Naughty Dog už pracuje na dvou nových hrách
novinka•pátek 16. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (35)
Z by i Jack and Daxter ?
Něco mi říká, že by to mohla být zas nová značka, což by Naughty Dog povíšilo už tak nad nejproduktivnější studio, jakým právě je. Pokud ale pracují na pokračování The Last of Us, tak si myslím, že tím udělají stejně všem radost včetně mně. Těším se na oficiální oznámení. Jsem hodně zvědavý co to bude :)
Sovicko to mi povidej!!!Ja si ted dohral vsechny dily na platinu a bavil sem se kralovsky!!!A normalne ti nereknu kterej dil me bavil nejvic...super zazitky u kazdyho z nich
Ať jo to TLOU 2 nebo něco jiného u mne maj predobjednavku jistou
neskutečně se těším na Uncharted [s7] to, jak jsem si užil, vychutnal a s natěšeností zapínal každý díl serie.. to je až nemožné. [s7]
Drakersss:Survivor byl podle.meho tak akorat...ja si to uzival.Cetl sem tady jak nekteri nemeli naboje,veci na vytvareni...ja mel vseho celkem dost.Jelikoz sem se snazil hrat opravdu potichu...
Ale tady je to fakt mazec.Hlavne je to o tom checkpointu...cloveka to muze pekne nastvat.
Ale ocenuju jak si s tim pohrali...musis hrat opravdu jinak
Jeste jedna vec:)v tej casti s tema chodbama sem to zkusil na ferovku a zacal z dalky palit...nepratele se rozprchli,jeden zaujmul postaveni a kryl dalsi, kteri me mezitim zacali obchazet...klidne mi napis soukromou zpravu jak ti to pujde az zacnes hrat;)
Je to fajn pocit, že pro moji černou bohyní dělá studio ND!A Miky je taky fajn člověk, že ví, jak jsou skvělí! Uncharted je jasný. A ta druhá hra podle mě asi bude něco ze světa TLOU. Vždyť na to všichni čekají.
Určitě připravují další díl The Last of Us. To bych byl velice rád. :) Nebo novou značku, těžko říct.
Cermi85cz:Tak to bude dosti o nerva [s6] ale o tom je hraní už se těším.Pamatuji si když říkali že bude survivor dosti náročný a ani moc nebyl.
osobně se tedy daleko víc těším na nové uncharted než možné pokračování tlou. doufám, že tlou nechají nějakou dobu spát a bude se jednat o novou značku.
Drakersss:zemrit muzes...ale jestli si pamatujes jak dostanou Tess,tak tam ziskas pusku.A pak je pasaz kde sejmes prvni ctyri a pak seskocis dolu,jsou tam dve chodby a z obou ti jdou naproti...tam kdyz umres tak jdes odshora cely az od ty pusky...to je presne to frustrujici co me jebalo na nekterych hrach:)ale zkusim to jeste...
Dal sem tri a dalsi uz me uskrtil...jinak sem dostal jednu ranu pistolkou a byl sem tuhej...na zadny strilenicko to neni:)
Já chci taky TLOU 2[s7]
To zaz budou nejaky tuneloidni simulatory masovyho vraha s nevyvazenou hratelnosti pro konzumenty a ovce[s6]
No druhy dil TLOU urcite ale Uncharted 4 mne stejne pozadi nejvic na prdel uz se tesim na E3 a prvni gameplay!!!!!!!!
Krox: Opravdu ne a diskuze v tomhle duchu je pod mou uroven.
to starky: rozdil vtom samozřejmě vidim otom žadna ale řekni mi že vtom nevidiš spojitost.
cermi85cz: Tady na konzolista.cz jsem četl že prý nesmím zemřít,zdálo se mi to jako blbost takže si teď potvrdil že mohu zemřít ?.Pokud chceš napiš mi prosím Pm co tam je jináč.
Krox: Pokud nevidis rozdil mezi holohlavym rasistou a slusne napsanym nazorem o hernich vyvojarich, tak je dalsi debata zbytecna.
Drakesss:to se mas na co tesit:)ted je to teprv hardcore...typek se za mnou rozbehnul a uskrtil me,coz se mi predtim nikdy nestalo...nebo kdyz po me sli,tak si vylezl na stul a rozhlizel se jestli me zahlidne...a checkpointy jsou od sebe trochu jinak
Já chci The Last of Us 2.Jedičku mám otočenou už 5x(Platina) a chystám se na tu novou uroveň. Pokud to bude TLoU 2 tak jedině s Joelem a Ellie,Joel je prostě sympatický hajzl [s6].Pokud nepracují na novém TLoU stejně je jasné že druhého dílu se dočkáme dřív nebo později.
skinhead taky muže rict že je to problem těch lidi ze jsou černi ale otazka je musi byt on opravdu skinheadem?
Krox: To je problem tech lidi. :-)
ja ti tvuj nazor neberu, mam ho skoro stejny ale prostě nekteri lidi by to chytnout nemuseli :)
Krox: Me o flame opravdu nejde, ale budu psat co si myslim a to i za cenu, ze se s tim nekdo nevyrovna, pisi slusne a nikoho nenapadam.Ostatne koukni do novinky o DriveClub, tam je hned nekolik pokusu o flame.
TLoU 2 [s7]
Doufam ze makaj na Tlou pokracovani...
Jinak,mate uz zkusenosti s urovni Grounded?Musim rict ze celkem maso;)
miky20: štěstí je když vyhraješ 20 mega ve spotce, tomuhle se neříká štěstí. To studio se v SONY vypracovalo tam kde je teď.
to starky: ja mam nervy vpohodě a jsem na tve starně ale nesnasim lidi co chteji vyvolat z hovna flame jako by jim to sypalo neake penize na bankovni ucet nebo jinak si nedokazi predstavit co jim to dava ...
Krox: To chce klid a silne nervy, moc ujizdis. :-D
Ja pouze slusne pisi co si myslim. :-)
PROSÍM, mohla by být jedna z těch her Crash Bandicoot, v novém by to byla nádhera
[s7][s7] PS: miluji toho "pitomečka" Crashe [s7][s7]