Gran Turismo 6 dostalo aktualizaci 1.20

novinka  20
Martin Šmíd, 26. 6. 2015 16:52
Společnost Sony dnes oznámila vydání nové aktualizace do oblíbené závodní hry Gran Turismo 6, která jednak aktualizuje vůz Mazda LM55 Vision Gran Turismo, ale také přidává zcela nový SRT Tomahawk Vision Gran Turismo. Na výčet všech změn se můžete podívat níže v novince.

Goodwood Hillclimb 2015

25. června 2015 byla na festivalu rychlosti „Goodwood Festival of Speed“ aktualizována ústřední skulptura, aby reprezentovala letošního sponzora, kterým je automobilka Mazda.

V okamžiku jejího odhalení došlo i k aktualizaci tratě „Goodwood Hillclimb“ ve hře Gran Turismo 6 na její podobu z ročníku 2015, a to včetně tohoto nového monumentu. Verze z roku 2014 bude stále k dispozici v režimu Arkáda a ve volných jízdách, trať v sekci Speciální soutěže však bude změněna na verzi roku 2015.

Aktualizace vozu Mazda LM55 Vision Gran Turismo

Vůz Mazda LM55 Vision Gran Turismo, který byl ve hře Gran Turismo 6 představen v prosinci 2014, byl aktualizován tak, aby reflektoval změny provedené na modelu ve skutečné velikosti, jenž byl k vidění na festivalu „Goodwood Festival of Speed“ v roce 2015. Hlavní úpravy se týkají změn v polepech a barevného provedení disků kol, použití karbonu na kryty brzd a použití pneumatik Dunlop.

Pokud již máte vůz LM55 Vision Gran Turismo zaparkován ve své garáži, dojde k jeho aktualizaci na podobu verze z roku 2015 automaticky. Vezměte prosím na vědomí, že tyto změny se projeví také v datech záznamů uložených před touto aktualizací.

Kromě toho je také možné získat aktualizovanou verzi vozu účastí v novém sezonním závodě, který bude dostupný jen po omezenou dobu.

SRT Tomahawk Vision Gran Turismo

Byly přidány vozy SRT Tomahawk S Vision Gran Turismo, SRT Tomahawk GTS-R Vision Gran Turismo a SRT Tomahawk X Vision Gran Turismo.

Po provedení aktualizace bude možné vozy zakoupit v sekci [VOZY] v „Mém centru“ pod položkou [Vision GT]. Vůz SRT Tomahawk S Vision Gran Turismo je také možné získat dokončením kola (čas kola nerozhoduje) v novém sezonním závodě, který bude dostupný jen po omezenou dobu. Zbývající 2 modely můžete dostat jako odměnu, pokud v sezonním závodě získáte alespoň bronz.

Po aktualizaci dále všichni podle příslušného typu vozu obdrží kombinézu SRT Vision GT, experimentální přetlakový oblek SRT či závodní přetlakový oblek SRT.

Doplnění nových vozů GT Academy 2015

Do [Autosalónu] v sekci [VOZY] na obrazovce „Mé centrum“ byly přidány vozy Nissan Zytek Z11SN Greaves Motorsports ze 3. kola GT Academy a GT-R LM NISMO ze 4. kola (Závěrečné kolo) téže soutěže: nyní si je tedy může kdokoli koupit.

Zdroj: gran-turismo.com/cz

Gran Turismo 6

ps3
Sony Computer Entertainment, Polyphony Digital
Datum vydání hry:
6. 12. 2013
Žánr:
Závodní, Simulátor, Sport
KARTA HRY
9/10

Komentáře