novinkaSony Interactive Entertainmentps4
Nový trailer na Shadow of the Colossus, oznámena limitovaná edice
Martin Šmíd
Začátkem února příštího roku vyjde pro konzoli PlayStation 4 kompletní remake hry Shadow of the Colossus. Dnes během PlayStation Experience jsme se dočkali hned dvou nových trailer. První ukazuje porovnání vizuální stránky s originálem i remasterem pro PS3. V druhé ukázce je následně oznámeno, že hra bude mít na PS4 Pro dva herní režimy. První bude zaměřen na co nejlepší vizuální stránku, podporu 4K rozlišení i HDR. Druhý režim se zaměří hlavně na co nejlepší framerate, který by měl být stanoven na 60 snímků. Hráči tak budou mít možnost výběru.
Protože se vydání pomalu blíží, byla oznámena i speciální edice, obsahující sběratelský Steelbook, PS4 dynamická pozadí, tištěný manuál, mapu světa i samolepky.

ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
23 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Team ICO/Bluepoint Games
- Vydavatel
- Sony Interactive Entertainment
- Vydání
- 7. února 2018
Reklama


Komentáře (13)
Jo steelbook edition tak tady není co řešit kupuji day one na tohle jsem čekal Far Cry 5 se posunul takže v únoru bude Shadow of the Colossus nice.
No jsem na to zvedavej. Jeste by to chtelo konecne poridit 4K tv. Ale vypada to pekne. Ja nikdy puvodni verzi nehral.
Dlouho mi tahle hra unikala. Cas poridit nastal.
Vypadá to naprosto fantasticky!!!
Day1 limitka! Tady neni co resit.
Raziel: Tak to je luxus!
Pane bože! V tohle jsem doufal
Ta sp. edice mě svádí...už ted z toho mám silvestr
Mistrovské dílo se pomalu blíží. Day1 limitka, to prostě potřebuju
Tak na toto jsem čekal. Těším se.
Ani 2018 si penezenka neodpocine a zacne to hned zkraje roku. :-)
Pekne
To je taková krása Na PS2 mi padla huba a teďka padne znova.
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.