Konzolista.cz

Monster Hunter World: Iceborne se prodalo už 2.5 milionu kopií

novinkapátek 13. září 2019Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Monster Hunter World: Iceborne se prodalo už 2.5 milionu kopií
Capcom má další důvod k oslavě. Před týdnem vydal velké rozšíření Iceborne pro svoji úspěšnou akční RPG hru Monster Hunter World. Tomu se daří skvěle v recenzích, kde si odnáší vysoké známky, ale také u hráčů. Dnes bylo oznámeno, že za první týden prodal Capcom 2.5 milionu kopií (jde o digitální distribuci i expedici krabicové verze Monster Hunter World: Iceborne Master Edition do obchodů). Zdá se, že si hráči oblíbili novou zasněženou lokaci Hoarfrost Reach s novými děsivými monstry. Capcom už nyní plánuje další dodatečný obsah, který bude vydávat formou bezplatných updatů, takže fanoušci se mají na co těšit v následujících týdnech a měsících.
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Algeroth

srnax: Předpokládám, že myslel layered armor, což znamená vrstvené brnění. Obecně používáno ve smyslu použití určité vrstvy pro staty a jiné vrstvy pro vzhled. Jak přesně funguje v MHW ale neřeknu, nehrál jsem.

srnax

Azumaru85w: co to znamená layeret armor? Nikdy jsem to asi neslyšel

Insertcoin

@Daisaku Kuze: Je to zavislost. Skvela hra. Nekonecny mnozstvi mechanik a triku. Ale chvilku trva nez se to cloveku dostane pod kuzi, ale jak chytne tak nepusti a proto je tak uspesna.

yenda1
yenda1 #Bellringer

@Daisaku Kuze: No nevim jak poslední díl, prý je lehčí než předchozí.

Ale pokud mám vyjádřit zápal hráčů a proč tam stejně jako já tráví stovky hodin, mám pro to jediné slovo = výzva. Není to klasický grind, kde tvá postava dostává nějaké snadné zkušenosti tím, že pořád dokola zabijí tu samou potvoru. Leveluješ vybavením a to se člověk musí sakra snažit, aby tu něco odsekl, chytil potvoru živou apod. Navíc je vidět na oblečení koho si odpravil a ostatní vědí, že tě to případně stálo mnoho úsilí.Jestli někdo leveluje, tak je to hlavně hráč spíš než panáček na skle.Čehož důkazem jsou i nedávné komenty zde na konzolistovi - pár měsíců na to člověk nesáhne a je skoro tam kde začal, chvíli trvá než to dostane zase pod kůži.

Pokud na to čék je může to hrát měsíce i roky. Těžko se to vysvětluje pokud tě to nebaví. Prostě challange, skill a pocit uspokojení jako nikde jinde.

No to bylo stručný že jo.

Daisaku Kuze
Daisaku Kuze #Yakuzák

Já nechápu jak tahle hra může mít vůbec nějaký úspěch. Je to pořád o tom samém. Jdi na místo a zabij monstrum. K tomu všemu kolem vás běhá hloupá kočka.

Cobra
👍1

Blaho, tož to su ale fofry!

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články