Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna

Tím ale podpora Marathonu nekončí. Vývojáři už potvrdili, že 22. září odstartuje třetí sezóna, která přinese nový Runner Shell, nové zbraně a vybavení a také přepracovanou oblast Perimeter. Další podrobnosti budou oznámeny později.
Tvoje reakce na článek
Galerie
























Komentáře (8)
No ten PvE režim moc nechápu, když tam půjde získávat jen Vault Data. To tam nebude teda žádný loot? O čem to bude?
@RadeCzech-89 pve bude za mesic :) ja jsem teda zavisly na pvp, ale chapu, ze sirsi audience potrebuje i jine mody. Takze pve za mesic a s 3 sezonou prijde komletne upraveny zazitek pro novejsi hrace a revamp perimetru
Marathon 3000 hráčů, destiny 100 000. V tom SONY musí hodně fetovat, že zaříznou destiny a nechají tenhle brak
@RadeCzech-89 Naskocite tam jak na Vlada? 😁
Natrenovano uz mas, takze by to nemel byt problem. 👌
@Tomkalhotka Hele a už je tam ten PVE režim nebo teprve přijde. Az bude PVE tak s kámošema naskakujem také 👌
@VenoM ja stale ano, mam uz skoro 500 h
To ještě někdo hraje?
Sony si s Bungie opravdu šlápla do lejna, jen co je pravda.
Irenko, já sa ptám PROČ?