Konzolista.cz

Naughty Dog už pracuje na dvou nových hrách

novinkapátek 16. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Naughty Dog už pracuje na dvou nových hrách
Ještě před několika týdny vývojáři ze studia Naughty Dog tvrdili, že pracují pouze na novém Uncharted, který je oznámen pro konzoli PlayStation 4. Tato slova už ale dnes neplatí. „Pracujeme na The Last of US Remastered, ale ve stejný čas ještě připravujeme dvě úplně nové hry,“ řekl dnes magazínu EDGE Neil Druckmann. Jednou z těchto dvou zmíněných her je samozřejmě Uncharted, otázkou spíše je, co je ta druhá hra. Může to být pokračování The Last of Us, o němž se nějakou dobu spekuluje, ale samozřejmostí je i nějaká nová značka.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (35)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jiridvorak515

Z by i Jack and Daxter ?

stillalive

Něco mi říká, že by to mohla být zas nová značka, což by Naughty Dog povíšilo už tak nad nejproduktivnější studio, jakým právě je. Pokud ale pracují na pokračování The Last of Us, tak si myslím, že tím udělají stejně všem radost včetně mně. Těším se na oficiální oznámení. Jsem hodně zvědavý co to bude :)

cermi85cz
👍2

Sovicko to mi povidej!!!Ja si ted dohral vsechny dily na platinu a bavil sem se kralovsky!!!A normalne ti nereknu kterej dil me bavil nejvic...super zazitky u kazdyho z nich

Dandy505
Dandy505 #dandy505
👍3

Ať jo to TLOU 2 nebo něco jiného u mne maj predobjednavku jistou

sova655
sova655 #gabrda_9
👍6

neskutečně se těším na Uncharted [s7] to, jak jsem si užil, vychutnal a s natěšeností zapínal každý díl serie.. to je až nemožné. [s7]

cermi85cz

Drakersss:Survivor byl podle.meho tak akorat...ja si to uzival.Cetl sem tady jak nekteri nemeli naboje,veci na vytvareni...ja mel vseho celkem dost.Jelikoz sem se snazil hrat opravdu potichu...

Ale tady je to fakt mazec.Hlavne je to o tom checkpointu...cloveka to muze pekne nastvat.

Ale ocenuju jak si s tim pohrali...musis hrat opravdu jinak

Jeste jedna vec:)v tej casti s tema chodbama sem to zkusil na ferovku a zacal z dalky palit...nepratele se rozprchli,jeden zaujmul postaveni a kryl dalsi, kteri me mezitim zacali obchazet...klidne mi napis soukromou zpravu jak ti to pujde az zacnes hrat;)

Kukitor
Kukitor #Grind Core

Je to fajn pocit, že pro moji černou bohyní dělá studio ND!A Miky je taky fajn člověk, že ví, jak jsou skvělí! Uncharted je jasný. A ta druhá hra podle mě asi bude něco ze světa TLOU. Vždyť na to všichni čekají.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Určitě připravují další díl The Last of Us. To bych byl velice rád. :) Nebo novou značku, těžko říct.

Drakersss
Drakersss #❇RHCP❇

Cermi85cz:Tak to bude dosti o nerva [s6] ale o tom je hraní už se těším.Pamatuji si když říkali že bude survivor dosti náročný a ani moc nebyl.

inmax

osobně se tedy daleko víc těším na nové uncharted než možné pokračování tlou. doufám, že tlou nechají nějakou dobu spát a bude se jednat o novou značku.

cermi85cz

Drakersss:zemrit muzes...ale jestli si pamatujes jak dostanou Tess,tak tam ziskas pusku.A pak je pasaz kde sejmes prvni ctyri a pak seskocis dolu,jsou tam dve chodby a z obou ti jdou naproti...tam kdyz umres tak jdes odshora cely az od ty pusky...to je presne to frustrujici co me jebalo na nekterych hrach:)ale zkusim to jeste...

