Nové video z Driveclubu ukazuje nádherný déšť, update bude online zítra
novinka•neděle 7. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (32)
Kazisvet ty seš úplný dement NFS a tohle je úplně jina kategorie
DC je neskutečně luxusní závodní hra!!!! Nelituji jediné koruny za zakoupení této skvělé hry a i season passu :-)
KazisvetCze : Konkurence Need for Speed? No hochu ty máš fakt dost....Nejraději mám lidi co tuhle hru ani nehráli, ví o ní absolutní hovno, viděli možná tak pár obrázků a videii z internetu a pak tu akorát blijou a píšou totální sračky[s15]
můj gameplay, share factory už zatočil s kvalitou a YT to uplně dodělal, ale i tak paráda, na živo je to dech beroucí
link
Hulvat: Tak to je jinej luxus tohle! [s14]
MAJSTA nazdar, hele nevím, jestli to bude součást SP, zatim je to zamknutý. Píše mi to, že je k mání pouze v multiplayer eventech, ale já si myslim, že bude součástí DLC Redline, který je připravený v sekci Tour [s14]
Člověk nemusí bejt génius a může udělat tohle link
Hulve přesně, neskutečná záležitost, taky jsem viděl. Snad to jednou někdo z novinářů dostane alespoň na chvíli do ruky. Doufám, že přijde co nejdřív onboard záznam, myslim, že s tim pojedou i na rekord na Nordschleife. Ono už stačí shlédnout silniční LaFerrari, co provádí s ostatníma autama na Monze [s14] link
Dělá ze všech ostatních nemohoucí statisty. Pro mě osobně současný automobilový vrchol, do DC mi ho spolu s 458 Speciale prostě musí dát.
Lukasneo,normálně při závodě zmáčkneš touchpad vpravo...
Včera jsem viděl FXXK na videu z Abu Dhabi a to je raketa která si podá i Formuli 1... šílený.
KDe se zapíná photomode? nejde mě to, kde to auto teda fotíte? v menu základním?
Docela slušná šlupka, tenhle update. Jestli ta hra předtím vypadala krásně, tak teď vypadá vyloženě kulervoucně. Ta proměnlivost počasí, kdy jedete a v půlce tratě silný déšť vystřídá vykukující slunce a potom nastoupí opět těžký shitstorm je vážně kouzelnej. Když si na auto najedete ve photo módu tak padá držka až na zem, teď tady s ní vytírám podlahu a nejde vytáhnout zpátky. Tohle je naprosto famózní featura pro ty, kteří znají podobné fotky a video záběry z různých testů a srovnání známých britských automobilových médií, kteří v podobných podmínkách často jezdí.
Jak píše Heymi, nové tři tratě velmi potěšily, dále pár nových detailů v menu, škála nastavení počasí je celkem široká, od přeháňky přes bouřku a přechodné podmínky. Přibyly taky dvě nová okénka pro budoucí DLC závody v kariéře. A navíc se tu na mě v kategorii hyper směje neuvěřitelná pila Ferrari 599XX Evo. Už se těším, až ji provětrám, mohli by nám udělat radost ještě s Ferrari FXX K, což je další neskutečné ultimativní polozávodní náčiní, které bylo představeno teprve před pár dny. [s14]
Tři (EDIT,ehm dvě a dva reversy) tratě,MP auto,layouty u výběru tratě,kilometrovníky u aut....SUPER. Hra po Updatu 10/10 [s4]
Majsta řekl bych to asi takhle link :D
Díky a zas příště :)
Update je online
Edit: má 2,42GB
Lubino paradoxně ukazuje, že je tu největší arkádista on :D
nesquik jj,doma taky neměníš gumy na oktávce když jedeš do marketu na nákup a začne pršet...[s6] A v DC bych rád viděl v závodě z bodu A do B,jak začne pršet,přiběhnou mechanici a začnou měnit kola někde uprostřed pole....
Pocasi je paradni zatim nej ze vsech zavodnich her,no uvidime s cim prijdou s GT7 tesim se mohli by dat i nove DLC uvidime.
Lubino opět prokazuje, že o motorsportu ví kulový. Auta co jsou v DC jsou všechny, až na Zondu, sériový modely určený na normální silnice. Tudíž by na nich závodní gumy, jak do sucha tak do mokra nefungovaly. Takže změny pneumatik jsou k ničemu.
Nikdy bych nevěřil že podlehnu téhle hře. I přes velmi nepěkný start, kdy bych hru nejraději prohodil oknem si jí teď náramě užívám jako nikdy. A perličky jako počasí tohle jen umocňují. Když vezmu každý měsíc nějakej ten novej obsah, super hratelnost tak jsem nakonec rád že jsem si hru pořídil. [s6]
Krása, ale snad půjde v menu vypnout ten efekt mokré obrazovky při pohledu za autem.
Jinak DC je můj hlavní tahák pro návštěvy. Jak nějaká přijde, tak napojím volant, a pak jsou všichni přikovaní k plátnu, a čekají až na ně zas přijde řada.
Onehdá mi přišli na návštěvu čtyři tety, a ty padesátnice celý den pařily DC, smály se u toho, a zbyly po nich prázdné láhve od vína. [s6]
Děti zas pro změnu pláčou když je rodiče tahají domů, protože by u mě nejraději přespaly, no prostě DC pecka! :-)
Všimli jste si borci vůbec, že je na videu nový auto? A to sice Mazzanti Evantra [s14]
a proč by mělo DC něco zachranovat..vždyt sou to parádní závody[s6]
:) koupit si driveclub a brečet a čekat na GT, je jako když si vegetarián koupí klobásu a brečí a čeká až zmutuje na soju [s16]
Tuhle hru bohužel nezachrání ani kdyby v ní padaly meteority...ale vypadá to ok! stále čekám na GT
No, sice je ten déšť super, ale furt je ta hra průserová jak prase. Nejvíce mě baví vzpomínky na holedbání jak je to nadhra, pohrdání Forzou a co je z toho hype dnes... Sliby chyby a krásný déšť :-)
Chování auta se na mokrou asi moc nezmění,ale co,je to arkáda. Každopádně to vypadá moc hezky. Tak proč ne... :-)
To je brutal [s7][s12][s7]
Super zpráva,moc se těším... Nevím,proč tu jedinci píšou,že trapáci .......a lubino1 neví,k čemu to je u arkády dobré (tak proč si kupuje arkády,když je to tvrdý sim racer)....K čemu? Pro ty krásné efekty,změnu přilnavosti a pro něco nového do hry....A tulla zklamu,tu "betu" hraje čím dál víc lidí...[s2][s6]
Video není nijak upraveno,,,jenže je na Youtube.
ještě by to chtělo ovládání světel i za šera se hodí si rožnout :P