Mafia: Definitive Edition vyjde koncem srpna s českým dabingem, teaser

novinka  128
Martin Šmíd, 19. 5. 2020 18:13
Herní vydavatel 2K Games před týdnem oznámil, že dnes odhalí podrobnosti o kolekci Mafia Trilogy, obsahující všechny tři díly akční série Mafia. Jako první zmíníme, že remaster druhého dílu Mafia (obsahuje český dabing) vychází už dnes, stejně jako upravený třetí díl (české titulky). Pokud máte zakoupenou hru Mafia 3, dostanete bezplatný upgrade na dnes vycházející Definitive edici. Oba díly si můžete koupit samostatně na PlayStation Store nebo Xbox Store. Mafia: Definitive Edition je asi ta nejdůležitější součást celého balíčku. Opravdu jde o kompletní remake známé české klasiky, která nás zavádí do 30. let minulého století. V ní se zhostíme role Tommyho Angela, taxikáře, jemuž ale už velmi brzy zkříží cestu mafiánská rodina Dona Salieriho. Na remaku pracují vývojáři ze všech poboček studia Hangar 13 (Praha, Brno, Novato a Brighton). Remake kromě nového vizuálního kabátku nabídne i řadu změn v hratelnosti, kam patří i krycí systém, který v roce 2002 ještě neexistoval. Přibudou i motorky, ale také bude rozšířen příběh o nové scény, rozhovory a mise odehrávající se Lost Heaven. Konkrétnější ale vývojáři zatím nejsou. Více se o hře dozvíme 6. června během prezentace PC Gaming Show. Cena her je stanovena následovně - Mafia: Definitive Edition (39.99 euro), Mafia II: Definitive Edition (29.99 euro) a Mafia III: Definitive Edition (29.99 euro). Pokud si koupíte celou kolekci, zaplatíte 59.99 euro. Kompletní edice se tedy vyplatí i ve chvíli, kdybyste chtěli jen první dva díly. Co se týče české lokalizace, oficiální stránka série potvrdila, že hra Mafia: Definitive Edition bude obsahovat kompletní českou lokalizaci. Dočkáme se tak nejen českých titulků, ale také dabingu. Ten bude pravděpodobně kvůli novému obsahu nově nahrán. Více podrobností se o něm dozvíme později.

Oficiální teaser

Oficiální popisek z tiskové zprávy

Mafia: Definitive Edition -  1930, Lost Heaven, IL. Kompletně přepracovaná klasika se zcela novým herním enginem, aktualizovaný herní scénář, nové filmečky a dodatečné herní sekvence – to je Mafia: Definitive Edition, ve které se v roli taxikáře jménem Tommy Angelo ocitáte ve světě organizovaného zločinu. Tommy, který se zpočátku brání svodům tohoto světa v zastoupení italské rodiny Salieri, si velmi záhy uvědomí, že některé odměny jsou prostě příliš velké na to, aby jim bylo možné dlouho odolávat…

Mafia II: Definitive Edition - 1940, Empire Bay, NY. Prožijte život gangstera během legendární éry organizovaného zločinu, nyní v oslnivé HD kvalitě a zcela poprvé na současné generaci herních konzolí. Válečný hrdina Vito Scaletta se zaplete s mafií v naději, že splatí dluhy po svém otci. Spolu s parťákem jménem Joe se Vito snaží o prokázání svých schopností, stoupajíc po rodinném žebříčku v honbě za lepší postavením a odměnou. Ale s každým novým rizikem přichází ještě tvrdší následky…

Mafia III: Definitive Edition -  1968, New Bordeaux, LA. Píše se rok 1968 a po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Nyní je Lincoln zpátky doma v New Bordeaux a je odhodlán utéct před svou zločineckou minulostí. Ale když jeho náhradní rodinu, černou mafii, zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré a začne si přes mafiány, kteří jsou za to zodpovědní, klestit cestu plnou pomsty a vojenského vybavení.

Informace o obsahu z tiskové zprávy

Mafia: Definitive Edition – Kompletně a do detailu přepracovaná verze původní hry z roku 2002, která přinese zmodernizovaný herní scénář s novým bohatým dialogem, rozvinutější příběhové pozadí a dodatečné filmečky, zcela nové hratelné sekvence a prvky hratelnosti a mnohem více. A co je nejdůležitější – bude to stále ta Mafia, jak si ji pamatujete – jen ještě o kus lepší a zábavnější. Informace ohledně české lokalizace budou upřesněny později.

Mafia II: Definitive Edition – Přepracovaná hra z roku 2010 v ultra HD kvalitě - 4K. Obsahuje veškerý původní i bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, přídavky a aktualizace). Hra obsahuje původní český dabing.

Mafia III: Definitive Edition – Kompletní vydání původní hry z roku 2016. Obsahuje veškerý původní i bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, přídavky a aktualizace). Hra obsahuje české titulky.

Zdroj: Tisková zpráva

Mafia: Definitive Edition

ps4xone
2K Games, Hangar13
Datum vydání hry:
25. 9. 2020
Žánr:
Střílečka, Adventura
KARTA HRY
7/10

Komentáře