Konzolista.cz

Nové video z Driveclubu ukazuje nádherný déšť, update bude online zítra

novinkaneděle 7. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové video z Driveclubu ukazuje nádherný déšť, update bude online zítra
Vývojáři z Evolution Studios v těchto dnech dokončují systém počasí do závodní hry Driveclub, a proto se rozhodli s fanoušky podělit o nové video. V něm déšť vypadá prostě a jednoduše parádně, přičemž jde podle vývojářů o video pořízené přímo přes PlayStation 4 díky Share funkci, takže není nijak upraveno. Můžete se na něj podívat níže v novince. Co na něj říkáte? Více se máme o systému počasí, který přinese déšť a sníh, dozvědět zítra, kdy by měl ostatně i vyjít.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (32)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ForestLaw
ForestLaw #Sith

Kazisvet ty seš úplný dement NFS a tohle je úplně jina kategorie

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

DC je neskutečně luxusní závodní hra!!!! Nelituji jediné koruny za zakoupení této skvělé hry a i season passu :-)

KazisvetCze : Konkurence Need for Speed? No hochu ty máš fakt dost....Nejraději mám lidi co tuhle hru ani nehráli, ví o ní absolutní hovno, viděli možná tak pár obrázků a videii z internetu a pak tu akorát blijou a píšou totální sračky[s15]

Hulvat
Hulvat #KB43VER
👍3

můj gameplay, share factory už zatočil s kvalitou a YT to uplně dodělal, ale i tak paráda, na živo je to dech beroucí

link

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍1

Hulvat: Tak to je jinej luxus tohle! [s14]

Roseux

MAJSTA nazdar, hele nevím, jestli to bude součást SP, zatim je to zamknutý. Píše mi to, že je k mání pouze v multiplayer eventech, ale já si myslim, že bude součástí DLC Redline, který je připravený v sekci Tour [s14]

Hulvat
Hulvat #KB43VER
👍7

Člověk nemusí bejt génius a může udělat tohle link

Roseux
👍1

Hulve přesně, neskutečná záležitost, taky jsem viděl. Snad to jednou někdo z novinářů dostane alespoň na chvíli do ruky. Doufám, že přijde co nejdřív onboard záznam, myslim, že s tim pojedou i na rekord na Nordschleife. Ono už stačí shlédnout silniční LaFerrari, co provádí s ostatníma autama na Monze [s14] link

Dělá ze všech ostatních nemohoucí statisty. Pro mě osobně současný automobilový vrchol, do DC mi ho spolu s 458 Speciale prostě musí dát.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Lukasneo,normálně při závodě zmáčkneš touchpad vpravo...

Hulvat
Hulvat #KB43VER
👍3

Včera jsem viděl FXXK na videu z Abu Dhabi a to je raketa která si podá i Formuli 1... šílený.

Lukasneo
Lukasneo #GAMER

KDe se zapíná photomode? nejde mě to, kde to auto teda fotíte? v menu základním?

Roseux
👍4

Docela slušná šlupka, tenhle update. Jestli ta hra předtím vypadala krásně, tak teď vypadá vyloženě kulervoucně. Ta proměnlivost počasí, kdy jedete a v půlce tratě silný déšť vystřídá vykukující slunce a potom nastoupí opět těžký shitstorm je vážně kouzelnej. Když si na auto najedete ve photo módu tak padá držka až na zem, teď tady s ní vytírám podlahu a nejde vytáhnout zpátky. Tohle je naprosto famózní featura pro ty, kteří znají podobné fotky a video záběry z různých testů a srovnání známých britských automobilových médií, kteří v podobných podmínkách často jezdí.

