novinkaSCEEps4
Knack 2 si vede v recenzích podstatně lépe než předchůdce
Martin Šmíd
První Knack byl spíše jen lehce nadprůměrnou plošinovkou, která měla za úkol pouze pobavit největší fanoušky žánru během startu konzole PlayStation 4. Tento týden vychází pokračování, které je na tom ale podstatně lépe. Vývojáři pokračování udělali daleko rozmanitější a zábavnější, na což narážíme ve vlastní recenzi. Slušná hodnocení si druhý Knack odnáší i v zahraničí: IGN – 7.2/10, Polygon 7.5/10, Venturebeat – 8/10, Twinfinite – 8/10, Pushsquare – 8/10, Thesixthaxis – 8/10, PlayStation LifeStyle - 8.5/10, God is a Geek - 8.5/10, Attack of the Fanboy - 8/10, EGM - 8/10, New Game Network - 7/10, Trusted Reviews - 7/10, GamesRadar+ - 6/10 a nejméně dal zatím z větších serverů Destructoid - 5.5/10.
ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
43 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- SCE Japan Studio
- Vydavatel
- SCEE
- Vydání
- 5. září 2017
Reklama


Komentáře (6)
Je to děcká hra. Ale opět si ji rád se synem společně zahraju.
Vede si lépe. Vzhledem k hodnocení předchozího dílu to nedalo velkou práci že?
Bruce: U jednicky byla nutnost posbirat urcite mnozstvi krystalu. Cas z nich se dala nahrat na android aplikaci (klasicke 3 k sobe).
Ale hlavni bylo si dat do friend listu vice lidi, kteri hru hraji / hrali. Protoze, kdyz jsi rozbil bednu mohl si vybrat krystal, tak pokud sam za sebe jsi mel takovy, ktery nepotrebujes a nekdo z pratel v ni mel jiny, mohl jsi si vzit ten jeho... pak se to sbiralo o dost lehceji. A platinu mam taky :)
Bruce: jo je to docela hard, na platinku to musíš několikrát projít, záleží na štěstí, abys z truhel vysbíral krystaly a dostal diamantového Knacka (se kterým je ovšem hard obtížnost o dost jednodušší)
Zkoušel jsem demo a hrálo se to opravdu dobře. Myslím že to má celkem hezké známky. Asi všichni věděli že to nebude system seller ale v současnosti má playstation o další dětský titul navíc
71 na Metacritic, neni to vylozene pruser, ale ani zaden hit.Doufal jsem ve vice, fakt dobrych plosinovek je malo, ale zase asi porad lepsi nez 62 Recore. :-)
Napsat komentář
Pro přidání komentáře se přihlas.