Konzolista.cz

Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna

novinkačtvrtek 25. června 2026Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
Studio Bungie dnes oznámilo, že 21. července vydá mid-season update pro svoji extrakční střílečku Marathon, díky níž bude možné navštívit raidovou mapu Cryo Archive v čistě PvE režimu. Mapa se bude pro PvE jmenovat Vault Breaker a na rozdíl od hlavní verze bude mít několik omezení. Jednak bude možné hrát pouze se sponzorovanou Vault Breaker sadou, ale zároveň bude možné pouze extrahovat Vault Data. Mezi další významné novinky patří systém Cradle Evolution, který funguje podobně jako Prestige. Hráči se také konečně dočkají profilových statistik, které budou zaznamenávat jejich historii na planetě Tau Ceti IV.

Tím ale podpora Marathonu nekončí. Vývojáři už potvrdili, že 22. září odstartuje třetí sezóna, která přinese nový Runner Shell, nové zbraně a vybavení a také přepracovanou oblast Perimeter. Další podrobnosti budou oznámeny později.

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Mushi

No ten PvE režim moc nechápu, když tam půjde získávat jen Vault Data. To tam nebude teda žádný loot? O čem to bude?

Tomkalhotka

@RadeCzech-89 pve bude za mesic :) ja jsem teda zavisly na pvp, ale chapu, ze sirsi audience potrebuje i jine mody. Takze pve za mesic a s 3 sezonou prijde komletne upraveny zazitek pro novejsi hrace a revamp perimetru

KonZolovejKral
KonZolovejKral #ModráGuma

Marathon 3000 hráčů, destiny 100 000. V tom SONY musí hodně fetovat, že zaříznou destiny a nechají tenhle brak

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

@RadeCzech-89 Naskocite tam jak na Vlada? 😁

Natrenovano uz mas, takze by to nemel byt problem. 👌

RadeCzech-89
RadeCzech-89 #PS5 Pro

@Tomkalhotka Hele a už je tam ten PVE režim nebo teprve přijde. Az bude PVE tak s kámošema naskakujem také 👌

Tomkalhotka
👍1

@VenoM ja stale ano, mam uz skoro 500 h

VenoM

To ještě někdo hraje?

Sony si s Bungie opravdu šlápla do lejna, jen co je pravda.

Benedalsh
Benedalsh #Buď dobrý!
😁5

Irenko, já sa ptám PROČ?

Související články

Nejčtenější články