Jak píše Heymi, nové tři tratě velmi potěšily, dále pár nových detailů v menu, škála nastavení počasí je celkem široká, od přeháňky přes bouřku a přechodné podmínky. Přibyly taky dvě nová okénka pro budoucí DLC závody v kariéře. A navíc se tu na mě v kategorii hyper směje neuvěřitelná pila Ferrari 599XX Evo. Už se těším, až ji provětrám, mohli by nám udělat radost ještě s Ferrari FXX K, což je další neskutečné ultimativní polozávodní náčiní, které bylo představeno teprve před pár dny. [s14]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

Tři (EDIT,ehm dvě a dva reversy) tratě,MP auto,layouty u výběru tratě,kilometrovníky u aut....SUPER. Hra po Updatu 10/10 [s4]

nesquik
nesquik #BAZINGA

Majsta řekl bych to asi takhle link :D

Díky a zas příště :)

Hulvat
Hulvat #KB43VER
👍1

Update je online

Edit: má 2,42GB

Hulvat
Hulvat #KB43VER
👍3

Lubino paradoxně ukazuje, že je tu největší arkádista on :D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

nesquik jj,doma taky neměníš gumy na oktávce když jedeš do marketu na nákup a začne pršet...[s6] A v DC bych rád viděl v závodě z bodu A do B,jak začne pršet,přiběhnou mechanici a začnou měnit kola někde uprostřed pole....

smrtijed1

Pocasi je paradni zatim nej ze vsech zavodnich her,no uvidime s cim prijdou s GT7 tesim se mohli by dat i nove DLC uvidime.

nesquik
nesquik #BAZINGA
👍5

Lubino opět prokazuje, že o motorsportu ví kulový. Auta co jsou v DC jsou všechny, až na Zondu, sériový modely určený na normální silnice. Tudíž by na nich závodní gumy, jak do sucha tak do mokra nefungovaly. Takže změny pneumatik jsou k ničemu.

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍3

Nikdy bych nevěřil že podlehnu téhle hře. I přes velmi nepěkný start, kdy bych hru nejraději prohodil oknem si jí teď náramě užívám jako nikdy. A perličky jako počasí tohle jen umocňují. Když vezmu každý měsíc nějakej ten novej obsah, super hratelnost tak jsem nakonec rád že jsem si hru pořídil. [s6]

Pan T
Pan T #Drifter
👍7

Krása, ale snad půjde v menu vypnout ten efekt mokré obrazovky při pohledu za autem.

Jinak DC je můj hlavní tahák pro návštěvy. Jak nějaká přijde, tak napojím volant, a pak jsou všichni přikovaní k plátnu, a čekají až na ně zas přijde řada.

Onehdá mi přišli na návštěvu čtyři tety, a ty padesátnice celý den pařily DC, smály se u toho, a zbyly po nich prázdné láhve od vína. [s6]

Děti zas pro změnu pláčou když je rodiče tahají domů, protože by u mě nejraději přespaly, no prostě DC pecka! :-)

Roseux
👍3

Všimli jste si borci vůbec, že je na videu nový auto? A to sice Mazzanti Evantra [s14]

argokib
argokib #PS space
👍5

a proč by mělo DC něco zachranovat..vždyt sou to parádní závody[s6]

mechtuar
mechtuar #chro
👍5

:) koupit si driveclub a brečet a čekat na GT, je jako když si vegetarián koupí klobásu a brečí a čeká až zmutuje na soju [s16]

zprdeleklika
👎6
👍1

Tuhle hru bohužel nezachrání ani kdyby v ní padaly meteority...ale vypadá to ok! stále čekám na GT

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👎8
👍3

No, sice je ten déšť super, ale furt je ta hra průserová jak prase. Nejvíce mě baví vzpomínky na holedbání jak je to nadhra, pohrdání Forzou a co je z toho hype dnes... Sliby chyby a krásný déšť :-)

ProchyPBL
ProchyPBL #PS4 Pro
👍8

Chování auta se na mokrou asi moc nezmění,ale co,je to arkáda. Každopádně to vypadá moc hezky. Tak proč ne... :-)

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍8

To je brutal [s7][s12][s7]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍13

Super zpráva,moc se těším... Nevím,proč tu jedinci píšou,že trapáci .......a lubino1 neví,k čemu to je u arkády dobré (tak proč si kupuje arkády,když je to tvrdý sim racer)....K čemu? Pro ty krásné efekty,změnu přilnavosti a pro něco nového do hry....A tulla zklamu,tu "betu" hraje čím dál víc lidí...[s2][s6]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Video není nijak upraveno,,,jenže je na Youtube.

mechtuar
mechtuar #chro
👍5

ještě by to chtělo ovládání světel i za šera se hodí si rožnout :P

Související články

Nejčtenější články