Gran Turismo 6 dnes dostalo update na 1.21 s editorem tratí

novinka  33
Martin Šmíd, 30. 9. 2015 14:08
Ačkoliv závodní hra Gran Turismo 6 je venku už zhruba dva roky, vývojáři ji neustále podporují updaty. Dnes byl vydán nový s označením 1.21, přičemž hlavně přináší editor tratí, ale obsahuje i další úpravy. Na seznam se podívejte níže v novince, kde přikládáme i trailer s českými titulky.

GT6 Track Path Editor
Data tratě lze nyní vytvářet pomocí speciální aplikace pro tablety se systémem Android™ (4.1 a vyšší) či iOS (7.0 a vyšší). Takto vytvořené tratě lze uložit a naimportovat do hry „Gran Turismo 6“, takže na nich lze poté ve hře jezdit.

Aplikace „GT6 Track Path Editor“ je nyní zdarma dostupná v obchodech „Google Play“ a „App Store“. Do sekce [NÁSTROJE] na obrazovce „Mé centrum“ hry „Gran Turismo 6“ byla přidána možnost „Import trasy tratí“. Po nainstalování této aktualizace bude tuto volbu možné používat k importu uložených dat tratí z aplikace v tabletu.

Pomocí aplikace „GT6 Track Path Editor“ lze vytvořit trať výběrem ze 4 různých témat a poté ji použít v režimu Volná jízda, Arkáda, Otevřená lobby a v sekci Komunita.

Shrnutí této funkce bylo přidáno na stránku „Produkty“. Další podrobnosti se dozvíte také v on-line manuálu; podívejte se prosím na Související odkazy níže na této stránce.

Další vylepšení a úpravy

- V režimu „Volná jízda“ byly zakázány penalizace.

- V důsledku přidání aplikace „GT6 Track Path Editor“ byla maximální délka záznamů nejlepších kol, které lze nahrát v Záznamníku dat, nastavena na 20 minut.

- Došlo k vylepšení zvuků motoru některých vozů.

- Vzhledem k ukončení období on-line kvalifikace byla ze sekce [SPECIÁLNÍ SOUTĚŽE] odebrána položka „GT Academy 2015“.

Zdroj: Tisková zpráva

Gran Turismo 6

ps3
Sony Computer Entertainment, Polyphony Digital
Datum vydání hry:
6. 12. 2013
Žánr:
Závodní, Simulátor, Sport
KARTA HRY
9/10

Komentáře