohromnou radost, uf [s7]

smrtijed1
👍2

Jooooooooooo parada beru vsema deseti akorat by mohli dat tu verzi bez cenzury!!!!!!!!!!!!!

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

beru hned [s6]

jirka023

CZ lokalizace asi nehrozí [s5]

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍5

No oni to zatím neoznámili skrze tiskovku, Amazon jim to leaknul celé a Yoshida na twitteru napsal, že je to true :D

valis1
valis1 #klobáska
👍1

Už chci vidět nějaký gameplay :)

Banan

Čekal jsem slavnostnější oznámení. Box art se mi líbí pouze z části, bez nápisů a modrého přebalu OK.

Související články

Nejčtenější články