Dal sem tri a dalsi uz me uskrtil...jinak sem dostal jednu ranu pistolkou a byl sem tuhej...na zadny strilenicko to neni:)

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

Já chci taky TLOU 2[s7]

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👎3
👍1

To zaz budou nejaky tuneloidni simulatory masovyho vraha s nevyvazenou hratelnosti pro konzumenty a ovce[s6]

smrtijed1
👍1

No druhy dil TLOU urcite ale Uncharted 4 mne stejne pozadi nejvic na prdel uz se tesim na E3 a prvni gameplay!!!!!!!!

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Krox: Opravdu ne a diskuze v tomhle duchu je pod mou uroven.

Krox
Krox #noping out
👎2

to starky: rozdil vtom samozřejmě vidim otom žadna ale řekni mi že vtom nevidiš spojitost.

Drakersss
Drakersss #❇RHCP❇

cermi85cz: Tady na konzolista.cz jsem četl že prý nesmím zemřít,zdálo se mi to jako blbost takže si teď potvrdil že mohu zemřít ?.Pokud chceš napiš mi prosím Pm co tam je jináč.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Krox: Pokud nevidis rozdil mezi holohlavym rasistou a slusne napsanym nazorem o hernich vyvojarich, tak je dalsi debata zbytecna.

cermi85cz

Drakesss:to se mas na co tesit:)ted je to teprv hardcore...typek se za mnou rozbehnul a uskrtil me,coz se mi predtim nikdy nestalo...nebo kdyz po me sli,tak si vylezl na stul a rozhlizel se jestli me zahlidne...a checkpointy jsou od sebe trochu jinak

Drakersss
Drakersss #❇RHCP❇
👍1

Já chci The Last of Us 2.Jedičku mám otočenou už 5x(Platina) a chystám se na tu novou uroveň. Pokud to bude TLoU 2 tak jedině s Joelem a Ellie,Joel je prostě sympatický hajzl [s6].Pokud nepracují na novém TLoU stejně je jasné že druhého dílu se dočkáme dřív nebo později.

Krox
Krox #noping out
👎3

skinhead taky muže rict že je to problem těch lidi ze jsou černi ale otazka je musi byt on opravdu skinheadem?

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Krox: To je problem tech lidi. :-)

Krox
Krox #noping out

ja ti tvuj nazor neberu, mam ho skoro stejny ale prostě nekteri lidi by to chytnout nemuseli :)

Starky
Starky #NaughtyGod
👍6

Krox: Me o flame opravdu nejde, ale budu psat co si myslim a to i za cenu, ze se s tim nekdo nevyrovna, pisi slusne a nikoho nenapadam.Ostatne koukni do novinky o DriveClub, tam je hned nekolik pokusu o flame.

Harnet
Harnet #SONY

TLoU 2 [s7]

cermi85cz

Doufam ze makaj na Tlou pokracovani...

Jinak,mate uz zkusenosti s urovni Grounded?Musim rict ze celkem maso;)

Banan
👍3

miky20: štěstí je když vyhraješ 20 mega ve spotce, tomuhle se neříká štěstí. To studio se v SONY vypracovalo tam kde je teď.

Krox
Krox #noping out
👍1
👎1

to starky: ja mam nervy vpohodě a jsem na tve starně ale nesnasim lidi co chteji vyvolat z hovna flame jako by jim to sypalo neake penize na bankovni ucet nebo jinak si nedokazi predstavit co jim to dava ...

Starky
Starky #NaughtyGod
👍10

Krox: To chce klid a silne nervy, moc ujizdis. :-D

Ja pouze slusne pisi co si myslim. :-)

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍5

PROSÍM, mohla by být jedna z těch her Crash Bandicoot, v novém by to byla nádhera

[s7][s7] PS: miluji toho "pitomečka" Crashe [s7][s7]

Související články

Nejčtenější články