novinkaSony Computer Entertainmentps3
Nový trailer na Gran Turismo 6
Martin Šmíd
Už na začátku prosince vyjde šestý díl nejprodávanější závodní série Gran Turismo. Vývojáři z Polyphony Digital dnes vydali na svojí novinku nový trailer, který jasně říká, že se můžete těšit na více jak 1200 vozidel, 30 okruhů a revoluční fyziku a další změny, které potěší především ty největší fanoušky série. Na nový teaser se můžete podívat níže v novince, no a pak už jen čekat na začátek prosince. Líbí se vám nový trailer?
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
61 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Polyphony Digital
- Vydavatel
- Sony Computer Entertainment
- Vydání
- 6. prosince 2013
Reklama


Komentáře (19)
Stinky: Ty máš dost:) Mrkni, co děláte vy v Nintendo a MS novinkách:)
GT6 vypadá dobře a kdo má trochu rád auta a vlastní PS3, tak to musí koupit..
uz aby to vyslo
dobre :)rad by som keby poodhalia este nejake novšie neznamejšie kusky ,PD ma napína :D
evox jj som zvedavy ,podla PD fyzika nebude ta aku sme hrali na GT Academy deme,rozhodne nie finalna verzia to bola, tak som zvedavy uz dosti ha [s6]
Je hrozně srandovní, jak se pod každým článkem o GT najde smečka jedinců, co musí GT poplivat. Asi MS dobře platí[s6]
evox - tvůj důvod koupit si PS4 budu já [s6]
Nektere auta budou mit novej zvuk, ale vetsina bude pouzivat GT5 ozvuceni.
Nove zvuky budou pridavany postupne.PD zacalo s nahravanim pry az ke konci vyvoje a nove ozvuceni vsech vozu nejaky cas zabere.
Sem zvědavej jestli hra po zvukové stránce zlepší? aby třeba Ford Focus RS neměl s lazenym výfukem zvuk jako uječená Honda. Nic proti Hondě, ale tohle sem nikdy GT5 neodpustil.
Tak už vím co jsi přát pod stromeček od ježíška [s6]
GT6 si na sedm let starém stroji pěkně vytírá zádel s Forzou 5 a Drive Clubem.
Mě se naopak trailer líbil a hudba je pohodě. Snad ty věci co tam píšou budou pravda.
lopata presne toto som chcela napisat :-)
lopataQ7 přesně tak GT6 bude bavit ještě dlouhou dobu. Můj důvod si koupit PS4 je buď nové GT v roce 2017 :) nebo Uncharted 4 nejdřív za rok :)
Pro mě je GT6 důvod si zatím nekupovat PS4 [s16][s16]
protže bych si nevychutnal naplno nové GT .... které bude "Best of GT"
V menu hry klasicka hudba která uspí a při závodění dubstep [s14]Hudbu si dám stejně svou takže neřeším. Sem s tim, jsem zvědav na revoluční fyziku jestli ji proti GT Academy 2013 posunuli ještě k dokonalosti.
Přesně tak, vypadá to pěkně odflákle a nic nového tam není... Takže se také přikláním že je to nějaký fan-made trailer... A pokud ne a je to opravdu ofiko, tak to jste mě tedy velmi nas*ali moji milí šikmoocí soudruzi...
Je to vubec oficialni trailer? Na Gran Turismo com ani na GT planet to zatim neni. Je to jen sestrih minulych traileru s otresnou hudbou v pozadi. Na hru se ale tesim. At uz je prosinec.
to byl teda hnus trailer.. slepenice už viděného s naprosto vymazanou muzikou, která do toho vůbec nesedí :o))) čistě subjektivní názor
naco 1200 aut ?? spíš by stačilo 300-400 HD udělanejch od normálných začinajích aut po sportáky typu Golf GTI ,RX-8 až po supersporty ,taky by to chtělo upravy vozů a jiný zvuky pak takhle je to spíš Gran Turismo Real vacuum simulátor
nic co by jsme již neviděli v předešlích trailerech
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.