Naughty Dog: Pořád budeme vyvíjet příběhové hry pro jednoho hráčenovinkaSony Interactive Entertainment
ps4

Naughty Dog: Pořád budeme vyvíjet příběhové hry pro jednoho hráče

Martin Šmíd
Studio Naughty Dog se proslavilo výbornými výpravnými hrami pro jednoho hráče se silným příběhem, ať už šlo o Jak and Daxter, Uncharted nebo The Last of Us. Koncem minulého týdne bylo oficiálně potvrzeno, že v současnosti studio pracuje na své první čistě multiplayerové hře. Evan Wells v rozhovoru pro Game Informer řekl, že se fanoušci nemusejí být toho, že by se do budoucna vykašlali na příběhové hry pro jednoho hráče. „Vyprávění těchto příběhů je v naší DNA. Myslím, že budeme pokračovat. Zážitky pro jednoho hráče jsou nám hodně blízké a drahé. Jsou ostatně tím, co spoustu lidí přivedlo k Naughty Dogu. Hodně nás to inspiruje a budeme v tom pokračovat, dokud to půjde," říká Evan Wells. „Nikdy nám v Sony neřekli, abychom začali dělat tento typ her. Víme, stejně jako oni to vědí, že když pracujeme na něčem, co nás nadchne, pro co jsme zapálení, odvedeme skvělou práci,“ dodává Neil Druckmann. Na otázku, jestli se studio do budoucna pustí do vývoje nových značek nebo bude vytvářet hry z oblíbených značek, odpověděl Wells, že budou dělat obojí. „Myslím, že tu je nadšení pro vývoj nových značek, ale také chováme hodně lásky k Uncharted a The Last of Us. Myslím, že v budoucnu od nás uvidíte oba druhy projektů,“ dodal.

YouTube video: YouTube video player

YouTube video: YouTube video player

ZdrojGame Informer

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Galerie

38 obrázků

Hra v článku

The Last of Us: Part II
ps4The Last of Us: Part II

Střílečka, Adventura

Redakce
Vývojář
Naughty Dog
Vydavatel
Sony Interactive Entertainment
Vydání
19. června 2020

Komentáře (22)

  • stillaliveKONDAR
    stillaliveYola
    1

    Po těch letech a úžasných zkušenostech s jejich hrami, miluju je, moje DNA rozhodně rezonuje s tou jejich v dokonalé souhře, protože pro mě osobně stvořili hry, u kterých jsem se cítil, jako bych hrál zatraceně skvělý dobrodružný a postapokalyptický film. Uncharted, The Last of Us. Zejména jejich tvorba pro PS4 a PS3, Uncharted 4, The Last of Us Part II a The Last of Us, Uncharted 1,2,3. Nejvíce mě odpálili s U4 a Tlou2. Budu se těšit na jakoukoliv jejich další hru, to jednoznačně.

  • Chaser91KONDAR
    Chaser91SonyBravia8II
    21

    @busines: a co tak zkazili?

  • Kár3l
    Kár3l#playstation

    Tak určitě vám věříme

  • einfari
    einfariplejstejšn

    Naugty Dog mají VIP místo v mojí peněžence.

  • busines
    businesAvari37
    11

    Dříve moje nejoblíbenější studio, dnes škoda slov. Asi raději nic nechci, jen mi to zkazí vzpomínky na předchozí díly.

  • BenjaminL
    BenjaminLFuck off

    Uncharted samozřejmě bude, dějově bude k filmu, který se natáčí a vyjde v té samé době.

  • patriot
    patriot
    1

    Ty série ke konzoli PlayStation, zkrátka neodmyslitelně patří a myslím si že alespoň na každé generaci ,by měl vyjít alespoň jeden díl. Ovšem i nová IP by měla vzniknout,chce to více týmů.

  • dopitapetr
    dopitapetrPS5
    1

    Ať pokračují v tom co jim jde nejlíp. O nějaky MP srance nemám zájem.

  • Harnet
    HarnetSONY

    U5 na PS5 to bude mrda

  • patriot
    patriot
    1

    Ano ,Uncharted 5 na PS 5 . Ještě chci, Jak and daxter 😉

  • Mark Gordon
    Mark GordonXSX💚
    1

    Chci buď novou IP nebo Uncharted

  • MigelCZ
    MigelCZSONY SUCKS
    1

    Neřikali nedavno, že nedokážou dělat na dvou projektech najednou? Takže další příběhovka až za 4 roky?

  • VoidCipher
    VoidCipher
    3

    Díky bohu že Uncharted ještě není pohřben.

  • Starky
    StarkyNaughtyGod
    5

    Na kolik novinek zde bude ten rozhovor rozdelen? Nebylo by lepsi napsat jednu ucelenou novinku?

  • weskerumbrella
    weskerumbrella

    @Cardys: proč by dělalo úplně jiné studio hru od jiného studia ? To je jak kdyby autoři DayGone měli dělat LOUS3.

  • Detective
    Detective
    5

    Od nich bude všetko MASTERPIECE 👏.

  • BenjaminL
    BenjaminLFuck off

    Neříkali, že už Uncharted dělat nebudou?

  • AbysswalkerKONDAR
    Abysswalker\[T]/
    21

    Snad ta nová IP bude steampunk příbehovka. 🤌

  • Cardys
    CardysSvině
    73

    Kéž by ND udělal days gone 2 díl pls! Klidně tam můžou plácnout i pár poruch, dalo by se to zvládnout..

  • KachloRedakce
    KachloBOSS
    15

    Dorazí...

  • Mr. Hans
    Mr. Hans
    1

    To je neskutečná informace. Tohle nikdo nemohl čekat.

  • Heymi9615
    Heymi9615#nolife
    7

    Tak studio je to velké, snad brzy dorazí nějaké oznámení i single hry.

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.